Jump to content
Dogomania

alice midnight

Members
  • Posts

    4550
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alice midnight

  1. poszedł przelew, a jakies zainteresowanie Emką z ogłoszen jest?
  2. Ja nie wiem co dodać :) To wszystko jest po prostu piękne! Kajtulo nie każdy psiak ma takiego farta jak Ty...a że Ty hrabiowskie nasienie...kto wie :P [b]inka33[/b], a jak zapatrywania na klatkę? jakieś inne potrzeby? ściskam!
  3. Jest i tak lepiej niż się spodziewałam :) Kajtun nas wszystkich zaskoczył :) i już broni łóżka [B]inki33[/B]:crazyeye::roll: pytanie czy to dobrze ... podejrzewam, że on będzie bardzo bardzo zazdrosny jesli przyjdzie mu to łożko w przyszłości oddać. trzymajcie się ciepło! pozdrawiam i ciągle o Was myślę!
  4. [quote name='Czorcik']ale czyjś czy kolejny bezdomniak ? ja mam sąsiada wizualnie toczka w toczkę Kajtun, tylko tej łapki kropkowanej nie ma :):)[/QUOTE] trzeba to obadać właśnie, dzisiaj zniknął, wczoraj był widziany z dziećmi z okolicy i tak podobno od kilku dni. Kajt juz w nowym domku :) Podróż zniósł super, teraz parę dni na przyzwyczajenie się. Bądź dzielny Kajtuśku nasz i nie daj się panice, teraz jesteś królem życia :) Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, narazie tak krótko, ale z całego serca :)
  5. [quote name='inka33']A szanowna koleżanka gdzie zamieszkuje...? Bo ja chętnie, jak blisko mnie. :) Priv...? Where?! Where? Where?! Ja chcieć zobaczyć! Bardzo... :mad:[/QUOTE] na Bemowie za pewne :P ale mozecie sie umawiac w polowie drogi :D jak tam, wszyscy gotowi? zapinamy pasy! i kolejna nowina... spotkałam wczoraj Kajtuna wypisz wymaluj! pod blokiem...tylko na krótszych łapkach...to chyba jakiś znak dla mnie. Ale aż mnie wmurowało! Postaram się o jakieś foty i teraz pytanie..co dalej <wznosi oczy ku niebu>
  6. jaki ma cudny kropiaty jęzor! :) ja bym chętnie jakoś się dorzuciła do tych kalendarzy? zakupiła? jak ustalicie już co i jak. mmd Kajtunek ma przecież "stoooo" zdjęć :) na niektórych wygląda paskudnie, sa foty z ciachania ślinianki, są foty z hoteliku gdzie pięknieje :) ale juz tylko do jutra :diabloti:
  7. [quote name='zebrazebra']A ja siedzę sobie cicho i podczytuję... [URL=http://smajliki.ru/smilie-283391655.html][IMG]http://s2.rimg.info/ec4721604fb0ed1a96a37c3185b01be2.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] :) moze wspolne spacery z Kajtem i Holly i Noelką?
  8. Kajt ma behawioryste :P Jak narazie wszystko co mówił-zalecał bardzo się sprawdziło :) Pan Duda zresztą, powiedział że chętnie pomoże w przyszłości gdyby pojawiły się problemy... :rolleyes: no ale przeciez już się nie pojawią, teraz będzie już tylko cud miod i orzeszki! ;)
  9. no wreszcie :) poszły dzieci po rozum do głowy :P :D postaram się też coś pomóc. dobrze, że u Sara Was ma :)
  10. [quote name='inka33'][I][B][COLOR=royalblue]Witajcie Kajtunowi dobroczyńcy![/COLOR][/B][/I] :) Ja jeszcze tu nie umiem, ale się naumiem! [I][COLOR=darkorchid]Córcia wyskrobała 25 pocztówek[/COLOR][/I] (19 szt. od 1zł i 6 szt. od 50gr) [I][COLOR=darkorchid]na bazarek dla Mokrych-Noskowiczów[/COLOR][/I]. :) To mało, ale serduszko się liczy! :) Dla kogo miałoby to iść, jeszcze z nią ustalę. [COLOR=darkorchid][I]Kto jest chętny do zrobienia?[/I][/COLOR] Czorcik? Borsuq? Guliwer? :) [B][COLOR=royalblue]No i kto mi powie, co tam u zbója?[/COLOR][/B] ...bo cisza tu martwa i nie ma czego "podglądać"... :( Pozdrawiam serdecznie i czekam na nauki. Pomożecie? ;)[/QUOTE] Witam Pani Leno :) Bazarek moze Pani sama zrobić - tylko regulamin trzeba poczytać :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA[/url]! a potem reklamowac tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków[/url]
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212865-do-usunięcia-sunia-juz-w-domu-)))?p=17437114#post17437114[/url] ta sunia wróciła do domku :)
  12. no niekoniecznie wypoczynku, ale dzieki, postaram sie przelac do piatku, przed wyjazdem.
  13. Hej ja na moment, z mojego bazarku który jest w trakcie rozliczenia będzie coś koło 200 zł dla Emki :) Mam nadzieję, że z następnego też coś Emce wpadnie, ale to dopiero po moim powrocie we wrzesniu. Trzymajcie się wszyscy dzielnie!
  14. [quote name='mmd']Wieczorem dopiero się dowiem jak było, bo na razie zmykam do znajomych :) A mój pies do psiej koleżanki i ... kota - za nas też trzymajcie kciuki, żeby mój pies po ryju nie dostał ;)[/QUOTE] oj tam po ryju... no cóż..wygląda na to, że Kajtun pojedzie w przyszłą sobotę do nowego domu:lol::lol::lol: rozmawiałam z Panią Leną, wstępnie ustalone sprawy będą wymagały już tylko dopięcia na ostatni guzik.
  15. [quote name='mmd']Oby Twe słowa prorocze były :) Wysłałam Kajtunkowi grosz z jednego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/211519-Rozliczamy-Ksi%C4%85%C5%BCki-wakacyjne-i-nie-tylko-dla-Rudiego-i-Kajtuna[/url][/QUOTE] dzięki, z mojego też będzie koło dwóch stówek :) potwierdze na obu jak kasiora zaksięgowana będzie, tyle ze będzie pewnie jutro, a ja mam wyjazd, więc w czwartek najwczesniej. [B]Czorcik i Guli[/B] - myślę, że Wy najlepiej wprowadzicie Panią Leną w Kajtowy klimat ;)
  16. Nie ma żadnej Pani w Błoniu Pani z Wołomina nie odpisała na ostatniego maila. Pani Lena - pojedzie do Kajta w przyszłą sobotę. I w Pani Lenie pokładam wiarę.
  17. Spokojnie, jestesmy w kontakcie... Pani Marta zastanawia się nad kilkoma psami na raz, m. in. nad Alfem i Tusią, do nich ma łatwiejszy dojazd...wlaśnie odebrałam takiego maila. mam teraz pilniejszy problem [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212865-Zwoleń-Kozienice-Pionki-Radom-mazowieckie-Zaginęła-Miśka!?p=17437114#post17437114[/URL] :(
  18. No nikt sie narazie nie odzywa. Ja tylko pośredniczę w przekazywaniu wieści, konkretne ruchy należą do Pani z Warszawy i Pani z Wołomina.
  19. Ale to nic nie da skoro nie wiemy jak w ogole się dalej poruszac, nie? :P Ale jako takie objasnienia już dostałam. Może się trafi :D
  20. pociąg na pewno dojedzie do stacji pkp Błonia, ale dalej nie mam pojęcia jak. szukam w necie jakichś rozkładów, może Ziutka coś podpowie.
  21. Miałam drugi telefon w sprawie adopcji! Pani z Wołomina też bardzo zdecydowana pojechać i zmierzyć się z Kajtem. Czy ktoś orientuje się w dojazdach z Błonia do Teresina? Czy tam jeżdżą busiki?Czy trzeba taryfą?
  22. [quote name='mmd']Oj byłoby :) Alice - chciałas Alicję w krainie czarów - mówisz-masz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212526-Ty-czytasz-King-chodzi!!!-sos-bokserom-do-21.08?p=17401860#post17401860[/url][/QUOTE] super, dzięki ;) tego wydania jeszcze nie mam :diabloti:
  23. No zapracowany jest to co się dziwić :) Ale obiecał dac znac jak termin odwiedzin będzie pewny, ja wtedy dam cynka Pani Lenie....co to by było gdyby to było TO. :)
×
×
  • Create New...