Jump to content
Dogomania

zuzka

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuzka

  1. Wrzuciłam psiaka na fb tylko potrzebne są jakieś dane kontaktowe
  2. Zrobiłam przelew dla Funi za hotelik Henia[COLOR=red][SIZE=4] 240 zł [/SIZE][/COLOR]
  3. Szarotko nie wpisałaś w wydatkach zakupionej dla Henia karmy[COLOR=red][SIZE=4] 115 zł [/SIZE][/COLOR]
  4. Czy Oczka jest na Allegro ? Na fb też wydarzenia nie działają .
  5. Ja odesłałam tule osób chętnych na szczylki i aż dziwne że one jeszcze nie w swoich domkach.
  6. Zrobiłam przelew dla weta 43 zł
  7. [quote name='funia']dzisiaj wieczorem dotrała w końcu . Juz śle pw .[/QUOTE] No nareszcie dotarła.
  8. [quote name='transylwania']Witam serdecznie, czy dyszka wpłynęła Frykaskowi ode mnie? przelewałam "droga pocztową",ale powinna juz była dojść:) pozdrawiam i głaszcze za uchem:)[/QUOTE] Niestety jeszcze dzisiaj nie ma twojej wpłaty.
  9. Funiu napisz czy nareszcie dotarła karma .\, i podaj na PW dane do przelewu dla Twojej wetki
  10. W dniu 2011-02-18 zostało wysłane do Państwa zamówienie ze sklepu SwiatKarm.pl Numer przesyłki: 0041779972861A Informacje o przesyłce: [URL]http://www.dpd.com.pl/tracking.asp?p1=0041779972861A&przycisk=Wyszukaj&ID_kat=3&ID=33&Mark=18[/URL] Kontakt do firmy kurierskiej: 0 801 400 373
  11. [quote name='ocelot']Zuzka dawaj mi jeszcze raz konto...[/QUOTE] Już sie robi
  12. [quote name='funia']Henio został odrobaczony .Koszt 8 zł .Jutro go kropimy Frontline ,Kleszcze sie pojawiły .( koszt 35 zł ) [B].Razem 43 zł . Proszę przelać na konto porzychodni weterynaryjnej w której wzięłam .[/B] Podam pózniej na pw Zuzi .Bardzo bym prosiła o wpłate gdyż korzystam z ich uprzejmosci i zaopatrzyłąm wszytkie swoje psy tam i licze na szybki prze4lew dla nich . Z góry dziękuje .[/QUOTE] Jak tylko dostane dane to zaraz przeleje.
  13. [quote name='funia']Karmy nadal nie ma ,:roll:[/QUOTE] Wiem Funiu pomięszali numery zamówienia i z tond to opóźnienie . Dzwoniłam do nich o i powiedzieli że dzisiaj wysłali więc kurier powinien jutro ją dostarczyć .
  14. Wpłyneła wpłATA od; izzie - 50 zł II,III + bonus AGATA51 - 20zł -III W imieniu Oczki bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/0/0-025.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/0-025.gif[/IMG][/URL]
  15. Wpłyneła wpłata od HALIZA - 20 zl II,IV W imieniu Frykaska bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/0/0-025.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/0-025.gif[/IMG][/URL]
  16. Wpłyneła wpłata od ; basiek8 - 50 zł IV W imieniu Henia bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/7/fleur_009.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/fleur_009.gif[/IMG][/URL]
  17. Kajtek jest bardzo grzecznym i już teraz radosnym psiakiem . Cały czas odnawiam mu ogłoszenia ale niestety telefon milczy.
  18. Ano coraz trudniej o normalny dom . Oszołomów trzymających psiaki na łańcuchach niestety nadal jest cała masa.
  19. [quote name='Magdina']przypadkowo trafiłam na ten wątke i piesio jest przecudny!!!rozumiem ,ze potrzebne pieniążki??prosze o jakies info to postaram sie pomóc[/QUOTE] Witamy na wątku Frykaska . Dane do skarbonki Frykiego wysłałam.
  20. O rany jakie ma smutne i przerażone spojrzenia .
  21. Trzymam mocno kciuki żeby było wszystka dobrze.( zresztą co ja pisze przy Was wiem że będzie dobrze.)
  22. Ja też dołączam się z zaciśniętymi kciukami żeby to był odpowiedni domek dla Henia
  23. [quote name='ocelot']Mieliśmy nadzieję, ale chętna Pani się rozmyśliła.[/QUOTE] Widać to nie ten domek na którego Oczka czeka . Ona musi iść do takich ludzi którzy ją otoczą troskliwą opieką , bo mała jest delikatną i wrażliwą psią istotką .
  24. Wczoraj pojawiła się spora ilość (130) ogłoszeń Oczki i Frykasa . Wieczorem o Oczkę miałam telefon może i jej się poszczęści.
  25. [quote name='agata51']Oczuś, śliczności, ty jeszcze u zuzki?! Marcową wysłałam.[/QUOTE] Ano coś mała nie ma szczęścia . Mam nadzieje że przy takiej ilości ogłoszeń znajdzie się ten jeden jedyny ludź dla Oczulki.
×
×
  • Create New...