-
Posts
4550 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by alice midnight
-
poszedł przelew, a jakies zainteresowanie Emką z ogłoszen jest?
-
Jest i tak lepiej niż się spodziewałam :) Kajtun nas wszystkich zaskoczył :) i już broni łóżka [B]inki33[/B]:crazyeye::roll: pytanie czy to dobrze ... podejrzewam, że on będzie bardzo bardzo zazdrosny jesli przyjdzie mu to łożko w przyszłości oddać. trzymajcie się ciepło! pozdrawiam i ciągle o Was myślę!
-
[quote name='Czorcik']ale czyjś czy kolejny bezdomniak ? ja mam sąsiada wizualnie toczka w toczkę Kajtun, tylko tej łapki kropkowanej nie ma :):)[/QUOTE] trzeba to obadać właśnie, dzisiaj zniknął, wczoraj był widziany z dziećmi z okolicy i tak podobno od kilku dni. Kajt juz w nowym domku :) Podróż zniósł super, teraz parę dni na przyzwyczajenie się. Bądź dzielny Kajtuśku nasz i nie daj się panice, teraz jesteś królem życia :) Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, narazie tak krótko, ale z całego serca :)
-
[quote name='inka33']A szanowna koleżanka gdzie zamieszkuje...? Bo ja chętnie, jak blisko mnie. :) Priv...? Where?! Where? Where?! Ja chcieć zobaczyć! Bardzo... :mad:[/QUOTE] na Bemowie za pewne :P ale mozecie sie umawiac w polowie drogi :D jak tam, wszyscy gotowi? zapinamy pasy! i kolejna nowina... spotkałam wczoraj Kajtuna wypisz wymaluj! pod blokiem...tylko na krótszych łapkach...to chyba jakiś znak dla mnie. Ale aż mnie wmurowało! Postaram się o jakieś foty i teraz pytanie..co dalej <wznosi oczy ku niebu>
-
!!!!!!!!!!!!!!!~~kalendarz 2012~~metamorfozy~~oddaj głos!!!!!!!!!!!
alice midnight replied to anita_happy's topic in Akcje
jaki ma cudny kropiaty jęzor! :) ja bym chętnie jakoś się dorzuciła do tych kalendarzy? zakupiła? jak ustalicie już co i jak. mmd Kajtunek ma przecież "stoooo" zdjęć :) na niektórych wygląda paskudnie, sa foty z ciachania ślinianki, są foty z hoteliku gdzie pięknieje :) ale juz tylko do jutra :diabloti: -
[quote name='inka33'][I][B][COLOR=royalblue]Witajcie Kajtunowi dobroczyńcy![/COLOR][/B][/I] :) Ja jeszcze tu nie umiem, ale się naumiem! [I][COLOR=darkorchid]Córcia wyskrobała 25 pocztówek[/COLOR][/I] (19 szt. od 1zł i 6 szt. od 50gr) [I][COLOR=darkorchid]na bazarek dla Mokrych-Noskowiczów[/COLOR][/I]. :) To mało, ale serduszko się liczy! :) Dla kogo miałoby to iść, jeszcze z nią ustalę. [COLOR=darkorchid][I]Kto jest chętny do zrobienia?[/I][/COLOR] Czorcik? Borsuq? Guliwer? :) [B][COLOR=royalblue]No i kto mi powie, co tam u zbója?[/COLOR][/B] ...bo cisza tu martwa i nie ma czego "podglądać"... :( Pozdrawiam serdecznie i czekam na nauki. Pomożecie? ;)[/QUOTE] Witam Pani Leno :) Bazarek moze Pani sama zrobić - tylko regulamin trzeba poczytać :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA[/url]! a potem reklamowac tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków[/url]
-
no niekoniecznie wypoczynku, ale dzieki, postaram sie przelac do piatku, przed wyjazdem.
-
Hej ja na moment, z mojego bazarku który jest w trakcie rozliczenia będzie coś koło 200 zł dla Emki :) Mam nadzieję, że z następnego też coś Emce wpadnie, ale to dopiero po moim powrocie we wrzesniu. Trzymajcie się wszyscy dzielnie!
-
[quote name='mmd']Wieczorem dopiero się dowiem jak było, bo na razie zmykam do znajomych :) A mój pies do psiej koleżanki i ... kota - za nas też trzymajcie kciuki, żeby mój pies po ryju nie dostał ;)[/QUOTE] oj tam po ryju... no cóż..wygląda na to, że Kajtun pojedzie w przyszłą sobotę do nowego domu:lol::lol::lol: rozmawiałam z Panią Leną, wstępnie ustalone sprawy będą wymagały już tylko dopięcia na ostatni guzik.
-
[quote name='mmd']Oby Twe słowa prorocze były :) Wysłałam Kajtunkowi grosz z jednego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/211519-Rozliczamy-Ksi%C4%85%C5%BCki-wakacyjne-i-nie-tylko-dla-Rudiego-i-Kajtuna[/url][/QUOTE] dzięki, z mojego też będzie koło dwóch stówek :) potwierdze na obu jak kasiora zaksięgowana będzie, tyle ze będzie pewnie jutro, a ja mam wyjazd, więc w czwartek najwczesniej. [B]Czorcik i Guli[/B] - myślę, że Wy najlepiej wprowadzicie Panią Leną w Kajtowy klimat ;)
-
Spokojnie, jestesmy w kontakcie... Pani Marta zastanawia się nad kilkoma psami na raz, m. in. nad Alfem i Tusią, do nich ma łatwiejszy dojazd...wlaśnie odebrałam takiego maila. mam teraz pilniejszy problem [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212865-Zwoleń-Kozienice-Pionki-Radom-mazowieckie-Zaginęła-Miśka!?p=17437114#post17437114[/URL] :(