wiem o tym doskonale. sama mam od szczeniaczka 3 psy z czego najstarszy jest u nas 15 lat. mały nie będzie sam na ogrodzie po pierwsze ze względu na bezpieczeństwo, po drugie kwarantannę poszczepienną..już ja o to zadbam;)zresztą babcia mojego Tz miała wcześniej pieska przez 19 lat. Jej obecny piesio młody Maksio 8 miesięczny też ma dobrą opiekę i rośnie jak na drożdżach..nie poleciłabym nieodpowiedniego domku ze względu na dobro piecha.tym bardziej że jest malutki, młody i ma szanse na znalezienie domu. dlatego poproszę babcię mojego Tz ale nic na siłę. Jeśli nie będzie zdecydowana albo nie zgodzi się nie chce naciskać. Psa trzeba chcieć!!!jestem przeciwnikiem kupowania i posiadania zwierząt na zasadzie ,,widzi misie,,...
jeśli załatwię mu dom- to będzie to dom na całe jego psie życie...bo na to zasługuje..zresztą jak każdy pies!