Jump to content
Dogomania

***Paulina***

Members
  • Posts

    3497
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ***Paulina***

  1. Hejka:bye: Co tam u was???:cool3: Super że kiełki wypadły same:multi:
  2. Hej Daria:bye: [quote name='Pegaza'] Dzis moje dziecko pisalo test:cool1: juz wiem ze byki napisala..sie okaze ile:roll: a teraz pojechalo sie odstresowac na koncert Feela:cool1:[/quote] Bardzo dobra sposób na odstresowanie;) U nas dzisiaj gra Kasia Kowalska:)
  3. [quote name='Shappy']Dzien doberek ;)[/quote] Witamy:bye: [quote name='moniczkaa86']Witamy, pozdrawiamy i obiecujemy, że wrócimy tu nie raz :razz: Kati ma śliczną fryzurkę, ja już się nie mogę doczekać aż moja Fibka podrośnie i będę mogła ją podobnie ciachnąć :loveu::loveu::loveu:[/quote] Witamy:bye: Oczywiście zapraszamy częściej:loveu: Dzięki:loveu: [quote name='roxi-malina']Hej :loveu: A jaki jedwab kupujesz?:roll: Dla Kati?:oops:[/quote] Hejka:bye: Zuza pisała u siebie w galerii że zwykły jedwab w płynie z Joanny kupuje dla Noddyego;) Więc tak pomyślałam że może na Kati też zadziała, ale jak na razie byłam w dwóch sklepach i nie mieli:shake:
  4. [quote name='moniczkaa86']Kochana jasne, że chcę :cool3::cool3: Tylko jak wysłać Ci te fotki, emailem czy jakoś inaczej, hmhm? :loveu:[/quote] Po prostu wklej do galerii;)
  5. Witamy się w nowej galerii:loveu::bye::loveu: Fibi jest śliczniutka:loveu: [quote name='moniczkaa86']Czy ktoś powie mi jak zrobić bannerek? Bo niezbyt sie w tym orientuję :oops:[/quote] Jeśli chcesz to ja mogę ci zrobić;) Powiedz tylko jaką chcesz kolorystykę i jakie fotki (max. 3);) Pozdrawiamy i zapraszamy do nas...
  6. Cześć Karolinko:bye:
  7. Cześć Ewa:bye: Mam dla ciebie nowy benerek: [URL="http://img8.imageshack.us/my.php?image=aksaitofik.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: aksaitofik.jpg[/URL]
  8. To już jutro:multi::multi::multi: Jak ten czas szybko leci:roll: Nie mogę się doczekać jak już będzie z wami i codziennie będziesz ją mogła pokazywać:loveu:
  9. [quote name='Cortezik_82']Cześć:multi: Powodzenia w zapuszczaniu:p[/quote] Cześć:bye: Dzięki:loveu::cool1: [quote name='dysia-u']a co? już znudziła się krótka fryzurka?:evil_lol:[/quote] Gdyby była ładnie obcięta to by mi się podobała... A że jest tak jak jest czyli nie za pięknie... (bo ja bym ją obcięła tak samo albo nawet lepiej)... No i poza tym Kati w długich włoskach jest o wiele ładniejsza:loveu::loveu::loveu: No ale już widzę że jej odrastają powoli ale odrastają więc jest dobrze:loveu: [quote name='Milka_85']Witamy czwartkowo i miłego dzioneczka życzymy :lol: Jutro piątek....,jadę odebrać moją Bonnie:multi::multi:[/quote] Witamy, dzięki:loveu: Cieszmy się razem z tobą:loveu: [quote name='Gosia2406']Cześć ,przyszłyśmy się przywitać.[/quote] Cześć Gosia:bye:
  10. [quote name='roxi-malina']Hej :bye: No Paulina pochwal sie co tam u Kati:loveu::eviltong:[/quote] Hejka:bye: Włoski nam rosną:multi: Idę jutro kupić jedwab i mam nadzieję że piękne będą:loveu::loveu::loveu:
  11. Obliczałaś już ile masz punktów??? Już są rozwiązania, masz je???
  12. [quote name='Cortezik_82'][SIZE=1] Teraz to mam pół roku wolnego:eviltong: [/SIZE][/quote] No ty to masz życie...
  13. Hejka Ada:bye: Przyszłam powiedzieć że od jutra trzymam kciuki :kciuki: Więc się nie martw, na pewno dobrze ci pójdzie:loveu:
  14. [quote name='Cortezik_82']Trzy dni, nie za dobrze macie:razz:?[/quote] Nie:eviltong: Też tak miałaś:eviltong:[SIZE=1] kiedyś:evil_lol: [/SIZE][quote name='meja']Witamy. Fajne Kati wygląda - słodziak:loveu:. Jaka ona jest puszysta:lol: (tzn. chodzi mi o włosy)[/quote] Witamy:bye: Dzięki:loveu: No jest puszysta:loveu: pełno tych włosów ma:loveu: [quote name='roxi-malina']Hej Paulina:loveu: Dla mnie to mogło by być nawet 7:evil_lol:[/quote] Hej Roxi:bye: Dla mnie jeszcze więcej:eviltong::loveu::p
  15. [quote name='Pegaza']Hej Paula:cool1: a czemu masz 3 dni wolnego?[/quote] Post przeskoczył na poprzednią stronę;) [quote name='aria99']Piękna :loveu: Moje pociechy w trakcie zabawy by ją zdeptały ;pp Zapraszamy do nas ! [U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f626/aria-end-binka-133830/[/URL][/COLOR][/U][/quote] Dzięki, zaraz wpadnę:loveu: [quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic]Drugie gimnazjum też piszą testy! Tyle że próbne. Przynajmniej w mojej szkole (wiem, bo sama piszę :placz:) Tylko że przez dwa dni, a trzeciego dnia mają wolne, bo nie piszą z angielskiego.[/FONT][/quote] A to u nas tak nie ma:multi: Próbne mamy dopiero w 3 klasie;) [quote name='roxi-malina']Hej Paulina:loveu: Co tam u ciebie i Kati?:loveu: Wszystkie klasy 1 i 2 gimnazjum mają wolne bo 3-cio klasiści piszą test gimnazjalny ;)[/quote] Hej Roxi:bye: A nic nowego:eviltong: Zgadza się;)
  16. [quote name='Pegaza']Hej Paula:cool1: a czemu masz 3 dni wolnego?[/quote] Hej Daria:bye: A to dlatego że 3 klasy piszą testy:multi: W tym roku doszedł angielski więc razem są 3 dni:multi:
  17. Cześć Karolinko:bye: Super fotki:loveu: Macie bardzo fajne tereny do spacerów:loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='Cortezik_82']Cześć Paulinko:multi: Co słychać?;)[/quote] Cześć Karolinko:bye: Cieplej się robi:multi: I słońce mamy:multi: A od środy trzy dni wolnego:multi::multi::multi: [quote name='Gosia2406']Cześć w słoneczny poniedziałek:loveu:[/quote] Cześć Gosiu:bye:
  19. Cześć:bye: Kiedy nowe foteczki będą?:cool3:
  20. Hejka:bye: Fajnie tą marchewkę wcina:evil_lol::loveu: Kati takiej to nie lubi:shake: Trochę pogryzie i koniec, woli gotowaną:cool1:
  21. Hejka:bye: [url]http://images47.fotosik.pl/106/e732b32cac3d22e3.jpg[/url] Świetna fotka:loveu::loveu::loveu: Fryzurki śliczne:loveu:
  22. [quote name='roxi-malina']Hej Paulina:loveu: No udao mi sie jakoś wymknąć (bo nudną gadke mają polityka itp.):evil_lol: Dzięki:loveu:[/quote] Hej Roxi:bye: [quote name='Gosia2406']Cześć sobotnio.[/quote] [quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic]Hej niedzielnie :wink:[/FONT][/quote] Cześć już poniedziałkowo:loveu::evil_lol: [quote name='kamila.m']Witamy się i kłaniamy się nisko:loveu::loveu::loveu: Buziaki dla Pańci i Kati:loveu::loveu::loveu:[/quote] Witamy:loveu::loveu::loveu: Dzięki:loveu:
  23. [CENTER][COLOR=Magenta][B][SIZE=4]:loveu::loveu::loveu: Gratulacje dla Buffy :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR] :loveu: Śliczna jest :loveu: :loveu: Jak dla mnie najpiękniejsza z tych trzech :loveu: [/CENTER]
×
×
  • Create New...