Jump to content
Dogomania

alice midnight

Members
  • Posts

    4550
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alice midnight

  1. No niestety.... nikogo nie urażając mam nadzieję,napiszę to co uważam, a uważam że to co było z Kajtunem na początku jego kariery na dogomanii ma bardzo niewiele wspólnego z tym co jest teraz. :) [B]Inka33[/B] podszczypki, czyli iskanie? Moja Emka też mnie iska...dziwaczne to jest jak nie wiem...ale ja to uwielbam :D Super, że udało się wcisnąć na termin. Będę trzymała kciuki, dopytaj proszę czy Pani Magda bywa w Warszawie jakoś regularnie, oki?
  2. poszedł przelew. jest juz jakis termin? mam nadzieję, że jeszcze znalazło się miejsce no i że wszystko się wkrótce ułoży.
  3. [B]dorobella[/B], piękne dzięki! zadzwonię z rana do [B]inki33[/B], bo nie wiem czy tu przeczyta, może zdecyduje się na p. Magdę w takim razie, tak na próbę. na pewno nie zaszkodzi. jeszcze raz serdecznie dziękuję! dobrej nocy.
  4. [quote name='dorobella']Poważnie rozważyłabym podanie mu czegoś.Może u niego wynikać to częściowo ze stresu- jesli nie wie skąd spodziewać się zagrożenia- może agresywnie reagować "na wszelki" wypadek. Nie wiadomo co przeżył i ci w nim głęboko siedzi. Na miau mamy Magdę,to forumowa ryska- jest behawiorysta,ale u nas dużo ludzi zamawia u niej krople Bacha. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub temat dla zarejestrowanych na miau [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=123529&p=7967702&hilit=behawioryst%C4%85#p7967702"]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=123529&p=7967702&hilit=behawioryst%C4%85#p7967702[/URL] 23 i 24 będzie w Warszawie i w cenie konsultacji krople Bacha, a rozmowa trwa 2-3 godziny.[/QUOTE] trochę się dowiedziałam, jesli krople, to tylko indywidualnie dobierane przez speca, samemu nie ma co cudować. [B]dorobella[/B] wiesz może jakie Pani Magda ma ceny? to już za 3 dni, nie wiadomo czy ma jeszcze wolne miejsca..ale może warto by było złapac kontakt chociaż?
  5. [quote name='mmd']To uderzaj najwyżej do Piotra, ta sama ekipa. Nie ma co z diabelstwem czekać dwa tygodnie ;)[/QUOTE] No p. Wojtków jak najbardziej, sam mnie przekierował do Dudy, oni tak wymiennie ;)
  6. [quote name='inka33']Załamka spowodowana "cofką" postępów spacerowych i nasileniem sie reakcji agresywnych na wszystko, co żywe lub/i posiadające kółka - w zasięgu wzroku na spacerze... :( A gdzie szukać p. Dudy, to do tej pory nie wiedziałam. :oops: Dziękuję za informację. Pozdrawiam! :)[/QUOTE] O rety, wydawało mi się, że pisałam w mailu? Trzeba było zapytać ( prędzej czy pozniej bym odpisała :P a pod komórką jestem zazwyczaj :rolleyes:) no ale mniejsza o to, jeśli jest cos nie tak z zachowaniem Kajtuna, to nie możemy dłużej czekac, bo to tylko się pogłębi, utrwali, na to nie pozwolimy. Więc prędziutko dzwonić, naswietlac sytuację, przypomniec Kajtuna, wypytać o wszystko. Bez sensu, zeby w nowym miejscu nabierał złych manier, trzeba to prędko "zwalczyć", takie moje zdanie. Myślę, czym może być spowodowana cofka...myślę, że po prostu duzo nowych miejsc i wrazen, ludzi i innych obiektów to on nigdy tyle nie miał wkoło co teraz. To zrozumiale, poza tym problemy zawsze muszą być :D Jakże by inaczej. Kajtun musi się może znowu nauczyć, że nie cały świat jest na jego głowie. [quote name='inka33']Teraz?! ;)[/QUOTE] no :) [quote name='dorobella']Może jednak rozważcie podanie preparatów wspomagających. Są mieszanki indywidualne- krople Bacha np. na agresję. Ja tylko dodam,że są sytuacje,gdzie np. retapie behawioralne nie przyniosłyby porządnych rezultatów bez farmakoetrapii , ziołorerapii. Nawet dzieci z ADHD , ze spektrum autyzmu otrzymują takowe wspomagacze. Przecież to nie na stałe, tylko na jakiś okres.[/QUOTE] Na kroplach się nie znam, Pan Duda wydał nam ekspertyzę w której zalecane były tylko ćwiczenia, nawet minimalnie nie sugerował farmakoterapii, ufam mu póki co, bo jego ćwiczenia wykonywane regularnie w Hoteliku przyniosły upragniony efekt :) Na pewno jeśli z [B]Inką33[/B] zdecydują coś takiego to ja nie będę miała nic przeciwko - tymczasem uchylam się od podejmowania decyzji w tej sprawie, ale dziękujemy za opinie, wszystkie są cenne. [B]Inko[/B] przedyskutuj to proszę z Panem Dudą. Byc może wyciszenie Kajtuna spowoduje przyspieszenie całej terapii "odcofywującej" ;) Chociaz mniemam, że behawioryści zalecają wspomagacze w ostateczności, co? Więc być może ta decyzja spadnie tylko na Ciebie. [B]Inka33[/B] zaraz prześlę Ci wszystkie opisy Kajta od Pana Grzegorza. Po prostu zebys miała do wglądu. zajrzę tu jeszcze wieczorem, ale łatwiej mi wchodzić na maila, więc jesli coś by się wykluło proszę mnie poinformować. Hej!
  7. [quote name='mmd']Pan Duda współpracuje z panem Piotrem, który "obsługuje" psy Ronji, więc powinno być ok :)[/QUOTE] oczywiste.
  8. co za nieszczęście? co za załamka? Pani Lena może w każdej chwili zgłosić się do Pana Dudy, który z Kajtunem już pracował i za tym bym obstawała. Namiary do niego są ogólnodostępne na stronie [url]http://dogadajciesie.pl/[/url] Decyzja nalezy do Pani Leny.
  9. a na koniec... [I]bez kometarza[/I] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8274/minauszkanosek.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  10. [I]myśleli, że ja obgryzam paznokcie. A fe![/I] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8912/pazurkitylnedlugie.jpg[/IMG] [I]ja wymagam kosmetyczki! manicure..pedicure..[/I] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7057/pazurkitylnekrotkie.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5849/pazurkiprzednie.jpg[/IMG]
  11. też bym jakiś bazarek zrobiła, ale narazie wypruta z fantów jestem na amen, mam jakąś ciucholandię na dniach robić, ale to już zaklepane na szczuraki może jakby ciotki miały ochotę jakąś zrzutę fantową zrobić, a same nie mają czasu poprowadzić bazarku to tu bym się przydała, bo narazie nie mam jak pomóc :(
  12. [quote name='inka33']Ja zamiast udzielenia odpowiedzi (weny Kajto-relacyjnej brak :placz: ), zadam pytanie: Czy jest tu ktoś, kto kąpał Kajta? :crazyeye: [B]Alice[/B]?! [B]Joan51[/B]?! [B]Malibo[/B]?! [I][B]Pani Małgosia[/B][/I]?! :crazyeye: Jak to wyglądało od strony reakcji zbója...? :crazyeye: Pozdrawiam wszystkich z nadzieją na w miarę szybką odpowiedź. :diabloti:[/QUOTE] Ja chłopaka nie kąpałam, był u mnie tylko kilka dni, a te upływały nam na próbach nakłucia narośli, głaskaniu, odpchlaniu, nawadnianiu, sprzątaniu rzygowin, naprwianiu szkód :diabloti: bijcie, ale nie był u mnie kąpany :P Nie miałam tez żadnych relacji z kąpieli od Joan ani Pani Małgosi .. hmm, chyba że o czymś zapomniałam...coś mi świta, że może joan kiedyś? Napiszę, zapytam, nie wiem jak często tu zagląda. No ale wydaje mi się, że prócz mycia przed kolejnymi operacjami/usuwaniem jajek to on jakoś specjalnie z wodą do czynienia nie miał. W koncu taki lśniący...że może nie było po co karac go namaczaniem i wyżymaniem :diabloti: a teraz drżyjcie: [I]takie o mam na brzuszku[/I] [IMG]http://img230.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-31360/loc490/016294523_przepuklinaa_122_490lo.jpg[/IMG] [I]i nie wiem co mi się dzieje, bo jeszcze takie coś mam[/I] [IMG]http://img140.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-8118/loc251/016279639_bliznapodrapanaa_122_251lo.jpg[/IMG]
  13. Żeby zbierac kasę na dogomanii, to trzeba prowadzić standardowe rozliczenie w wyznaczonym poście - zazwyczaj pierwszym lub drugim wątku, wrzucę Ci na maila przykładowe. Chyba musicie tylko jakos to uzgodnic te sprawy z Fundacją? Bo z tego co zrozumiałam to oni przyjmują wpłaty na Sarę w tej chwili? Sara jak łapeczka? Jakieś Noskowe foty?
  14. A czy możecie napisać, jakie leki przyjmuje Sara? Nie obraźcie się,że tak wypytuje, ale to są z mojego punktu widzenia po prostu wartościowe informacje, wiedza co się o uszy obije na forum łatwiej zapada w pamięć. Czy dostaje przy tym także leki osłonowe? Może wymyslimy jakieś cegiełki dla dziewczyny co? Czorcia, nie masz ochoty poprowadzić swojego pierwszego bazarku, może? :diabloti:
  15. [B]inka33[/B] dzięki za regularne świeże relacje, odpisałam tez na maila. cieszę się bardzo, że tak się wszystko dobrze układa, oby tak dalej. aaa na maila odpisałam zanim przeczytałam wątek, to trochę rozbiezności tam będzie, ale się połapiesz ;) Batman wspolnego z Kajtem nie ma prawie nic :P conajwyzej Kajt ma bardziej nietoperzowe ucha :P o! na osiedlu mojego chopa mieszka za to mini Kajt - normalnie kopia tylko jeszcze bardziej zminiaturyzowana i ogonek tez taki jakis ciachnięty, okazało się, że na szczęście ma własciciela, bo ja przeciez już go pakowałam w pociąg do siebie ;) pozdrawiam wszystkich serdecznie, do szybkiego!
  16. pamiętamy i trzymamy. ona zawsze takie kłapciate uszka? :loveu:
  17. narazie mnie nie ma..tak jakby, a o imprezowaniu to mogę sobie pomarzyć. aczkolwiek czuj się zaproszona na imprezę z okazji znalezienia domku już wkrótce :diabloti:
  18. [quote name='inka33']Grozicie mi?! :crazyeye: Co to ma znaczyć?! :angryy:[/QUOTE] [B]Inka33[/B] nie daj się, One tak zawsze... Nie daj im wejśc na głowę, wystarczy Kajtunowiec :loveu: :evil_lol: [quote name='mmd']Nie marudź :eviltong: Kajtulu masz takie uszka do całowania :diabloti:[/QUOTE] jak narazie to Wy wymuszacie, szantazujecie i w ogóle w ogóle :roll: do całowania...chciałabyś :eviltong: ____________________ [I]mam taką fajną koleżankę :loveu:[/I] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4083/p1020241g.jpg[/IMG] [I]i tak się tulimy, a Wy nie :eviltong:[/I] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1048/p1020242g.jpg[/IMG] [I]a tak sobie odpoczywam jak koleżanka pójdzie[/I] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3183/p1020212r.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9987/p1020259g.jpg[/IMG] [I]albo tak[/I] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7348/p1020261.jpg[/IMG] [I]a potem się okazuje, że nawet we własnym prywatnym kąciku spokoju nie dadzą![/I] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8949/p1020222j.jpg[/IMG]
  19. dałybyście żyć, oprócz dogomanii jest jeszcze życie na zewnątrz :P [I]trochę dziwnie, wszystko nowe...zapachy, odgłosy, to ja sobie tu poleżę i poczekam na rozwój sytuacji[/I] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5803/p1020204c.jpg[/IMG] [I]jeju..ciotki, ale macie wymagania, ja się tu nowego klimatu uczę, nie wymagajcie, że będę Wam pozował na gwizdek :P[/I] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1859/p1020258g.jpg[/IMG] [I]nie będę pozował, bleeee[/I] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4849/p1020256g.jpg[/IMG]
  20. Proszę przesłac mi na maila, a ja podrzucę jakąś instrukcję.
  21. [quote name='Adziunia']dupa blada...w klinice zwierząt pan doktor od jutra ma półroczny urlop - spóźniłam się parę dni...ale próbujemy jeszcze z innej strony :) Hotelik prawie cały opłacony...zostało do zapłaty 136 zł (do końca sierpnia) a potem to nie wiem...myślimy nad zmianą hoteliku. ale najpierw i przede wszystkim spotkanie z doktorem S.[/QUOTE] Jak pisała Czorcik w hoteliku został spadek po naszym Kajtunku, który pojechał do ds, -180 zł, dysponujecie jak chcecie, albo na weta, albo na dopłate do hotelu, czy karmę. A jak łapka Sarci?
  22. kiedy wybierasz się z dziewczynkami na randkę z Kajtem? :diabloti:
×
×
  • Create New...