Bambino
Members-
Posts
1741 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bambino
-
Będę śledzić losy Kubusia, ale niestety z kasą krucho.:-(:shake:
-
Uwielbiam wilki, też zapisuję sobie watek
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Bambino replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
magdyska25, myślę że Olena84 ma rację.Szczególnie teraz jak już jest wiosna, dzieciaki biegają i ciągle czymś strzelają, a pisałaś że Karinka, to właściwie kłębek nerwów. Jeszcze sobie dziewczyna krzywdę zrobi. -
Niech uważa, żeby zaraz jego ktoś nie zgwałcił, ch.. jeden. Jakby co dam se radę, ale z bekiem zadzwonię do Ciebie.
-
Piękny jest Lakuś, bez pancerza :multi: i niestety bez kurczaka :-(. Buziaki dla Ciebie piesku. Cieszę się, że domek jest i do tego tak blisko. Codziennie gotowana wołowinka :crazyeye::crazyeye:. Może i mnie i moim 4 konikom podeślecie takie sąsiadki :evil_lol:
-
:shake: No, to już [B]mru[/B] nie wiem. Jak uważasz, że warto dać do metra i masz możliwości, to daj.:roll: Jeśli nie-to nie dawaj.:shake: Witamy rankiem ciocie. :multi:
-
Tripti, musisz się uzbroić w cierpliwość, jeśli chodzi o zdjęcia. Aparat działa, kabel jest ale niestety trzeba kupić jeszcze akumulatorki, a wypłata dopiero za tydzień. :placz::-(
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Bambino replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Ja też złożyłam Marychnie życzenia. Niestety popić z nią z realu nie mogę. :-(:-( Kurcze, ale taki bigos .... z pieprzówką????? Kurcze, nie można by wystawić na bazarku ???? :razz::razz::diabloti: -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Bambino replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
I tak sytuacja w deklaracjach jest dobra. Ale dobrze by było, żeby nikt z nas się nie wykruszył. No i aby MOTO jak najszybciej znalazł domek. -
Na razie pan z konkurencyjnej gazety powiatowej powiedział, żeby przysłać zdjęcie i ogłoszenie Grafita i pośle za darmo. Bo jemu pomagają to i on pomoże. Zobaczymy, co z tego wyjdzie i czy nie ściema. [B]Mru,[/B] a Ty kiedyś mówiłaś, że może dasz go w metro. Cokolwiek to jest. [B]A tak w ogóle, to jakoś pusto na wątku. Nikt nie chce odwiedzać naszego kaukazka ????[/B]
-
No, to jest dobre. Jak wstaję 0 5:30, to jestem wyspana jak dziecko. :multi:. Śpię 7-8 godzin. Ale ostatnio coraz bardziej przedłużam. Dam sobie za to po łapach. Ale niestety niewiele mogę zrobić wtedy w domu, nie mówiąc o siadaniu do netu. Zostaje tylko weekend. :angryy:
-
Tak. Ja +2 sunie +2 psy
-
Ciesz się, że z warki a nie gdzieś bliżej, bo bym Cię zabiła. Ale moje misie wyczaiły, że to jakaś czarownica psia dzwoni, więc zasnęły zaraz jak Cię brutalnie porzuciłam. :evil_lol:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
Bambino replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślałam, że mnie nie dotyczył ten wątek, ale nie - przecież pamiętałam magda222 i Sarunia z kojca u niechcącej jej baby- a potem zaangażowanie magdy i radość, że już są środki na jej utrzymanie i że Sara jest już bezpieczna. Żegnaj kochana Saruniu :-(:-( -
Bardziej mi chodzi o to, że potem do może być prawie porzucenie. Chciałabym napisać, że z dnia na dzień bardziej je ogarniam i mniej się przejmuję sąsiadami i jestem coraz bardziej zorganizowana, ale nie chcę zapeszać. :diabloti: Tfu, tfu. No i chodzimy spać o 9 wieczorem. :evil_lol::evil_lol:
-
[B]Agatka,[/B] dzięki za Damę. Wrzucę mojego Grafita. Sąsiedzi jeszcze tak, choć co jakiś czas się pytają czy nikt jeszcze nie chce dać Grafitowi domu? Ty i tak masz dobrze, bo mieszkasz na parterze, a na moim 4 pietrze, jak Grafit chciał wyjść z kuchni i drapał w drzwi to sąsiadka mi się potem pytała czy ja go do rury przywiązuję, bo tak walił :evil_lol::evil_lol:. Trochę mi się Grafit rozzuchwalił, bo za dużo go głaszczę i miziam. Pytałam o ogłoszenie w powiatowej gazecie, ale pani mi powiedziała, że moduł czarno - biały o wymiarach 35 mm x 48 mm kosztuje 36,6 zł. na tydzień, czyli 1 wydanie gazety. Niech się wypcha. Ale może coś się uda załatwić taniej, bo to Grafit miałby być jako darowizna :evil_lol: a nie kupię-sprzedam. Czy myślicie, że powinnam się zacząć martwić, że nie ma w sprawie jego adopcji żadnych telefonów ??? :-(.
-
[quote name='tripti']może trzeba się przypomnieć, bo pewnie Isadorka to nie wie w co ręce włożyć:) [B]a jak tam sprawy z kabelkiem do aparatu? to w kontekście zdjątek:)[/QUOTE] Kabel jeszcze nie dotarł - ale info od allegro już jest [/B]
-
[quote name='mru']Bambino, rachunki mogą być :) także ogłoszenie spokojnie jesli chodzi o hotel to też, z tego co się dowiedziałam może być rachunek! :) za całość[/QUOTE] MRU - ucałuj Agatę. Parę spraw jest przez to rozwiązanych. :loveu::loveu:. To na razie po ludziach pieniędzy na tygodniowy hotelik nie trzeba zbierać. :multi: Isadorka napisała, ze nie dała rady - siądzie wieczorkiem :lol: Grafit coraz większy słodziak i coraz bardziej domaga się głaskania ustawicznego - ale wtedy moim misiom wara !!.:-(
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Bambino replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Zapiszę wątek i poczytam później, bo sporo stron. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Bambino replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Sianka na utrzymanie niestety nie mam, ale poodwiedzać Barego mogę na pewno. -
Ciocia Isadorka, chyba w weekend nie wydoliła z allegro :shake::-(
-
Mru, za parę godzin dzień roboczy się skończy. Uszy do góry !!! :loveu:
-
I dobrze !!!! Madziu, a wiesz, co z tymi rachunkami ( nie fakturami ) - nadal nic. A faktura za ogłoszenie w gazecie. Możesz zapytać ?