Jump to content
Dogomania

zuzka

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuzka

  1. [quote name='anovip1']Mój mąż niestety nie ma możliwości dojazdu do Tomaszowa .... Ciągle myślimy o pieskach, są takie malutkie... Szkoda,że nie znalazł się ktoś ,kto mógłby je przygarnąć.[/QUOTE] Nawet jak by ktoś chciał je przygarnąć to co z tego jak one nie dają się złapać ?
  2. [quote name='rita60']Czekam...ale dajmy jej troche czasu aby poznali sie bliżej z mała:lol: zuzka:buzi:twoje ogłoszenie to strzał w dziesiatke:lol:[/QUOTE] Bardzo się ciesze że pomogłam chociaż w taki sposób.
  3. [quote name='Szarotka']Ale ma fajnie klapniete ucho :):)[/QUOTE] No tak mam szczęście do tych kłapouszków.
  4. Powodzenia mały szkrabie. Czekamy na wieści od Marty .
  5. No tak to już dzisiaj. :sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::sweetCyb:
  6. Myślę że troszkę za wcześnie , bo na dworze Kama nie zwraca uwagi na przechodzących koło niej ludzi le w domu niby na obcych warczy i szczeka ale to raczej bardziej objaw jej strachu niż odwagi ,bo szczekając ucieka za mnie i z za moich nóg burczy.
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84c6706210dff086.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/857/84c6706210dff086gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/406a073d8ef82bb8.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/903/406a073d8ef82bb8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f52dddb187a8ef77.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/706/f52dddb187a8ef77gen.jpg[/IMG][/URL]
  8. U Kamy wszystko dobrze , za mną chodzi krok w krok na obcych ludzi wchodzących do domu mimo że się boi to warczy . Poza tym już jest coraz mniej strachliwa. Częściej podchodzi po mizianie i głaskanie. Coraz częściej podchodzi do reszty mojego psiego towarzystwa i zaczepie do zabawy .
  9. Funiu to przelać ci 51 zł na tą obroże
  10. [quote name='funia']Jaka decyzja w spr.obrozy ?[/QUOTE] To muszą wypowiedzieć się inne osoby ,ja myślę że powinniśmy porządnie zabezpieczyć Henia (tego barachła w tym roku jest na-prawdę strasznie dużo) Funiu dowiedziałaś się ile kosztuje taka obroża u Twojej wetki ? Jak będzie decyzja podjęta to zaraz prześle pieniądze .
  11. Zrobiłam przelew dla Funi za hotelik [COLOR=red]240 zł[/COLOR]
  12. Jestem i ja ale pomóc nie mam jak. Wziąć rodzinki do siebie nie dam rady bo jestem zapsiona po same uszy.
  13. Wpłyneła wpłata od ; sybisia - 10 zł V,VI W imieniu Henia bardzo dziękujemy [IMG]http://wt09.wrzuc.to/obrazek/SHV7ZvcopB/flower006.gif[/IMG]
  14. Wpłyneła wpłata od Maria Sz - 15 zł VI pawel1w25 - 100 zł - VI, W imieniu Kamy bardzo dziękuję [IMG]http://wt09.wrzuc.to/obrazek/D7FovTAAu/1284380217_purple_flowers-3268.gif[/IMG]
  15. Wpłyneła wpłata od pawel1w25 - 50 zł - VI, W imieniu Oczki bardzo dziękuję [IMG]http://wt09.wrzuc.to/obrazek/3lUqXPSP9f/1128913xe4ae81a8v.gif[/IMG]
  16. [quote name='martamazur']Dziękuję bardzo za zaproszenie mnie na wątek, zapewniam, że adopcję suni traktujemy poważnie i jeśli tylko w jakikolwiek inny sposób mogę pomoć innym psom bardzo proszę o informację. Sama mam kilka psów w domu rodzinnym. Jeśli chodzi o problem w związku z wynajmem mieszkania, to własciciel nie ma nic przeciwko, poprzedni lokatorzy mieli psa, poza tym wszystkie meble i wyposażenie mieszkania należą do na nas - więc nie ma obawy o straty z tym związane i jak już wspominałam własciciela nie ma i ma do nas spore zaufanie:)Nie ma mowy o zwrocie pieska bo to nie zabawka .[/QUOTE] Witamy nową dogomaniaczke
  17. To prawda Oczka jest swietna bardzo grzeczna i posłuszna ,na spacerkach chodzi spuszczona ze smyczy. Nie interesują ją inne psy na każde zawołanie szybko przychodzi. Na prawdę to dziwne że nikomu nie się Oczka nie podoba ,nikt jej nie chce. Ja patrze na te ogłoszenia przygarnę psa i proponuje ją wysyłam fotki i nic. Na Tablica .pl odnawiam jej ogłoszenia co 10 dni. Może jakieś Allegro fajne ktoś jej zrobi (ja nie umie ) z tymi nowymi fotkami
  18. Link do FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=206642682707214[/URL]
  19. Wstawiłam psiorki na FB . Może tam ktoś znajdzie kącik u siebie i weźmie na DT .
  20. [quote name='rita60']Tylko,ze na całym Dogo nie ma ani jednej osoby z Bełchatowa:shake:[/QUOTE] O chorobcia możk ktoś z bliskich okolic?
  21. Też myślę że ten domek może być całkiem do rzeczy. Do mnie kobietka też pisała zupełnie rzeczowo i konkretnie.
  22. Jest chętny domek na maleńką ,rita60 podałam twój nr telefonu .
  23. Wstawiłam małą na tablice może ktoś ją pokocha.
  24. Oj Frykasku pluszako-żerco nie podkradaj swojej panci wszystkich pluszaków.
×
×
  • Create New...