Jump to content
Dogomania

Bambino

Members
  • Posts

    1741
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bambino

  1. I podziękujmy też portfelowi, że nie jest pusty.:razz:
  2. Tak się zawzięliśmy, że HO!. I Uszat jedzie.:bye::bye:
  3. Dostałam zaproszenie na wątek od P.Teresy Borcz. Dziękuję bardzo. Widzę, że i moja znajoma z wielu wątków tu jest - agata51. Kocham owczarki, a ten Uszatek powinien się cały czas usmiechać, a nie tak boleśnie patrzeć zza krat. Proszę mnie do deklaracji stałych dopisać od grudnia po 15 zł. Ale wpłacę dopiero po wypłacie, czyli pod koniec grudnia, ok ? Mogę numer konta Pianki ? wpiszę sobie w odbiorców. Też uważam, ze internetowe konto to rewelacja.
  4. Ja również zapraszam na wielki bazar książkowy na inne wrocławskie biedaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175377-BA-yskawiczna-SUPERKSIAE-GARNIA-na-Gajunie-do-17-grudnia-do-22giej-wysyA-ka-do-A-wiAE-t?p=13670082#post13670082[/url]
  5. Bardzo proszę zajrzyjcie na bazarek dla innych wrocławskich psich sierotek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175377-BA-yskawiczna-SUPERKSIAE-GARNIA-na-Gajunie-do-17-grudnia-do-22giej-wysyA-ka-do-A-wiAE-t?p=13670082#post13670082[/url]
  6. Kochani, tutaj link do Super Księgarni. Bazarek zrobiła przeprowadzająca się Kikou. [url]http://www.dogomania.pl/threads/175377-BA-yskawiczna-SUPERKSIAE-GARNIA-na-Gajunie-do-17-grudnia-do-22giej-wysyA-ka-do-A-wiAE-t?p=13670082#post13670082[/url]
  7. próbuję edytować post :evil_lol:
  8. [quote name='Bambino']I jeszcze raz numer telefonu, bo nie wiem czy gdzieś nie posiałam.[/QUOTE]. Chciałam tylko zobaczyć czy przy innej przeglądarce dogo lepiej chodzi. :crazyeye:
  9. I jeszcze raz numer telefonu, bo nie wiem czy gdzieś nie posiałam.
  10. Jasne, nie ma sprawy. A kiedy mniej więcej będzie miesiąc, żeby faktycznie rodzina nie czuła się inwigilowana. A co Pan mówi o Marsiku ? A możesz BoUnTy wysłać mi priwa, bo nie zawsze wchodzę na dogo, a priw mi się wyświetla na skrzynce mailowej.
  11. AGATKA wyślę linka kuzynce. Od pół roku mają dom i chcieliby mieć psa ale na razie trochę się ślamazarzą. Może a nuż. Wprawdzie moja kuzynka też ma alergię na sierść, ale raczej na kota. Moje Bambino i Puśkę przez tydzień zdzierżyła w mieszakniu, więc może ....
  12. Rany, dziewczyny! Rzadko sie pisze przez "rz" a ja przez "ż" . Ale obciach ( to w ramach braku możności edytowania swoich postów) : (
  13. [quote name='agata51']Chlup zawsze możesz! Ale przepis jest taki: pół na pół whisky z wrzątkiem + plasterek cytryny nabity goździkami (powiedzmy 8) Nie dość że pyszne to jeszcze skuteczne. Zawsze powtarzam - widział kto kiedy zagrypionego Irlandczyka?[/QUOTE] A co zrobić, jak się nie lubi whisky? Ale na szczęście ( zeby nie zapeszyć) ja się żadko przeziębiam. Może dlatego,ze spię otulona psami ? Irenko, mam pytanie : a Pani Róża te 80 km od Poznania to w którą ma stronę? Pytam, bo ja mam 50 km od Poznania, więć moze ma w moją stronę i gdyby adopcja sie udała, to mogłabym odwiedzić naszego misiaczka?
  14. Szczęściara !!! A mi emotikonki dalej nie wychodzą.
  15. Wiosenka, a co za rude cudo misiowe koło naszego Rudziczka?
  16. A co mam zrobić, żeby mój avatar też był obrazkiem a nie krzyżykiem?????
  17. [quote name='olenka_f']A co ja mam pisać, nic się nie dzieje żyjemy powolutku, Oli zdrowy i grzeczny - wszystko normalnie[/QUOTE] Najważniejsze, że jest zdrowy i szczęsliwy.
  18. Co do foteczek, to nie wiem. Ja postaram się zadzwonić do nowych państwa Marsika i zapytać jak się ma nasz piecho.
  19. Bardzo miłe wieści finansowe - że mamy górkę, a nie dołek. Przynajmniej teraz. [B][COLOR=magenta]Wielkie dzięki dla ElzyMilicz za transport psiaków do Łodzi. Zamiast emotikonek - [/COLOR][COLOR=red]BUZIAKI : ) :) :)[/COLOR][/B]
  20. Kundel, gdyby była obcięta i doprowadzona to jak takiego ładu, to wygladałaby identycznie jak moje Bambino ( tylko Kundel jest większa ). A mój wet (i zresztą widziałam w książce zdjęcia ) twierdzi, ze Bambino to owczarek ( właściwie owczareczek) nizinny. Tylko skąd u mojej Bambino owczarkostwo nizinne ??? . Strasznie smutno, że z braku wyobraźni człowieka umiera taka młoda sunieczka. Nie wiem dziewczyny, który piesio powinien jechać z Gają. Wedle mnie mogłyby jechać wszystkie 3, ale nie mamy tyle siana i miejsca. Spróbujcie ustalić jakiś konsensus.
  21. Tak, te remonty są lekko mówiąc wkur*****ce. Nic nie idzie znaleźć. Jedni znajdują emotikonki w opcjach zaawansowanych, a inni ( tak jak ja ) mają wielką pustą kartę, po której cały post ci wywala. no i edytować siebie też rzecz jasna nie można. Już się wystraszyłam, jak zobaczyłam w 1 poście, ze Agatek ma 88 zł a tu powinna iść zapłata na 200 zł. Ale doczytałam końcowe posty.
  22. O jasna choina, chciałam dołączyć emotikonkę i cały post mi wywaliło, a emotikonki nie znalazłam. < tu powinien być emotikonek z łomem> Nie pamietam, co napisałam poprzednio, więc w skrócie: Bardzo proszę ode mnie wyściskać i wycałować obie starowinki, choć zdecydowaną faworytką jest Tarunia ( sorry, ale uwielbiam owczarki ), a dla mnie proszę numer konta Justy. Coś jeszcze wycisnę z konta. Dzięki Madcat za ponowne podrzucenie linku do wątku. < emotikonek z buziaczkami >
  23. Dobrym sposobem jest też wpisanie obok deklaracji stałych i jednorazowych czy osoba wpłaciła. Na jakimś wątku widziałam też, dopisek obok osoby - "nie wywiązała się z deklaracji" i to na czerwono. Ale te osoby, które tutaj jeszcze nie wpłaciły, na pewno nie trzeba będzie na czerwono oznaczać.
  24. [quote name='marysia55'][/B] no kurcze myślałam, że Gosia Cie już zaprosiła :oops: więc nie chciałam nagabywać podwójnie :cool3:. A za tę Maryśkę to masz taki łomot :mad::mad::mad: jak z Krakowa do Zgorzelca Wlk. :diabloti:. Chyba zmienie sobie nick na Maria55, to mnie Bambino od Marysiek nie będzie wyzywała :shake:[/QUOTE] A coś Ty z tym Zgorzelcem ( i to jeszcze Wlk) wyleciała? :crazyeye:. Hm, myślisz że jak zmienisz nick na dostojną Marię, to jak o swoim talizmanie ( tzn. o mnie ) znów zapomnisz, to nie walnę Ci - Maryśka ? To się grubo mylisz :lol:. Ale i tak wiesz, że jesteś najlepszą Marychną. :loveu:
×
×
  • Create New...