Jump to content
Dogomania

scarlet

Members
  • Posts

    1022
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by scarlet

  1. super pięknie wygląda na tych zdjęciach, tak jakby odmłodniał :) Widać, że jest mu dobrze. Nowi właściciele spadli mu po prostu z niebia, albo to on mi spadł :diabloti:
  2. cieszę się, że ogłoszenia można pozamykać :)
  3. taaaaaaaa tylko ja nadal nie wiem, czy ktoś go przywiezie do tego zabrza? ciotki gdzies się wam to zagubiło :diabloti:
  4. [quote name='jusstyna85']allegro sie nie zmieni,jesli już ktoś zalicytował :( Można dodać opis pod aukcją i wtedy jego fotke.... Ja już sama nie wiem :([/quote] to zróbicie tak
  5. wydaje mi się, że na allegro powinno byc też zdjęcie tego Kaja może to coś pomoze. A może załozyć mu prafil na nk???
  6. [quote name='lolka'][IMG]http://images49.fotosik.pl/37/4ebad15d59b7a2bcmed.jpg[/IMG][/quote] ale zwróć uwagę jaka on ma smieszną minę :turn-l:
  7. Martyna to co mam szukać kolejnych takich malutkich biedaczków, żebyś z formy nam nie wypadła :razz:
  8. [quote name='oktawia6']aż Tarnowskie Góry! kawał drogi-a czy jakieś zdjęcia będą z domu stałego?:lol: bo tamtego pieska z obórki nie ma wieści żadnych[/quote] od nas do Tarnowskich Gór jest jak rzut beretem :)
  9. [quote name='halbina']nie szkodzi, Gosiaro! Bąbel ma swój domek, został Leoś tylko! :multi:[/quote] hi hi hi widzę Halbina, że szykujesz miejsce dla nowych :D
  10. no to ostatnie zdjęcie bomba - zwłasza ten ostatni psiak, który na tyłku wyladował :D
  11. ostatnio z powodu pracy zaniedbałam dogo, ale mam teraz ogromną radochę jak czytam ile piesków znalazło nowe domki :multi:
  12. [quote name='doddy'] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img135/aimg9608ho6.jpg/1/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/aimg9608ho6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9756/aimg9631ro3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img444/aimg9631ro3.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img201/aimg9658kj9.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img83/aimg9665wy6.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img83/aimg9676lo9.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img217/aimg9693el5.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img380/aimg9694cw9.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img143/aimg9708cl4.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img60/aimg9712be9.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img359/aimg9716ag4.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img393/aimg9733rv5.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img201/aimg9737if3.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img390/aimg9738zj3.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img505/aimg9748qc8.jpg/1/"][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img505/aimg9754eo8.jpg/1/"][/URL][/quote] mówicie co chcecie, ale ta rasa naprawdę wzbudza we mnie podziw (miałam psa tej rasy), a u wielu ludzi wzbudza strach :)
  13. [quote name='halbina']ach... najtrudniej o te odpowiedzialne domki... :roll:[/quote] halbina.......... robisz suer, mega wspaniałe zdjęcia :loveu: posprawdzam dzis odgłoszenia Kleosi... jakby co odświeżę
  14. [quote name='MartynaP']tak wlasnie kurcze wiedzialam ze mialam cie poinformowac ale z tego wszystkiego odlozylam to na pozniej :oops:[/quote] spoko :) wązne, że już im cieplutko jest
  15. [quote name='GoskaGoska']jak nie jedza sam to je z butelki ze smoka musisz karmi, cudenka cudownie ze je zabralas[/quote] więc jednak je zabrałaś :multi: a ja dziś na szpilkach przykuta do telefonu czekam czy mam jutro rano jechac czy nie jechac :) ciesze się
  16. [quote name='Wściekła']Za oknem biało. Dla nas to kolejna zwykła zima, dla Whiskiego to pierwsza prawdziwa zima w jego życiu ! [B]Nowe fotki - zapraszam :cool2:[/B] [URL="http://picasaweb.google.pl/jucca1313/WHISKIWNowymDomu02#5272502912332231346"]Picasa Web Albums - Monika - WHISKI w nowy...[/URL][/quote] piękne zdjęcia aż serducho podskakuje do góry :)
  17. dla mnie to jest niepojęte - dlaczego one ciągle w schronie????? ogłoszenia, które robiłam sa aktualne, odświeżane w razie potrzeby. Dziewczyny, tylko bardzo proszę, uważajcie teraz ze wszystkimi adopcjami, bo zbliżają się mikołajki, za chwilkę święta - żeby pieski nie zostały kłopotliwymi prezentami światecznymi :( dziś jeszcze wrzucę psiaki na adopcje.org bo tam ich nie ma :)
  18. [quote name='GoskaGoska']dobrze , ze pieski ladne , bo jeszcze tlo by się bardziej rzucało w oczy:lol:[/quote] eh cieszę się, że maluta ma juz cieplutko, napewno w bardzo sybkim tempie się przyzwyczai i odnajdzie swoje miejsce. A wszystkie cotki powinny się cieszyć, bo teraz możemy liczyć na pieknie i słodziutkie zdjęcia w wykonaniu halbiny :loveu:
  19. [quote name='malagos']Dobry pomysł, a tym bardziej, ze za jednym zamachem mozna zabrac kilka bidulek...[/quote] no dokładnie :D
  20. [quote name='Gosiara']Kocyk naszykowany,jadę po Misię:loveu:[/quote] super :) wreszcie malizna nie będzie marznać :)
  21. [quote name='Jaaga']Dziewczyny na wątku ratlerkowym z tego schronu organizują transport do Wrocławia. Może ktoś też zdecyduje sie na jakiegoś psiaka lub dołoży do transportu, żeby udało się zrobić kolejną akcję ratującą chociaż kilka psów z tego piekła?[/quote] i tak sobie myslę, że gdyby ktoś ze sląska wziął takiego biednego szczeniorka, to moznaby go zgłosić na scc w grudniu
  22. [quote name='ladySwallow']Hopsa do góry! Kuba, szukaj domciu...[/quote] ja z dt nie pomogę, al jak będzie trzeba robic ogłoszenia to pomogę
  23. [quote name='fizia']Do góry!!!![/quote] to kiedy jeszcze raz bedziemy szukać im nowych domków?
  24. [quote name='makatka']Protestuję.. nie jestem cudowna :P Jestem na okresie wypowiedzenia bez dojazdów do firmy, nudzi mi się w życiu więc w tym czasie mogę coś pożytecznego zrobić, zwłaszcza że TŻt za mocno nie protestuje, bo skoro "skoro siedzisz w domu to jak tak bardzo chcesz" ;) Jeszcze dwa miesiące temu zawsze było stanowcze "Nie" ;)[/quote] hmmmmm podaj przepis jak go przekupiłas, bo u mnie od roku jest stanowcze 'NIE" :placz:
×
×
  • Create New...