-
Posts
9074 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewab
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewab replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Chyba dobrze byłoby wyciągnąć średnią z zachowania Koko i Gucia. A tak na poważnie Maada Koko niestety potrzebuje konsekwencji w wychowaniu. Podejrzewam, że do tej pory było dużo żywiołowej zabawy psa z dziećmi, nikt się nie zastanawiał, że psiak nie zawsze będzie maleńką nieporadną kulką, której wszystko wolno (co do wielkości nierasowców zawsze jest ryzyko, że urośnie wiadomo co). Fajny psiak z Gucia rośnie. Troszkę przypomina mi Zosię (zabraną od tego pana zoo...) Erka przyślij mi adres tych ludzi spod Telegrafu. Sprawdzę kto zacz. Mam do zaoferowania szczeniory opatowskie (też po co najmniej 2 tatusiach) i nie tylko. Foty 3 nowych ok. 2 miesięcznych gwiazd leciwej mamusi wstawię już chyba w przyszłym tygodniu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
ewab replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czarna miała dziś nieco przyspieszoną sterylkę (jeszcze nie talonową). Było podejrzenie ropomacicza. Jest ok. Sunia dochodzi do siebie. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
ewab replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Domku wytrwałości dla ZosioLenki. Ale drugiej strony trzeba przyznać, że suczydło długo nie znało innego WC niż "dom". Chciałam poinformować, że po wstawieniu ostatecznego rozliczenia wpłynęły jeszcze pieniądze od ag - 20 zł. Dziękujemy, jeśli nie macie niż przeciwko przekaże je na inne świętokrzyskie bezdomne sunie. -
Rozmawiałam z Panią Joasią Koni jeszcze ma wahania nastrojów. Raz jest wesoła i radosna jak na filmiku od Kasi, a innym razem melancholijna, "rozmyślająca". Myślę, że musimy jeszcze trochę poczekać, żeby Koni uwierzyła, że jest dobrze.
-
Nie umiem Wam powiedzieć ile, ale jakieś talony mamy dostać. W związku z powyższym mam [B]prośbę o zebranie informacji, ile i która potrzebuje na już[/B], żeby można było to jakoś podzielić:). [quote name='eliza_sk']Na nadmiar wolnego czasu nie narzekam, żeby śledzić każde Wasze słowo na wątku, a szczególnie drażliwsze kwestie czy wylewane na siebie pomyje - więc nie jest w moim obowiązku znajomość tematu serwera - tym bardziej jeśli poruszał go ktoś inny, niż odpowiedzialna do tej pory za ten problem osoba - Mefi. Wpłata od nas w wysokości 65 zł - [B]była jedyną jaka wpłynęła na ten cel [/B](pominę fakt, że psy ogłaszane przez nas stanowią nawet nie 10% wszystkich umieszczonych na stronie) - co potwierdziła później Mefi. Została przelana końcem maja, czyli zaraz po apelu Mefi - oczywiście na wskazane przez nią konto firmy wynajmującej serwer. Dla zainteresowanych dowód dokonania przelewu. Ewo, może zanim zaczniesz nawoływać kogoś to partycypacji w kosztach zacznij od tych, którzy jeszcze się na ten cel nie dorzucili - i polecam sprawdzenia zawartości strony - nasze 3 (słownie trzy) psy stanowią 8,3 % wszystkich umieszczonych tam adopcji ... Są tam również psy ze Starachowic i Skarżyska - dla niewtajemniczonych. A swoją drogą jaki jest koszt utrzymania strony za okres grudzień-maj? [/QUOTE] Za okres grudzień 2009 - luty 2010 kwota 212,28 (w kwocie zawarta jest jednorazowa opłata rejestracyjna), za marzec-maj 2010 - 91,50. Zaproszenie do wsparcia finansowego kieruję do wszystkich, którzy mają na to ochotę. Statystyk ogłoszeń i artykułów nie będę prowadziła.
-
[quote name='erka']Czy Elza i Koni maja już ogłoszenia? Wiem,że jeszcze sterylki ich czekają, ale dobrze by było już ogłaszać. Elza, cudna mordka :). Ale nie lubię tego imienia,bo ten typ ją tak nazwał:cool3:, wolę Pakosię.[/QUOTE] Jeszcze nie mają. Cudne suczydła. Oby miały już tylko lepiej. Jakby się im udało, to można by pomyśleć o tej, która została u tego typa.
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
ewab replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']No to tak, z Sigmą dużo lepiej. Na początku DT było przerażone, że sunia załatwia się tylko w domu.. Raz było lepiej raz gorzej, było rozważane zmienienie DT, ale.... pannica jest kochana, mądra i w ogóle i już sama pokazuje, że chce iść na dwór :loveu: wszystko jest na dobrej drodze. [B]Sigma to typowy pieszczoszek :) nic tylko brać i kochać[/B] :)[/QUOTE] Czyli typowa boksia:) -
[quote name='eliza_sk']Erko, a do kogo ewab pisała w tej sprawie ? Bo do mnie na bank nie. Zaraz po apelu Mefi - to było zdaje się jeszcze jesienią przelałyśmy kasę na wskazane konto.[/QUOTE] Kwestia utrzymania strony swietokrzyskie.schronisko.net była omawiana na wątku kieleckich psiaków i była raczej znana wszystkim. Nie wysyłałam do nikogo informacji. Strona od grudnia jest utrzymywana przez ŚTOZ, nie wiem na jakie konto i komu przelałyście kasę. Utrzymanie strony jest formą pomocy dla dogomaniaczek, które i tak ledwie wiążą koniec z końcem. My nie lepiej. Nie mamy jeszcze OPP więc, każdy grosz u nas się liczy. Jeśli chcecie dorzucić co nieco do utrzymania strony zapraszam. Teraz jest opłacona do maja br. Co do talonów wstrzymam się z wypowiedziami, do czasu gdy będę wiedziała czy zostały dotrzymane wcześniejsze ustalenia. Póki co dysponujemy [B]jednym[/B] wystanym w kolejce talonem na sterylizację psa.
-
Dziś dostałam telefon, że Romeo koczuje razem z dwoma psami w pobliżu jednego z domów w Odrowąża. Gdy ktoś usiłuje podejść psy uciekają. Natychmiast pojechałyśmy z Panią Marią. Niestety alarm fałszywy. To nie był Romeo. Przeraża mnie natomiast ilość bezpańskich psów jakie błąkają się w tamtej okolicy. Sama zidentyfikowałam 7. Mniej lub bardzie nieufnych, by nie rzec dzikusów. Nawet nie mam jak im pomóc:)
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
ewab replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ciotki prośba o zwrócenie uwagi. W rejonie ulicy Iłżeckiej zaginął bokser pręgowany. Pies jest drobnej postury, ma kopiowany ogon i naturalne uszy. Na szyi miał obróżkę. Wiek ok. 5-6 lat. Umaszczenie podobne do boksera z mojego podpisu (no może odrobinę ciemniejszy). Gdybyście miały jakiej info, proszę o kontakt na mnie. 600 047392. -
Maado szczeniaki cudne po praniu. Nuka powinna dostać od nas baaardzo dużą kość. A Bamboszek ma spojrzenie jak mamuśka Koni.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewab replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maada']Ewab, masz zapchaną skrzynkę, wyslałam ci maila na adres priv w sprawie szczeniaków opatowskich, daj znać.[/QUOTE] Już odepchałam:) -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
ewab replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[FONT=Tahoma]Przedstawiam mam nadzieję ostateczne rozliczenie wpłat i kosztów Zosi/Lenki:[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]Wpłaty:[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]lika1771:40 zł wpłaty: 40 zł (13.I), 40 zł (26.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]polubek: 5 zł wpłaty: 6 zł (21.XII), 5 zł (13.I), 10 zł (15.III)[/FONT] [FONT=Tahoma]anciaahk: 20 zł wpłaty: 20 zł (7.I), 20 zł (8.II), 20 zł (8.III)[/FONT] [FONT=Tahoma]Javena: 5 zł wpłaty: 10 zł (30.XII), 10 zł (10.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]Anja2201: 10 zł wpłaty: 20 zł (4.I)[/FONT] [FONT=Tahoma]Monika z Katowic: 30 zł wpłaty: 30 zł (6.I), 30 zł (4.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]Waldi481: 7,50 zł wpłaty: 7,50 zł (12.I), 7,50 zł (15.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]Basia1968: 20 zł wpłaty: 20 zł (12.I), 20 zł (23.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]izzie1983: 9 zł wpłaty: 9 zł (4.I), 9 zł (4.II), 9 zł (8.III)[/FONT] [FONT=Tahoma]Rudzia_Bianka: 1 zł wpłaty: 3 zł (7.I)[/FONT] [FONT=Tahoma]gonia66: 10 zł wpłaty: 10 zł (22.XII)-za XII i I, 5 zł (3.II) [/FONT] [FONT=Tahoma]agnieszka24: 20 zł wpłaty: 20 zł (4.I), 40 zł (26.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]Bjuta: 12,50 zł wpłaty: 10 zł (22.XII), 10 zł (31.XII), 12,50 zł (2.II), 12,50 zł (2.III)[/FONT] [FONT=Tahoma]Czerda: 20 zł wpłaty: (ag) 20 zł (28.XII), 20 zł (18.I), 20 zł (22.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]Malibo57: 40 zł wpłaty: 40 zł (1.II), 40 zł (1.III)[/FONT] [FONT=Tahoma]Awit: 5 zł wpłaty: 10 zł (31.XII), 10 zł (3.III)[/FONT] [FONT=Tahoma]asiofik: 40 zł wpłaty: 40 zł (28.XII), 40 zł (13.I), 40 zł (20.II)[/FONT] [FONT=Tahoma]serduszko 5 zł wpłaty: 10 zł (4.I)[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]E-S 50 zł (21.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Ulka18 30 zł (21.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Jaaga 50 zł (21.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]PRusak 100 zł (22.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Kundelkowa Skarbonka 50 zł (22.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]B.K. 100 zł (22.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Agnieszka z Sosnowca 25 zł (28.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Izabela 30 zł (30.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Awit 70 zł (31.XII)[/FONT] [FONT=Tahoma]Emigrantka 115 zł (5.I)[/FONT] [FONT=Tahoma]bazarek Rudzia_Bianka 47 zł (7.I)[/FONT] [FONT=Tahoma]bazarek Zuzka 12 zł (18.I)[/FONT] [FONT=Tahoma]Mercy 15 zł (18.I)[/FONT] [FONT=Tahoma]bazarek kaskadaffik 30 zł (4.II)[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Razem wpływy: [B]1480 zł[/B][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Wydatki:[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]wet. (badanie, odpchlenie, USG) – 68 zł[/FONT] [FONT=Tahoma]hotelik (od 12.I do 11.II) – 300 zł[/FONT] [FONT=Tahoma]hotelik (od 12.II do 11.III) – 300 zł[/FONT] [FONT=Tahoma]sterylka - 230 zł[/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma]Razem wydatki [B]898 zł[/B][/FONT] [FONT=Tahoma] [/FONT] [FONT=Tahoma][B]Saldo – 582 zł[/B][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]Mam nadzieje, że domek zaakceptuje Zosię:) i rozliczenie nie ulegnie zmianie. Nadwyżkę proponuję przekazać na leczenie, szczepienia i hotelikowanie suczek i szczeniaków z wątku:[/FONT] [FONT=Tahoma][URL]http://www.dogomania.pl/threads/177764-PROSIMY-o-DT-dla-3-zaniedbanych-szczeniakA-w-oraz-wsparcie-PLN-na-hotel-dla-2-suA[/URL][/FONT] Pragnę podziękować Pani Małgosi z hoteliku, która zrezygnowała z opłaty za dwie doby pobytu Zosi:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewab replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Albiego. -
[quote name='andzia69']ale to w Katowicach czy gdzie? przeca ja nie wiem;)[/QUOTE] W Katowicach, ul. Ceglana. Andzia szukaj chętnego do transportu. U mnie w kasie pokazało się dno kompletne, ale od każdego dna można się odbić, więc myślę, że mi się uda, stanę na głowie i zapłacę za rtg Albinki. To jest niestety podstawa, aby można było ją sensownie dalej diagnozować i nie wydawać kasy w ciemno.
-
3 dni pies w rowie, z okiem na wierzchu....pomocy!!
ewab replied to eneda's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Eneda jestem mile zaskoczona Twoją postawą - Kubuś czuje się kochany i bezpieczny a to najważniejsze. Dawno mnie tutaj nie było Maluszek się zmienia coraz bardziej. Ma zapewnioną bardzo dobrą opiekę nie czuje się u Ciebie samotny-ma także dużo towarzyszy do wylegiwania się na kanapie. Fajnie się ogląda te Wasze fotki- masz Kochany zwierzyniec w domu.Nic tylko trzymać kciuki za wyjątkowy Ds dla wspaniałego Kuby, który już tak wiele przeszedł a teraz dochodzido zdrowia w bardzo dobrych rękach. Rozumiem mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze.:lol::lol:[/QUOTE] Ha, ha jesteś Igiełko zaskoczona postawą enedy, bo jej wcześniej nie miałaś okazji poznać. Ona walczy do upadłego, jak już wszyscy wymiękamy i mówimy basta, nie damy rady:). -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewab replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki opatowskie jak najbardziej aktualne. Te z działek zgłaszała eneda. Zapytam co z nimi.