Jump to content
Dogomania

Bambino

Members
  • Posts

    1741
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bambino

  1. Będę śledzić losy Kubusia, ale niestety z kasą krucho.:-(:shake:
  2. Uwielbiam wilki, też zapisuję sobie watek
  3. No i dzięki Bogu, bo bym się na pewno zdziwiła, o co Ci babo chodzi???
  4. magdyska25, myślę że Olena84 ma rację.Szczególnie teraz jak już jest wiosna, dzieciaki biegają i ciągle czymś strzelają, a pisałaś że Karinka, to właściwie kłębek nerwów. Jeszcze sobie dziewczyna krzywdę zrobi.
  5. Rany, przeczytałam cały wątek i dopiero teraz do mnie dotarło, baby głupiej, ze deklarowałam dla Posterka 18 zł., a przelewam 15. W następnej wpłacie uzupełnię braki. Słowo!. Ale najważniejsza rzecz - Poster - jesteś cudny. Naszczekaj się piesku do woli, teraz już możesz.
  6. Niech uważa, żeby zaraz jego ktoś nie zgwałcił, ch.. jeden. Jakby co dam se radę, ale z bekiem zadzwonię do Ciebie.
  7. Piękny jest Lakuś, bez pancerza :multi: i niestety bez kurczaka :-(. Buziaki dla Ciebie piesku. Cieszę się, że domek jest i do tego tak blisko. Codziennie gotowana wołowinka :crazyeye::crazyeye:. Może i mnie i moim 4 konikom podeślecie takie sąsiadki :evil_lol:
  8. :shake: No, to już [B]mru[/B] nie wiem. Jak uważasz, że warto dać do metra i masz możliwości, to daj.:roll: Jeśli nie-to nie dawaj.:shake: Witamy rankiem ciocie. :multi:
  9. Tripti, musisz się uzbroić w cierpliwość, jeśli chodzi o zdjęcia. Aparat działa, kabel jest ale niestety trzeba kupić jeszcze akumulatorki, a wypłata dopiero za tydzień. :placz::-(
  10. Ja też złożyłam Marychnie życzenia. Niestety popić z nią z realu nie mogę. :-(:-( Kurcze, ale taki bigos .... z pieprzówką????? Kurcze, nie można by wystawić na bazarku ???? :razz::razz::diabloti:
  11. I tak sytuacja w deklaracjach jest dobra. Ale dobrze by było, żeby nikt z nas się nie wykruszył. No i aby MOTO jak najszybciej znalazł domek.
  12. Na razie pan z konkurencyjnej gazety powiatowej powiedział, żeby przysłać zdjęcie i ogłoszenie Grafita i pośle za darmo. Bo jemu pomagają to i on pomoże. Zobaczymy, co z tego wyjdzie i czy nie ściema. [B]Mru,[/B] a Ty kiedyś mówiłaś, że może dasz go w metro. Cokolwiek to jest. [B]A tak w ogóle, to jakoś pusto na wątku. Nikt nie chce odwiedzać naszego kaukazka ????[/B]
  13. No, to jest dobre. Jak wstaję 0 5:30, to jestem wyspana jak dziecko. :multi:. Śpię 7-8 godzin. Ale ostatnio coraz bardziej przedłużam. Dam sobie za to po łapach. Ale niestety niewiele mogę zrobić wtedy w domu, nie mówiąc o siadaniu do netu. Zostaje tylko weekend. :angryy:
  14. Tak. Ja +2 sunie +2 psy
  15. Ciesz się, że z warki a nie gdzieś bliżej, bo bym Cię zabiła. Ale moje misie wyczaiły, że to jakaś czarownica psia dzwoni, więc zasnęły zaraz jak Cię brutalnie porzuciłam. :evil_lol:
  16. Myślałam, że mnie nie dotyczył ten wątek, ale nie - przecież pamiętałam magda222 i Sarunia z kojca u niechcącej jej baby- a potem zaangażowanie magdy i radość, że już są środki na jej utrzymanie i że Sara jest już bezpieczna. Żegnaj kochana Saruniu :-(:-(
  17. Bardziej mi chodzi o to, że potem do może być prawie porzucenie. Chciałabym napisać, że z dnia na dzień bardziej je ogarniam i mniej się przejmuję sąsiadami i jestem coraz bardziej zorganizowana, ale nie chcę zapeszać. :diabloti: Tfu, tfu. No i chodzimy spać o 9 wieczorem. :evil_lol::evil_lol:
  18. [B]Agatka,[/B] dzięki za Damę. Wrzucę mojego Grafita. Sąsiedzi jeszcze tak, choć co jakiś czas się pytają czy nikt jeszcze nie chce dać Grafitowi domu? Ty i tak masz dobrze, bo mieszkasz na parterze, a na moim 4 pietrze, jak Grafit chciał wyjść z kuchni i drapał w drzwi to sąsiadka mi się potem pytała czy ja go do rury przywiązuję, bo tak walił :evil_lol::evil_lol:. Trochę mi się Grafit rozzuchwalił, bo za dużo go głaszczę i miziam. Pytałam o ogłoszenie w powiatowej gazecie, ale pani mi powiedziała, że moduł czarno - biały o wymiarach 35 mm x 48 mm kosztuje 36,6 zł. na tydzień, czyli 1 wydanie gazety. Niech się wypcha. Ale może coś się uda załatwić taniej, bo to Grafit miałby być jako darowizna :evil_lol: a nie kupię-sprzedam. Czy myślicie, że powinnam się zacząć martwić, że nie ma w sprawie jego adopcji żadnych telefonów ??? :-(.
  19. [quote name='tripti']może trzeba się przypomnieć, bo pewnie Isadorka to nie wie w co ręce włożyć:) [B]a jak tam sprawy z kabelkiem do aparatu? to w kontekście zdjątek:)[/QUOTE] Kabel jeszcze nie dotarł - ale info od allegro już jest [/B]
  20. [quote name='mru']Bambino, rachunki mogą być :) także ogłoszenie spokojnie jesli chodzi o hotel to też, z tego co się dowiedziałam może być rachunek! :) za całość[/QUOTE] MRU - ucałuj Agatę. Parę spraw jest przez to rozwiązanych. :loveu::loveu:. To na razie po ludziach pieniędzy na tygodniowy hotelik nie trzeba zbierać. :multi: Isadorka napisała, ze nie dała rady - siądzie wieczorkiem :lol: Grafit coraz większy słodziak i coraz bardziej domaga się głaskania ustawicznego - ale wtedy moim misiom wara !!.:-(
  21. Zapiszę wątek i poczytam później, bo sporo stron.
  22. Sianka na utrzymanie niestety nie mam, ale poodwiedzać Barego mogę na pewno.
  23. Ciocia Isadorka, chyba w weekend nie wydoliła z allegro :shake::-(
  24. Mru, za parę godzin dzień roboczy się skończy. Uszy do góry !!! :loveu:
  25. I dobrze !!!! Madziu, a wiesz, co z tymi rachunkami ( nie fakturami ) - nadal nic. A faktura za ogłoszenie w gazecie. Możesz zapytać ?
×
×
  • Create New...