Jump to content
Dogomania

ewab

Members
  • Posts

    9074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewab

  1. [quote name='halbina']o które maluchy chodzi - pogubiłam się... coś bym wzięła...[/QUOTE] W hoteliku są trzy szczylki Koni - 1 dziewczynka i 2 chłopczyków - wszystko wilczaste i mam nadzieję, że jak pozostałe rodzeństwo bardzo inteligentne. W Chałupkach 3 dziewczynki i 5 chłopaków po wilczastej suce z Opatowa. Wszystkie w podobnym wieku 7 - 8 tyg.
  2. [quote name='Bjuta']O ile dobrze zrozumiałam Ewab - jeśli właściciel Zośki nie zapłaci kosztów weta i utrzymania suni - od 1 marca automatycznie dziewczyna przechodzi na fundację. Ewab - sprostuj, jeśli kręcę.[/QUOTE] Tak to ma być. Bjuta porozmawiam z hotelikiem.
  3. Eneda pojechała wieczorem do Moli. Mam nadzieję, że dojechali, bo droga fatalna. Może jej się udało zrobić fotki, bo opatowskie szczeniorki są w tym samym miejscu.
  4. [quote name='Havanka']Myślałam, że priorytetem jest zmiana hoteliku, bo jak widzę, Koni nie wygląda najlepiej. Ale jeżeli uważasz, że sterylka....to Ty decydujesz.[/QUOTE] Jeśli szczylki pojechałyby do DT lub DS, to możliwe, że znalazłoby się dla suni coś bezpłatnego, a wtedy po krótkim odpoczynku ciachnęlibyśmy suczynkę. Po sobotniej burzy w hotelu suka ma posprzątany kojec i nie rzuca się na michę:cool3:. Gorzej, bo była nadzieja na dwa domki na Śląsku i niestety nie odezwały się. Może jutro będzie lepiej.
  5. [quote name='Jaaga']Na dziś miałam umówione dwie panie na szczeniaki Koni. Niestety, żadna z nich nawet nie zadzwoniła. Czyli chyba z obu domów nici, chyba że jeszcze sie odezwą.[/QUOTE] Ło matko, a ja mam już dla nich transport na środę:(
  6. [quote name='Pliszka']Może to uczulenie na coś?[/QUOTE] Może na byłą 'właścicielkę". Niechby już mu przeszło:)
  7. [quote name='Igiełka']Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało.:lol:[/QUOTE] Igiełko myślę, że się "uda". Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu transportu. Wstępnie płatny z Kielc do Rypina Andzia69 ma na oku. Dobrze by było gdyby znalazło się coś taniej. We wtorek jadę do W-wy, mogłabym zabrać Nutkę. Gdyby ktoś mógł ją odebrać w Warszawie i dostarczyć do Igiełki.
  8. [quote name='Monika z Katowic']Co jest z tym kieleckim - ciągle jakieś koszmary wychodza na światło dzienne. :( :( :( Próbujcie ratować te psy...[/QUOTE] Bardzo chcemy uratować te psy. Próbujemy, po to założony został ten wątek. Niestety na dziś nie mamy gdzie umieścić psiaków, brakuje też środków na ich utrzymanie w płatnych DT. Nie możemy brać na siebie więcej niż jesteśmy w stanie udźwignąć, a niebezpiecznie zbliżamy się do stanu krytycznego. A koszmarów w kieleckiem chyba więcej niż gdzie indziej, ale też nie chcemy ich ukrywać. Tu przykład jak rozwiązano problem bezdomniaków w ok. Sandomierza: [URL]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100217/POWIAT0109/74848776[/URL]
  9. [quote name='GoskaGoska']zapiszę, a czy płatne miejsca wchodzą w grę - czy tylko darmowe DT ?[/QUOTE] Biorąc pod uwagę wiek i stan tych psiaków trzeba się liczyć, że to może być długotrwałe lub co gorsza stałe DT:(.
  10. [quote name='andzia69']EwaB...zdjęcia tych opatowskich są...marne...[/QUOTE] Poproszę TZ, żeby jutro zrobił nowe. Jest szansa, że pojedzie...
  11. [quote name='Maada'][FONT=Arial][SIZE=2]Ja nie wiem jak ja je oddam :( szczególnie Bubę.. jest taką słodziarą nieprzeciętną..[/QUOTE] Te Buby tak mają. Andzia69 mogłaby Ci coś w tym temacie powiedzieć:) Dziękujemy za wpłaty od: Ulka18 - 40 zł dla Pakoszki:loveu: Havanka - 20 zł na nowy hotel Koni:loveu: (Havanka, a może być na sterylkę?, u nas w tym roku talonów jeszcze niet, a sterylkować trzeba)
  12. Ciotki ja bym proponowała, aby Zosia przed wydaniem była wysterylizowana. Bjuta czy hotelik ma taką możliwość? Przyszły pieniążki od Waldi481 - deklaracja za luty 7,50 zł (15.II). Dziękujemy:loveu:.
  13. No to pewnie jutro będzie Moli grzała doopkę w swoim domku. Agucha Kora jest w DT.
  14. [quote name='Agucha'][B]O jeju, jakie cudowne wieści! :loveu::loveu::loveu: Gdzie pojechała suczynka? [/B][/QUOTE] Do Bytomia:). Na przyszły tydzień planujemy kolejny transport szczeniaków do Katowic i w okolice. W tej chwili nieoceniona Jaaga ma 2 potencjalne domki dla szczylków Koni. Bardzo Was proszę o ogłoszenia dla pozostałych szczeniaków, także tych z cmentarza, może któregoś uda się dołączyć do wesołego autobusu:)
  15. [quote name='kika22']Załozylam tym psiakom watek i bede rozsylac, ale na kogo kontakt [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180075-Trzy-male-pieski-ktore-z-gA-odu-jedza-drewno-bez-budy-potrzebne-DT-POMOCY?p=14128128#post14128128[/URL][/QUOTE] Kika dziękujemy serdecznie za założenie wątku. Spróbujmy przekierować wszystkie osoby na wątek założony przez enedę i ten proszę pomóż rozsyłać: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180068-PiekA-o-w-centrum-kielc-Ratunku?p=14127904#post14127904"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1800...4#post14127904[/COLOR][/URL] Sprawa wygląda nieciekawie, dziewczyny tam wrócą ponownie, te psy niestety nie wyglądają na najmłodsze i nie wiadomo jak lata przy "budzie" wpłynęły na ich zachowanie. Osoba opiekująca się psami raczej ma środki na ich utrzymanie, więc zostawianie karmy raczej nie jest rozwiązaniem.
  16. [quote name='erka']No no, mój śliczny Gucio małpiatką???!!!!:mad::diabloti:[/QUOTE] Erka małpiatki Ci się nie podobają?:eviltong:. Może ta starachowicka suka w trakcie cieczki była z domu wyrzucona, a teraz może już jest "po". Mag.do suka 1 Koni, nazwana Tekilą, jest już w DS. Można ją zdjęć z pierwszego postu.
  17. [quote name='erka']No poczekajcie jeszcze na ewab, bo to pod jej opieką jest sunia.:razz:[/QUOTE] W zasadzie to bardziej jest pod opeką Enedy, ale rozmawiałam z nią. Myślę, że propozycja Igiełki jest bardzo atrakcyjna. Po doświadczeniach z ostatnich tygodni musimy jeszcze dograć nieco formalności: umowa pomiędzy stowarzyszeniem a DT, i zasady rozliczeń. No i oczywiście sprawa transportu. Igiełka proszę na pw nr telefonu. Aha, mam jeszcze jedno pytanie (też uzgadniałam z Enedą). Czy ktoś mógłby przejąć wątek?
  18. [quote name='Agucha']Nie widzę w poście rozliczeniowym [B]15 zł[/B], które zostały z leczenia Barego i które to chciałam przekazać na [B]sterylkę[/B] dla jego mamy[B] Pakoszki[/B]... Wiem, że to parę grosików, ale zawsze o te 15 zł zmniejszy się kwota ;) Na jakich zasadach ma się odbyć to przekazanie?[/QUOTE] Agucha prosiłam dziewczyny o wyrażenie zgody na prowadzenie jednej skarpety dla obu mam i ich szczeniorów. Dlatego nie wyszczególniałam, że reszta z leczenia Barusia ma zasilić konto Pakoszki. Jeśli chcecie mogę rozdzielić wpłaty, mam takie deklaracje: dla Pakoszki, dla Koni, dla Koni i szczeniaków, dla Barego, dla suń i szczeniaków. Przyznam, że rozksięgowanie wpłaty dla suń i szczeniaków jest trochę karkołomne.
  19. [quote name='andzia69']Igielka - powiedz mi jeszcze - koszt to byłby 10 zł/dziennie - z karmą czy bez?[/QUOTE] No i gdzie mieszkasz, czyli na jakie trasie potrzebny byłky transport?
  20. Mozart po operacji czuje się dobrze. Po wczorajszej głodówce miska dziś była podstawowym punktem programu. Rana nie budzi zastrzeżeń. Ciotki bardzo dziękuję za ogłoszenia. Domki nie ma na co czekać. PS. Co do wieku chłopaka. Zachowuje się jak szczeniak, ale ma ze 4 lata:).
  21. [quote name='Agucha']Rozmawiałam z p. Darią - bary przybiera na wadze - ważył 3,400 a w tej chwili przybrał do 5kg :) Razem z wagą rośnie tez potencjał i sily do rozrabiania :D Za tydzień Baruś ma kolejny termin szczepienia, jedziemy z maluchem do weta który go widział jako ostatni :) Przy okazji zrobimy maluchowi przeglądzik :) Zdjęcia też pewnie jakieś będą.[/QUOTE] O rany tylko uważajcie na chłopaka podczas tego szczepienia.
  22. Ja też wysłałam ludziom, którzy się wczoraj pytali o szczeniaki nasz "zestaw podstawowy". I co spotkałam ich przypadkiem wieczorem u weta. Kupili 2 labki z pseudo. Zapłacili 500 i 450 zł. "Hodowca" w walonkach, proponował, że w promocji dołoży im trzeciego za 50 zetów. PS. Czy buzia Gucia nie przypomina Wam na tym zdjęciu małpiatki?! [URL="http://img714.imageshack.us/i/gucio1.jpg/"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1240/gucio1.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='kami_23']Dziewczyny czy wpłata ode mnie doszła? Bo kazałam zrobić przelew na kwotę 20zł, ale nigdzie nie jestem wymieniona. Przelew powinien dojść od Kamila F. Muszę wiedzieć bo nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że jestem niesłowna a nie wiem czy chłopak po prostu nie zapomniał zrobić przelewu... To już było jakiś czas temu...[/QUOTE] Kami_23 wpłata przyszła 10. II - 20 zł. Wpłynęły także pieniądze od Alutek_9 - 10 zł. Dziękujemy. Mam nadzieję, że Eneda, która dziś przywiozła z interwencji 8 szczeniorków (bez matki, bo nie pozwoliła się złapać), będzie miała dziś jeszcze dość siły, by wejść na wątek z wieściami od Nutki.
  24. Albinka biegająca po śniegu [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5058/aimgp7291.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/453/aimgp7300.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7708/aimgp7301.jpg[/IMG]
  25. Cieszę się, że Bari w zdrowiu. Oby tak dalej. Agucha kiedy wyślesz faktury i umowę?
×
×
  • Create New...