-
Posts
4767 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zuzka
-
Wrzuciłam psiaka na fb tylko potrzebne są jakieś dane kontaktowe
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew dla Funi za hotelik Henia[COLOR=red][SIZE=4] 240 zł [/SIZE][/COLOR] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotko nie wpisałaś w wydatkach zakupionej dla Henia karmy[COLOR=red][SIZE=4] 115 zł [/SIZE][/COLOR] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Czy Oczka jest na Allegro ? Na fb też wydarzenia nie działają . -
Psie dzieci przerzucone przez płot...Już w swoich domkach !!!!!!!
zuzka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ja odesłałam tule osób chętnych na szczylki i aż dziwne że one jeszcze nie w swoich domkach. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew dla weta 43 zł -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']dzisiaj wieczorem dotrała w końcu . Juz śle pw .[/QUOTE] No nareszcie dotarła. -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
zuzka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='transylwania']Witam serdecznie, czy dyszka wpłynęła Frykaskowi ode mnie? przelewałam "droga pocztową",ale powinna juz była dojść:) pozdrawiam i głaszcze za uchem:)[/QUOTE] Niestety jeszcze dzisiaj nie ma twojej wpłaty. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Funiu napisz czy nareszcie dotarła karma .\, i podaj na PW dane do przelewu dla Twojej wetki -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
W dniu 2011-02-18 zostało wysłane do Państwa zamówienie ze sklepu SwiatKarm.pl Numer przesyłki: 0041779972861A Informacje o przesyłce: [URL]http://www.dpd.com.pl/tracking.asp?p1=0041779972861A&przycisk=Wyszukaj&ID_kat=3&ID=33&Mark=18[/URL] Kontakt do firmy kurierskiej: 0 801 400 373 -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Zuzka dawaj mi jeszcze raz konto...[/QUOTE] Już sie robi -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Henio został odrobaczony .Koszt 8 zł .Jutro go kropimy Frontline ,Kleszcze sie pojawiły .( koszt 35 zł ) [B].Razem 43 zł . Proszę przelać na konto porzychodni weterynaryjnej w której wzięłam .[/B] Podam pózniej na pw Zuzi .Bardzo bym prosiła o wpłate gdyż korzystam z ich uprzejmosci i zaopatrzyłąm wszytkie swoje psy tam i licze na szybki prze4lew dla nich . Z góry dziękuje .[/QUOTE] Jak tylko dostane dane to zaraz przeleje. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Karmy nadal nie ma ,:roll:[/QUOTE] Wiem Funiu pomięszali numery zamówienia i z tond to opóźnienie . Dzwoniłam do nich o i powiedzieli że dzisiaj wysłali więc kurier powinien jutro ją dostarczyć . -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wpłyneła wpłATA od; izzie - 50 zł II,III + bonus AGATA51 - 20zł -III W imieniu Oczki bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/0/0-025.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/0-025.gif[/IMG][/URL] -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
zuzka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wpłyneła wpłata od HALIZA - 20 zl II,IV W imieniu Frykaska bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/0/0-025.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/0-025.gif[/IMG][/URL] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wpłyneła wpłata od ; basiek8 - 50 zł IV W imieniu Henia bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/7/fleur_009.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/fleur_009.gif[/IMG][/URL] -
Kajtek jest bardzo grzecznym i już teraz radosnym psiakiem . Cały czas odnawiam mu ogłoszenia ale niestety telefon milczy.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ano coraz trudniej o normalny dom . Oszołomów trzymających psiaki na łańcuchach niestety nadal jest cała masa. -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
zuzka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdina']przypadkowo trafiłam na ten wątke i piesio jest przecudny!!!rozumiem ,ze potrzebne pieniążki??prosze o jakies info to postaram sie pomóc[/QUOTE] Witamy na wątku Frykaska . Dane do skarbonki Frykiego wysłałam. -
O rany jakie ma smutne i przerażone spojrzenia .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
zuzka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja też dołączam się z zaciśniętymi kciukami żeby to był odpowiedni domek dla Henia -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Mieliśmy nadzieję, ale chętna Pani się rozmyśliła.[/QUOTE] Widać to nie ten domek na którego Oczka czeka . Ona musi iść do takich ludzi którzy ją otoczą troskliwą opieką , bo mała jest delikatną i wrażliwą psią istotką . -
Wczoraj pojawiła się spora ilość (130) ogłoszeń Oczki i Frykasa . Wieczorem o Oczkę miałam telefon może i jej się poszczęści.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
zuzka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Oczuś, śliczności, ty jeszcze u zuzki?! Marcową wysłałam.[/QUOTE] Ano coś mała nie ma szczęścia . Mam nadzieje że przy takiej ilości ogłoszeń znajdzie się ten jeden jedyny ludź dla Oczulki.