-
Posts
4767 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zuzka
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='anovip1']Mój mąż niestety nie ma możliwości dojazdu do Tomaszowa .... Ciągle myślimy o pieskach, są takie malutkie... Szkoda,że nie znalazł się ktoś ,kto mógłby je przygarnąć.[/QUOTE] Nawet jak by ktoś chciał je przygarnąć to co z tego jak one nie dają się złapać ? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
zuzka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ale ma fajnie klapniete ucho :):)[/QUOTE] No tak mam szczęście do tych kłapouszków. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
zuzka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Myślę że troszkę za wcześnie , bo na dworze Kama nie zwraca uwagi na przechodzących koło niej ludzi le w domu niby na obcych warczy i szczeka ale to raczej bardziej objaw jej strachu niż odwagi ,bo szczekając ucieka za mnie i z za moich nóg burczy. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
zuzka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84c6706210dff086.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/857/84c6706210dff086gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/406a073d8ef82bb8.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/903/406a073d8ef82bb8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f52dddb187a8ef77.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/706/f52dddb187a8ef77gen.jpg[/IMG][/URL] -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
zuzka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Kamy wszystko dobrze , za mną chodzi krok w krok na obcych ludzi wchodzących do domu mimo że się boi to warczy . Poza tym już jest coraz mniej strachliwa. Częściej podchodzi po mizianie i głaskanie. Coraz częściej podchodzi do reszty mojego psiego towarzystwa i zaczepie do zabawy . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Funiu to przelać ci 51 zł na tą obroże -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Jaka decyzja w spr.obrozy ?[/QUOTE] To muszą wypowiedzieć się inne osoby ,ja myślę że powinniśmy porządnie zabezpieczyć Henia (tego barachła w tym roku jest na-prawdę strasznie dużo) Funiu dowiedziałaś się ile kosztuje taka obroża u Twojej wetki ? Jak będzie decyzja podjęta to zaraz prześle pieniądze . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew dla Funi za hotelik [COLOR=red]240 zł[/COLOR] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wpłyneła wpłata od ; sybisia - 10 zł V,VI W imieniu Henia bardzo dziękujemy [IMG]http://wt09.wrzuc.to/obrazek/SHV7ZvcopB/flower006.gif[/IMG] -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
zuzka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wpłyneła wpłata od Maria Sz - 15 zł VI pawel1w25 - 100 zł - VI, W imieniu Kamy bardzo dziękuję [IMG]http://wt09.wrzuc.to/obrazek/D7FovTAAu/1284380217_purple_flowers-3268.gif[/IMG] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wpłyneła wpłata od pawel1w25 - 50 zł - VI, W imieniu Oczki bardzo dziękuję [IMG]http://wt09.wrzuc.to/obrazek/3lUqXPSP9f/1128913xe4ae81a8v.gif[/IMG] -
[quote name='martamazur']Dziękuję bardzo za zaproszenie mnie na wątek, zapewniam, że adopcję suni traktujemy poważnie i jeśli tylko w jakikolwiek inny sposób mogę pomoć innym psom bardzo proszę o informację. Sama mam kilka psów w domu rodzinnym. Jeśli chodzi o problem w związku z wynajmem mieszkania, to własciciel nie ma nic przeciwko, poprzedni lokatorzy mieli psa, poza tym wszystkie meble i wyposażenie mieszkania należą do na nas - więc nie ma obawy o straty z tym związane i jak już wspominałam własciciela nie ma i ma do nas spore zaufanie:)Nie ma mowy o zwrocie pieska bo to nie zabawka .[/QUOTE] Witamy nową dogomaniaczke
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To prawda Oczka jest swietna bardzo grzeczna i posłuszna ,na spacerkach chodzi spuszczona ze smyczy. Nie interesują ją inne psy na każde zawołanie szybko przychodzi. Na prawdę to dziwne że nikomu nie się Oczka nie podoba ,nikt jej nie chce. Ja patrze na te ogłoszenia przygarnę psa i proponuje ją wysyłam fotki i nic. Na Tablica .pl odnawiam jej ogłoszenia co 10 dni. Może jakieś Allegro fajne ktoś jej zrobi (ja nie umie ) z tymi nowymi fotkami -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Link do FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=206642682707214[/URL] -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam psiorki na FB . Może tam ktoś znajdzie kącik u siebie i weźmie na DT . -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
zuzka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Oj Frykasku pluszako-żerco nie podkradaj swojej panci wszystkich pluszaków.