-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
madcat1981 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Chyba tak troszeczkę go zaniedbujemy:oops: Jest zdrowy, ładny, charakterny. Każdy myśli, ze znajdzie dom, przebiega więc przez wątek i idzie pomagać większym bidkom:oops: -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
madcat1981 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Oj Depiś, Depiś. Dawno nie zaglądałam:oops: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
madcat1981 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mam jeszcze słabszy:evil_lol: Dorzucę co miesiąc dychę tylko rozliczać mi się tu laski:mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
madcat1981 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po przykrych doświadczeniach z innego wątku:roll: deklaruję, że chętnie pomogę, jak tylko ustalicie osobę odpowiedzialną za zbiórkę pieniędzy na konkretne konto i za późniejsze rozliczenia. Wtedy możecie na mnie liczyć:D Zresztą, zapisałam wątek, więc jak już to się zorganizuje, to dam znak. -
[quote name='Wet-siostra']To prawda...Najczęściej po prostu jest to miłość od pierwszego wejrzenia... Choć czasem się zdarza tak,jak w przypadku mego Liko: pies przyszedł pod moją bramkę...I został...[/quote] A to tak jak u mnie :) Znalazłam po drzwiami domu...wywaliła się brzuchem do góry po głaskanie...... i została:)
-
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Wujku Zmysł, sprawdź proszę czy nie ma tam jeszcze jakichś książek Whartona. Chętnie wezmę udział w loterii... wirtualnie;) Proszę o wiadomość na pw:) -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Oj szkoda. Ludzie nie wiedzą, co tracą. Psie serca przechodzą im koło nosa. Szkoda, ze mnie tam nie ma, bo widzę książkę Whartona w lewym dolnym rogu. Zbieram te ksiązki jak wariatka;) -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
madcat1981 replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dzięki, paros:) Obiło mi się o uszy (czy też może o oczy, bo na dogo:lol:), że fundacja Maja z Zielonki organizuje festyn dla zwierząt. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo ponaciskałabym, by pamietali i o Maksie....Edit.... Co prawda zbierają na im pieniądze a nie pokazują psów... ale zawsze można by było przypomnieć.... -
[quote name='Justy$ka'] A mogłabys czasem rzucic okiem czy czegos nie przekręcam? :cool1::evil_lol:[/QUOTE] Justy$ka, wszystko z kasą gra :) Zrobiłam wydruk i uparcie uciekało mi gdzieś 5 zł, ale już doszłam (nie ten pies:roll:). Dotarło dziś 20 zł od MakS, Kasiu dzięki :-) Przy okazji wydruku okazało się również, że niektórym dawno się nie przypominałam w sprawie miesięcznych deklaracji :lol::diabloti: Napiszę im pw w wolnej chwili. A teraz spadam do pracy. Marcelu, mizianko :)
-
[quote name='Justa&Zwierzaki']Pedro jest na plakacie zbiorczym moich zwierząt do adopcji , czy sa chętni do rozklejania ???[/quote] a mogę prosić wersję elektroniczną na [email][email protected][/email]? Nie mieszkam blisko, ale nigdy nic nie wiadomo:cool3::cool3::cool3:
-
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
madcat1981 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Ja mogę przyjąć, poniewaz i tak miałam robić swój bazar dla Elzy. Szczegóły na pw:) -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Superanckie zdjęcia :-) Ja myśle, że kastracja utemperuje zapędy i popędy ;) [B]Pokerowa[/B], dziękujemy za Twój gest :loveu::loveu::loveu: -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
madcat1981 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Na dniach robię bazarek, pójdzie na Elzę. Dziękuję komuś kto napisał tekst z pierwszej strony, bo łapie ze serce i wyciska łzy jak sok z cytrynki...i tak samo kwaśno - gorzkie.:-(