Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Chyba tak troszeczkę go zaniedbujemy:oops: Jest zdrowy, ładny, charakterny. Każdy myśli, ze znajdzie dom, przebiega więc przez wątek i idzie pomagać większym bidkom:oops:
  2. OJejku jejku co za slodziak......:loveu::loveu::loveu: Buziaczki dla Haneczki:loveu:
  3. Oj Depiś, Depiś. Dawno nie zaglądałam:oops:
  4. Ja mam jeszcze słabszy:evil_lol: Dorzucę co miesiąc dychę tylko rozliczać mi się tu laski:mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Po przykrych doświadczeniach z innego wątku:roll: deklaruję, że chętnie pomogę, jak tylko ustalicie osobę odpowiedzialną za zbiórkę pieniędzy na konkretne konto i za późniejsze rozliczenia. Wtedy możecie na mnie liczyć:D Zresztą, zapisałam wątek, więc jak już to się zorganizuje, to dam znak.
  6. [quote name='Wet-siostra']To prawda...Najczęściej po prostu jest to miłość od pierwszego wejrzenia... Choć czasem się zdarza tak,jak w przypadku mego Liko: pies przyszedł pod moją bramkę...I został...[/quote] A to tak jak u mnie :) Znalazłam po drzwiami domu...wywaliła się brzuchem do góry po głaskanie...... i została:)
  7. To prawda :) Zapytajcie któregokolwiek z właścicieli psów, czemu wybrali akurat tego... i nikt nie powie nic sensownego:cool1: ...bo to się po prostu wie! Marcelu, takiej miłości Ci życzę:)
  8. [quote name='agat21']Comiesięczna kaska na Marcela poleciała - w poniedziałek powinna być na koncie[/quote] ....i jest 10 zł:) Dziękujemy agat21:multi::multi::multi:
  9. Yogulku serduszko, gdzies mi się zagubiłeś biedaczku:-( Jak się czujesz? Czy tez ci tak dokucza ten chłodek i woda z nieba? Gdy sie w końcu zobaczymy, trzeba Cie będzie mocno wymiziac przyjacielu.
  10. Wierz mi, że chętnie bym Ci pomogła:angryy:
  11. Wujku Zmysł, sprawdź proszę czy nie ma tam jeszcze jakichś książek Whartona. Chętnie wezmę udział w loterii... wirtualnie;) Proszę o wiadomość na pw:)
  12. Oj szkoda. Ludzie nie wiedzą, co tracą. Psie serca przechodzą im koło nosa. Szkoda, ze mnie tam nie ma, bo widzę książkę Whartona w lewym dolnym rogu. Zbieram te ksiązki jak wariatka;)
  13. Dzięki, paros:) Obiło mi się o uszy (czy też może o oczy, bo na dogo:lol:), że fundacja Maja z Zielonki organizuje festyn dla zwierząt. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo ponaciskałabym, by pamietali i o Maksie....Edit.... Co prawda zbierają na im pieniądze a nie pokazują psów... ale zawsze można by było przypomnieć....
  14. [quote name='Bambino']Myślę, że Mad mówi sensownie, mimo stwierdzonego przez nią samą kuku na muniu :evil_lol:[/QUOTE] Lekarz powiedział, że trochę mi się polepszyło:diabloti:
  15. [quote name='Justy$ka'] A mogłabys czasem rzucic okiem czy czegos nie przekręcam? :cool1::evil_lol:[/QUOTE] Justy$ka, wszystko z kasą gra :) Zrobiłam wydruk i uparcie uciekało mi gdzieś 5 zł, ale już doszłam (nie ten pies:roll:). Dotarło dziś 20 zł od MakS, Kasiu dzięki :-) Przy okazji wydruku okazało się również, że niektórym dawno się nie przypominałam w sprawie miesięcznych deklaracji :lol::diabloti: Napiszę im pw w wolnej chwili. A teraz spadam do pracy. Marcelu, mizianko :)
  16. Jejku, MakS, dzięĸi. Justy$ka, padam dziś z nóg ale jutro wszystko sprawdzę!
  17. [quote name='Justa&Zwierzaki']Pedro jest na plakacie zbiorczym moich zwierząt do adopcji , czy sa chętni do rozklejania ???[/quote] a mogę prosić wersję elektroniczną na [email][email protected][/email]? Nie mieszkam blisko, ale nigdy nic nie wiadomo:cool3::cool3::cool3:
  18. [quote name='Murka']Jeśli chodzi czy trymowanie, czy strzyżenie to ja zdałabym się na decyzję fryzjera :roll: Co Wy na to?[/quote] Ja bym się zdała, bo Marcela na oczy nie widziałam ;)
  19. Ja mogę przyjąć, poniewaz i tak miałam robić swój bazar dla Elzy. Szczegóły na pw:)
  20. Superanckie zdjęcia :-) Ja myśle, że kastracja utemperuje zapędy i popędy ;) [B]Pokerowa[/B], dziękujemy za Twój gest :loveu::loveu::loveu:
  21. Na dniach robię bazarek, pójdzie na Elzę. Dziękuję komuś kto napisał tekst z pierwszej strony, bo łapie ze serce i wyciska łzy jak sok z cytrynki...i tak samo kwaśno - gorzkie.:-(
  22. Funduszy chyba akurat nie brakuje:diabloti: Przybyło dziś 10 zl od Bico:loveu::loveu::loveu: Ważne tylko, czy to potrzebne. Moim zdaniem, jeżeli może go upiększyć, trochę "uporządkować" sierść i mamy na to pieniądze, to dlaczego nie? jestem ciekawa zdania reszty Cioteczek Marcelowych :)
×
×
  • Create New...