Jump to content
Dogomania

zuzka

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuzka

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a17376d6b6e416af.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/a17376d6b6e416afgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a428339e4e8b203e.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/852/a428339e4e8b203egen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bf5979854a3f7375.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/bf5979854a3f7375gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e1fd64fdd365b3f.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/853/9e1fd64fdd365b3fgen.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='danka4u1']Śliczna jest ta Kama i ...tak ładnie do nas pisze. Równoczesnie, co do sekundy wysyłałyśmy na watek posty !! Z która koleżanką jest Kama? Zdjęcia przepiękne.[/QUOTE] Kama jest z koleżanką Oczką ,ten mały kłębuszek strachu ( był - była jak przyszła do mnie )
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88a0c9e1bffbfc68.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/88a0c9e1bffbfc68gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ce96f95bab5ce50.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/853/7ce96f95bab5ce50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7866da67ecfb2783.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/853/7866da67ecfb2783.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b1aa629d4da4501b.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/b1aa629d4da4501b.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/387a43819d1bff5a.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/846/387a43819d1bff5a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d53801fdee3935a9.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/853/d53801fdee3935a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b9a82c681f92a905.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/853/b9a82c681f92a905gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f02840f880d6f28.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/853/9f02840f880d6f28gen.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a2253156d89f877a.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/655/a2253156d89f877agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b17901da17a574b4.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/834/b17901da17a574b4gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a437286d63c6af94.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/a437286d63c6af94gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/68e3df3d3f56d0e7.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/68e3df3d3f56d0e7gen.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/190e92008844c2e4.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/846/190e92008844c2e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ccda044fde77f659.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/806/ccda044fde77f659.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7361103c15a05153.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/832/7361103c15a05153.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/baf94db050535300.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/834/baf94db050535300.jpg[/IMG][/URL]
  7. Witam Cioteczki to ja KAMUSIA.Jestem u cioci zuzki 4 dobę ,juz się nie boję bo wszyscy mnie tu głaszczą po główce i pod bródka .Cocia mi podkłada pod nos smakowite kąski bo przez pierwsze dwa dni nie chciałam nic jeść,teraz już jem .Już znam cały domek cioci , w każdy kącik zajrzałam ,każdy kącik obwąchałam.Nawet odważyłam się wskoczyć na cioci łóżeczko i przekonałam się że nikt mnie z niego nie zgonił ,wygobnie mi się na nim spało wiecie same że to zupełnie co innego niż schroniskowa buda. Jestem grzeczna i dogaduje się ze wszystkimi psiakami które są tutaj.Chodzimy parami na długie spacer ja przeważnie chodzę z koleżanką Oczką a po ogródku biegamy razem z Małym i Jonikiem.Mamy robione sporo zdjęć ciocia mówi że będą potrzebne do ogłoszeń , zaraz parę wstawimy. To chyba wszystko co chciałam wam cioteczki napisać . [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b6085e4e378bbe8.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/855/6b6085e4e378bbe8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7e64756d231d0a5.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/852/b7e64756d231d0a5gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/21521046d1ebf1de.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/835/21521046d1ebf1degen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d05313b022238999.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/852/d05313b022238999gen.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Szarotka']Dalej chyba brakuje 90 zl. stalych ???[/QUOTE] Tak dalej brakuje 90 zł stałych
  9. [quote name='NusiaiJa']Serce mi mocno zabiło i łza sie w oku zakręciła jak zobaczyłam Kamę, tak bardzo podobna do mojej adoptowanej Milki .Z całego serca życzę wspaniałego domku dla Kamy. Zuzka dla Kamusi wysyłam 30 zł .CiotkaE[/QUOTE] Bardzo dziekuję CiotkaE
  10. Wpłyneła wpłata od; paros - 40 zł V,VI Bardzo dziękuję w imieniu Kamy [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/11/roos-wit-10.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/roos-wit-10.gif[/IMG][/URL][COLOR=magenta][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR]
  11. [INDENT] [URL="http://www.picturesanimations.com/dog_out/0/uitlaten10.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dog_out/uitlaten10.gif[/IMG][/URL]06-05-2011r Kajtek [IMG]http://www.hundehilfe-polen.de/assets/images/a_auto06.gif[/IMG] zostaje na stałe w DT. [/INDENT]
  12. Mały Rudzielec tak rozkochał w sobie swoich opiekunów że nawet nie chcieli słyszeć że ktoś inny mógł by mieć go przy sobie. W tym tygodniu zostanie podpisana umowa adopcyjna .
  13. Kajtuś zamienil sobie DT na DS
  14. [quote name='Szarotka']Ja wiem, ze to dla jej dobra :):) kiedy jedziecie na dzialke ??[/QUOTE] Dużo zależy od pogody . Myśle o wyjeździe w czerwcu .
  15. [quote name='Szarotka']Ale Kama obwiazana jak paczka swiateczna :):)[/QUOTE] Kama to mały wypłoszek jak widzi większą grupkę ludzi to przylega do ziemi i ani drgnie. Z szelek psiakowi nie nie jest tak łatwo wyślizgnąć sie jak z obrózki.
  16. [quote name='danka4u1']Czy to ostatnie zdjęcie jest zaproszeniem dla ciotek do dzwonienia:evil_lol::evil_lol: Kremcia śliczna, a otoczenie takie zielone, ze ja też chciałabym tam się znaleźć. Nie masz jeszcze miejsca na jednego dwunożnego zwierzaka ?:evil_lol: Jestem chętna. Jeśli aktualizujesz wiadomości na Fb, to wszystko w porządku. To ważne, bo ludzie chcą wiedzieć i są wtedy zainteresowani wątkiem i psiakiem.[/QUOTE] A prosze bardzo każdy telefon mile widziany a raczej słyszany. U mnie każdy tymczasowicz nosi taką obróżkę tak na wszelki wypadek jakby mu co do głowy strzeliło. No dla dwunożnego zwierzaka kawałek miejsca się znajdzie :evil_lol:
  17. Kamcia została ubrana w czerwoną obróżkę [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/606d0f94884bb157.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/800/606d0f94884bb157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/57455fce5aa6def5.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/817/57455fce5aa6def5gen.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='danka4u1']Zuzka, tak pięknie to opisałaś, że naprawdę łezka kręci się w oku. Łezka radości. Ma rację Mania 1979, trzeba nadal rozsyłać zaproszenia na wątek z prośbą o deklaracje. Jak Szarotka wejdzie , to niech zajrzy na FB i poda ludziom informacje, o które proszą. Lepiej żeby to był ktoś, kto dobrze porusza się na FB, bo ja coś jeszcze pokręcę. Szarotko, prosimy.:loveu:[/QUOTE] To nie Szarotka Kamusie wstawiła na FB tylko ja . Wchodzę na FB i na bieżąco wstawiam informacje.
  19. Oczka ze swoją mową koleżanką [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4c6397e5da187da.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/847/b4c6397e5da187dagen.jpg[/IMG][/URL]
  20. A to są z dnia dzisiejszego .Już oczki nie łzawią i całe mieszkanie obwąchane . [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9134f601050a6da5.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/800/9134f601050a6da5gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/74fb776926b5ba17.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/828/74fb776926b5ba17gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8eefb9dd02b74bbd.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/649/8eefb9dd02b74bbdgen.jpg[/IMG][/URL]
  21. To są fotki z wczorajszego dnia widać jaka biedulka była zestresowana aż jej łzawiły oczulki. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ac5abf02bcc13672.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/847/ac5abf02bcc13672gen.jpg[/IMG][/URL] Tu jest ze swoją koleżanką Oczką [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4c6397e5da187da.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/847/b4c6397e5da187dagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c50fbe5b71505e3.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/840/0c50fbe5b71505e3gen.jpg[/IMG][/URL]
  22. Wpłyneła wpłata od Javena- 10 zł - V, Bardzo dziękuję w imieniu Kamy . [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/12/rose4.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/rose4.gif[/IMG][/URL]
  23. [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [URL="http://fundacjapomagajmyrazem.pl/index.php?action=strona&site=6"] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2261/domtyma.jpg[/IMG][SIZE=6][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black] 26.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]04-05-2011 r przyjechała do mnie Kama z Orzechowca :Dog_run::angryy::Dog_run::angryy:[/URL] [B] Kama z Orzechowic ma szanse na DT. Bardzo potrzebne wsparcie finansowe. [/B] [INDENT] Smutne ,wystraszone oczy spoglądają zza krat i błagają o pomoc. Kochani bardzo prosimy Was o pomoc. Do szczęścia Kamusi brakuje nam 200 zł, najbardziej zależy nam na stałych deklaracjach, ale jeżeli ktoś nie może dokonywać stałych wpłat będziemy ogromnie wdzięczni za każdy grosik, nawet jednorazową wpłatę. Każdy grosik jest w tej chwili dla nas na wagę złota. Pomóżcie nam pomóc suni. Z góry dziękujemy Wam z całego serca. :* ...Nieśmiała , delikatna, niewielka około 5-6 letnia Kama , szuka kontaktu z człowiekiem, ale traumatyczne przeżycia i schroniskowa rzeczywistość nie pozwala jej na tyle zaufac człowiekowi by pchać się na kolana. Widać po jej smutnym spojrzeniu że powoli traci nadzieje i że poddaje sie , Sunia ma szanse na DT gdzie na-pewno o wiele szybciej otworzy się ,nabierze pewności i zaufa człowiekowi. Brakuje jej jeszcze 200 zl stałych miesięcznych deklaracji żeby mogła w DT spokojnie poczekać na DS .Kama akceptuje inne psy i koty, jest bardzo spokojna. Bardzo przywiązała się do swojej koleżanki z boksu - Burej, gdy się czegoś boi, podbiega do niej, liże ją po pyszczku, przytula się... Kiedy będzie mogła szukać oparcia w swoim człowieku ? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f10586238f28d3c.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/832/1f10586238f28d3c.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/448f847bd4cdb248.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/787/448f847bd4cdb248.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7eba3d43fddbde82.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/833/7eba3d43fddbde82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b51765affb3d6e55.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/833/b51765affb3d6e55.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b6ddf1640b3721d.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/827/2b6ddf1640b3721d.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206929"][IMG]http://oi51.tinypic.com/5owpea.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='feliksik']a ja co wchodzę na wątek, to muszę zdjęcia z pierwszej poglądać - ona jest niesamowita - cud natury[/QUOTE] dlaczego z pierwszej ? ostatnie wstawione też są ładniutkie .
  25. Witam kochane Cioteczki . To ja Kama , pierwsza nocka w DT minęła mi bardzo spokojnie .Przespałam całą nockę w kąciku przy fotelu tam gdzie przeważnie siedzi moja nowa ciocia zuzka .Widziałam że moja koleżanka Oczka śpi z zuzką na łóżeczku ale ja mimo że miałam chęć też wskoczyć to trochę się bałam.Wiecie Oczka jest to już 3 miesiące i już wie na co cioteczka ogonkom pozwala a ja dopiero co przyjechałam więc na-razie obserwuję,ale myślę że i ja też będę mogła sobie tam pospać bo dzisiaj zauważyłam że resztę ogonków tez wskakuje i ciocia im nic nie mówi.Dzisiaj rano z ciocią byłam na długim spacerku obejrzałam sobie okolice nawet mi się tu podoba jest tak dużo zielonej trawki .kwiatków i drzewek nie to co w schronisku sam beton ,buda i siatka.Ciocia zrobiła mi parę fotek ,pewnie później wstawi .Teraz ciocia gotuje nam jedzonko zapaszek roznosi się po całym domku ,na-pewno sobie podjem bo wczoraj ze stresu związanego z przeprowadzką nie miałam ochoty na jedzenie.Ciocia powiedziała mi na uszko to stojące że jestem śliczną i grzeczniutką starszą damulką .To na tyle ,jedzonko gotowe idę pojeść .
×
×
  • Create New...