Jump to content
Dogomania

ewab

Members
  • Posts

    9074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewab

  1. [quote name='Maada']Chylę czoła przed Linssii, która to towarzystwo wiozła ponad 100km.. chyba osiągała rekordy wstrzymywania oddechu ;)[/QUOTE] Uprzedzałam Linsii jak wygląda sytuacja, odpowiedzała mi, że jeśli wytrzymała kota, który zrobił koopolca, to wytrzyma już wszystko. Zobaczymy, czy nie zmieniła zdania:).
  2. Jaaga, a może ktoś da radę podjechać na Ceglaną zrobić tylko rtg. Rozumiem, że nie musi to być powiązane z podawaniem narkozy?
  3. Jedzenie, które zostawiła wczoraj Jola było zjedzone, dziś zostawiłam następną porcję. Niestety nie mamy pewności, że zjada je Romeo. We wsi widywany jest jeszcze jeden kudłaty czarny bezdomniak. Romeo nie pokazał się nam, choć ludzie mówią, że go widują. Nie ma nawet jak podać mu sedalinu. Widać, że jest zainteresowanie ogłoszeniami, bo kartki z nr telefonu są zrywane, ale telefonów brak:shake:.
  4. Masz rację Andzia, rtg kręgosłupa jeszcze przed konsultacją neurologiczną.
  5. Daj skunksikom dwa dni i nie będą dzikuskami. Tak wyglądają psy z "hoteliku" gdzie niestety nie ma spacerów (wbrew temu co jest na stronie internetowej). Psy cały czas siedziały w kojcu i podejrzewam, że załatwiały się nie tylko w kojcu, ale i w budzie:(. W kojcu nie było miejsca, gdzie można by było stanąć na czystym. Samochód pewnie będę wietrzyć przez tydzień:). Do pralki trafiły nie tylko psie pokrowce, ale i całe moje wierzchnie ubranie. Moje osobiste psy długo napawały się aromatami jakie im dziś dostarczyłam:). Bryś jest największy, bo zawsze jest pierwszy przy misce. Najmniej odważny Bambi/Gringo jest najmniejszy, bo do miski podchodził ostatni. Lady była najbardziej wyszczekana, gdy była malutka. Jak zabieraliśmy je ze wsi, wydawała się być najbardziej harda.
  6. Szczeniorki Koni w drodze do Maady. Jeszcze wystrachane i śmierdzące. Maada teraz przed Tobą ogrom roboty, za którą ogromnie Ci dziękuję, tak samo jak dziękuję Kasi i Panni Joasi za warunki jakie stwarzacie bezdomniakom. Dla takich chwil warto działać.
  7. Super, Kasia dziękuję. Trudno uwierzyć, że w ciągu niecałego tygodnia mogła zajść taka zmiana:). Można zacząć Koni ogłaszać, ale przed wydaniem musi być wysterylizowana (a z tym musimy odczekać jakieś 2 tyg.)
  8. Divia_gg Mozart jest wykastrowany. Szczepiony miał być w hoteliku. AlinaS pewnie napisze, czy już był wet.
  9. [quote name='kaskadaffik']To ja Wam Koni wieczorem zaaplikuję :) Nie poznacie gadzinki ;)[/QUOTE] Czekamy z niecierpliwością:)
  10. Ło matko, jak patrzę na sunię to mi się Sabcia przypomina. Ona też takie piekło przeszła. Trzymaj się Sigma.
  11. Witaj Misiek82. Możesz nadal pomagać Mozartowi. Bardzo potrzebuje ogłoszeń.
  12. O rany jak się cieszę. Sofia dziękuję, że nas nie zawiodłaś. Teraz już wiem dlaczego dlaczego nie mogłam przejść koło twojego boksu obojętnie. Chciałaś zamieszkać w mieście z którego ja pochodzę:)
  13. Sytuacja bez zmian. Pies jest widywany we wsi. Niestety nie pozwala do siebie podejść. Jesteśmy na miejscu niemal każdego dnia (50 km w jedną stronę). Jeździ z nami opiekunka Julii, do której Romeo podchodzi. Niestety nie udało nam się spotkać.
  14. Maada temat szczeniorów został obgadany z Linssi, a ona podobno z Tobą. Wyjeżdżaja do Ciebie w czwartek. W Krakowie będą pewnie ok. 16-17. Przygotuj się na kąpiel, bo aromacik mają piekielny. Co do Miedzianej Góry to domku nie sprawdzałam - dziewczyna nie była zdecydowana na adopcję, miała się jeszcze zastanowić.
  15. Schronisko w Radomiu jest całkiem sensowne. Nie wiem tylko czy przyjmują spoza miasta.
  16. Jusstyna tytuł możesz zmienić. Co do nowych właścicieli, chyba lepiej ich nie uświadamiać do końca. Lena powodzenia dziewczyno:kciuki:. Co do rozliczenia ew. finansowej nadwyżki, proszę o chwilę cierpliwości. Ostatnie faktury są w drodze. Jak do mnie dotrą przedstawię końcowe rozliczenie.
  17. Dogo działa niesamowicie. Udało mi się uruchomić po dwóch dniach. Niestety nie mam nikogo w tamtych rejonach. Z Tekilką jechałam "w ciemno".
  18. Widać, że są zainteresowani psicą, a to dobrze wróży:). Bjuta, czy masz umowę adopcyjną, czy Ci wysłać?
  19. [COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]Mój „tron” - stąd lepiej widać[/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#222222][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9468/aimgp7586.jpg[/IMG]
  20. [COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]Elza/Pakoszka jest bardziej smukła i o wiele bardziej szczęśliwa[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]Mój „pokój”[/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#222222][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3217/aimgp7573.jpg[/IMG] [COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2]Moja pani Joasia[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Arial Unicode MS][SIZE=2][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7591/aimgp7575.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3425/aimpg7576.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7915/aimgp7580.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2663/aimpg7585.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  21. Tak Romeo nadal na gigancie. Dziś byliśmy rozwiesić ogłoszenia i spenetrować teren. Trzy osoby potwierdziły go, że go spotkały. Niestety nie pozwala do siebie podejść:(.
  22. Nie ma zdjęć tego z boksera z Rosanowa?
  23. Jutro jedziemy z Panią, która go dokarmiała i jego Julią. Oby tylko nie odszedł gdzieś daleko....
  24. Portrety [FONT=Tahoma]lewy profil[/FONT] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3729/aimgp7566.jpg[/IMG] [FONT=Tahoma]prawy profil[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4386/aimgp7570.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]na wprost[/FONT] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9764/aimgp7571.jpg[/IMG] [FONT=Tahoma]kiedy w tych oczach zabłyśnie radość?[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9046/aimgp7572.jpg[/IMG][/FONT] [/FONT]
  25. [FONT=Tahoma]na osobistym wybiegu[/FONT] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6091/aimgp7561.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7532/aimgp7565.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4561/aimgp7563.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...