-
Posts
8488 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anett
-
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='zielony'] To dlaczego ktoś go tak zostawił? [/quote] [B]Nie rozumiem o co pytasz?? [/B]Bo w pale mi się nie mieści, że sugerujesz, że to Max jest podejrzany bo jakiś skur:angryy::angryy::angryy::angryy: się nad nim znęcał??? To ofiara jest sama sobie winna?? bo prowokowała lub zasłużyła????:angryy::angryy::angryy: Jakby Max był miłym pieskiem to miałby kochający dom??? A ten ktośMaxa "nie zostawił" tylko popełnił przestępstwo i za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem powinien gnić w więzieniu!!! A od przeprowadzki Maxa nie minęły nawet 2 tygodnie!! -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Rany jakie dobre wiadomości:multi: Chyba nie doczekam do przyszłego tygodnia:evil_lol:. Wybaczcie brak cierpliwości:oops:[/quote] Irenko doskonale rozumiem i w pełni podzielam;) też nie mogę usiedzieć:evil_lol: Zielony fajnie, że tak szczegółowo opisałeś zachowania Maxa, dla mnie brzmi to bardzo optymistycznie!! Nie widzę w tym żadnych głębokich zaburzeń (no może te jabłka, ale o gustach się nie dyskutuje:evil_lol::evil_lol:) Wysoki poziom stresu - zgadza się! ale w pełni uzasadniony po przejściach Maxa i zamknięciu w schronie (a dodatkowo nie wiemy co musiał przejść wcześniej). Nieprzewidywalność reakcji - również się zgadza, zdecydowanie wyższa od przeciętnej ale ja nawet za siebie nie ręcze w 100%:diabloti: -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Neigh dzięki bardzo:loveu::loveu: W skrócie - Max w przyszłym tygodniu albo pojedzie do SWOJEGO DOMKU w Toruniu albo do hoteliku do Wieliczki pod opiekę Agamiki:loveu::lol: AGA WIELKIE DZIĘKI:loveu::loveu: Wczoraj u Maxa była rodzina która jest Nim bardzo zainteresowana; rozumie że to psiak po przejściach, wymaga pracy itp. w niedzielę spotykają się z Darkiem. TRZYMAJCIE KCIUKI!! Jeżeli się nie uda załatwiamy transport do Wieliczki i zbieramy na hotelik. -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jesli macie miejsce to nie ma co czekac....[/quote] Miejsca w hoteliku nie mamy -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Hej Marek, fajnie, że się tu odezwałeś a Twój post traktuje jak swoisty gwarant bezpieczeństwa dla Maxa, nawet jak znowu powarczy:eviltong: Nikt tutaj nie lekceważy problemów Maxa i konieczności dalszej pracy z nim - zresztą od tego właśnie zaczęliśmy od znalezienia Maksowi trenera. Natomiast uważam podobnie jak już pisała Epe, że zachowanie psa w schronisku nie jest miarodajne, szczególnie psa po przejściach!!! (tak na marginesie widziałam jak zachowywała się Dusia w schronisku - czysty KOSZMAR!!) Aga dzięki za info o hoteliku:lol:, mogłabyś podać trochę szczegółów (wolne miejsca, warunki, koszt, możliwość indywidualnej pracy z Maksem itp.) A to: [quote name='anett'] tylko w przypadku miejsca na 100% sprawdzonego, w którym Max oprócz opieki będzie miał gwarancję doczekać do DS. myślę,że jego nie stać na żadne zawirowania[/quote] dotyczyło wyłączne sensu targania Maxa na drugi koniec kraju:roll: (bo chyba jakoś opacznie to zrozumiałaś;)) -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Tak, Max miał jechać do Niepołomic:lol:, wczoraj rozmawiałam z Paulinką i akurat zawoziła jednego psiaka do domku i na Maxa czekałby już boks. [quote name='agamika'] wiec jesli rozwazacie tak daleką "wysyłkę "to dajcie znać[/quote] tylko w przypadku miejsca na 100% sprawdzonego, w którym Max oprócz opieki będzie miał gwarancję doczekać do DS. myślę,że jego nie stać na żadne zawirowania -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Asiu wielkie dzięki :loveu::loveu: jeszcze raz, jestem za tym aby Maxa natychmiast przenieść do hoteliku. Wprawdzie ja dzisiaj wysłuchałam (chyba od tego chłopaka o którym wspominasz) a Lena dodatkowo od kierowniczki, że oni tylko rozważają sytuację ble, ble, ble ale po cholerę ten wczorajszy tel. do Lenki, że gdyby Max zachował się nieodpowiednio (!!!:crazyeye:) to zostanie uśpiony??!!! Wyglądało to na przygotowanie gruntu i bałam się że Max już nie żyje:-( Co do hoteliku mam dla Maxa wstępnie zarezerwowany SUPER hotelik:multi::multi:Paulinko dziękuję:loveu: tylko cholera na drugim końcu kraju:roll: Aga mogłabyś Maxa odwiedzać:lol::lol: bo to pod krakowem:lol: Czekam na ostateczną decyzję Lenki i ...możemy zacząć załatwiać transport i zbierać kasę na kolejne miesiące:multi::multi: -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
KUR..:angryy::angryy: Hassan nie doczekał w schronie nawet miłosiernej eutanazji a Max, któremu przy takim zaangażowaniu Leny i Darka udało się prawie odzyskać równowagę po tym piekle ma być uśpiony:angryy::angryy: Kiedy znajdzie się w końcu ktoś na tyle mocny żeby rozpieprzyć te wszystkie sitwy żerujące na cierpieniu zwierząt:mad::mad::mad: [SIZE=4]Szukamy DT lub hoteliku NA CITO!!!![/SIZE] -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
aha nie ma już zajęć z Darkiem po pierwsze Darek nie ma czasu a po drugie podstawy zostały opanowane - teraz reszta poprzez stały kontakt ze swoim człowiekiem DOMKU jedyny, przeznaczony dla Maxa, odezwij już się!!:modla::modla: Max bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem; do obcych wciąż nieufny, powarkuje sobie a jak kogoś pozna szybko się przywiązuje i strasznie się cieszy!!! -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Max zrobił dziś kolejny krok do przodu - został przeniesiony do kojca z psami a dokładniej suniami:cool3: ...pięcioma:roll: na razie mu sie podoba ale jedna podobno strasznie wyszczekana:evil_lol: -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika'] zdjęcia mogę tez dodać w każdej chwili,jak tylko będą nowe :)[/quote] też czekam niecierpliwie na nowe zdjęcia Aga a mogłabyś podać bezpośredni link do nk -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']jak stoicie z kasą? Jeszcze są środki z Dianki[/quote] Asiu co do kasy to nie mam pojęcia, napisałam do Leny -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Aga SUUPPPPEEERRRRR:loveu: A mogłabyś dodać jeszcze jeden nr tel 694005287 bo Lenka ma ostatnio problemy z komórką -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
i tekst 2 Neigh poprawki bardzo mi się podobają:lol: [B][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]MAX – ofiara bestialstwa[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial]Czasem wydaje mi się, że żyjemy w czasach, gdzie diabeł mówi "przebijam" a ludzie przelicytowują się w okrucieństwach - świadczy o tym historia Maksa, pięknego, 4-letniego owczarka niemieckiego, zjadanego żywcem przez mrówki. Maksa, w zabitej deskami budzie, ustawiono na mrowisku czerwonych mrówek. Dlaczego? Czym kierował się człowiek, który to zrobił…….nie wiem i nie chcę wiedzieć.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Pies cudem wyrwał się śmierci. Był w bardzo kiepskim stanie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Maks trafił do toruńskiego schroniska, miejsca gdzie trafia wiele niechcianych i zapomnianych stworzeń. Zamknięty w betonowym boksie, za grubymi kratami Maks błaga wzrokiem o życie...[/FONT][/COLOR][COLOR=black][/COLOR] [CENTER][CENTER][COLOR=black][/COLOR][/CENTER][/CENTER] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1](tu zdjęcie Maksa za kratami, które nie chce mi się wkleić) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]W schronisku ze względu na lękowe zachowania - strach na widok smyczy czy linki zakwalifikowany został jako „pies nie rokujący adopcyjnie” – a taka opinia równa się śmierć. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którzy uparcie z nim pracowali……..Maks zaczął na nowo wierzyć w istnienie dobrego człowieka. Na razie wyrok został zawieszony – jednak czasu nie mamy zbyt wiele.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Maks nie jest puchatym szczeniaczkiem – ale jest żywą istotą, która wiele przeszła. Jak każdy zasługuje na ciepły gest i własny dom. Maks zrobił już wszystko, by ocalić swoje życie. Czy na darmo?[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Teraz ruch ma Człowiek.[/FONT][/COLOR] Czekamy na zdjęcia!! -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Dzięki Neigh:loveu: [quote name='agamika']ejjjj, ja tez chce teksty :roll::placz:[/quote] Proszę bardzo;) [CENTER][FONT=Arial][B][FONT=Verdana]TEKST 1[/FONT][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][FONT=Verdana]Max – dwukrotny wyrok śmierci – wciąż walczy o życie[/FONT][/B][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Przepiękny 4-letni owczarek skazany po raz pierwszy przez zwyrodniałych oprawców na powolną śmierć w niewyobrażalnych męczarniach. Przeżył dzięki niezwykłej determinacji i woli życia. Ale rany fizyczne, nawet te najgłębsze goją się znacznie szybciej niż zraniona dusza. Piekło, które przeżył spotęgowały dodatkowo warunki schroniskowego ciasnego boksu, grube kraty i potworna samotność. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Nieufny i śmiertelnie przerażony Max zakwalifikowany został jako „ciężki przypadek” - zalecenie: wyrok śmierci. Ale Max się nie poddał, dzięki oddanej wolontariuszce rozpoczął ciężką, codzienną pracę o powrót do normalności. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Max jest bardzo inteligentnym psem, czujnym i zrównoważonym. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Szybko zrozumiał, że smycz nie służy wyłącznie do bicia, że uniesiona ręka to nie zapowiedź kolejnych razów. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Max powoli odzyskuje równowagę, radość życia i chęć do zabawy – jeszcze bardzo nieśmiało i ostrożnie cieszy się dobrymi chwilami. Na zamkniętym skrawku betonowej przestrzeni, dusznej od smutku i osamotnienia, wciąż odżywają koszmarne wspomnienia. [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Verdana]Max rozpaczliwie potrzebuje Człowieka, SWOJEGO CZŁOWIEKA, który go zrozumie i pokocha. Człowieka, który swoim ciepłem i spokojem pozwoli zabliźnić się wszystkim ranom. [/FONT][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial][FONT=Verdana]Osoby zainteresowane losem Maksa, pragnące uzyskać dodatkowe informacje proszone są o kontakt telefoniczny 0 695220138, 0 694005287 [/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial][FONT=Verdana]lub mailowy [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Verdana][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/FONT][/EMAIL][FONT=Verdana].[/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']ehem, ehem - jeśli chcecie, to mogę tekst nieco podrasować....gdyby moja pomoc była potrzebna .[/quote] Bardzo potrzebna!!! Dzięki Neigh:loveu:, wszystkie informacje prześlę mailem. Lenka ma jutro zrobić Maksiowi nowe fotki do ogłoszeń. Aga dzięki bardzo za allegro:loveu: ale koniecznie wyróżnione, żeby nie zginęło w tłumie:-( (wyślij mi proszę nr konta na PW). Myślę, że poczekamy na tekst Neigh i zdjęcia a potem po domek:multi: -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Maksiu pokaż się wszystkim.. -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
W górę Maksiu.. -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
dzięki za odzew:lol: ja jestem na dogo ok. miesiąca a 2 tygodnie nie miałam dostępu do netu:cool3: z Lenką jestem w kontakcie tel. narazie udało mi się znaleźć w Toruniu trenera, który od 3 tygodni regularnie pracuje z Maksem; o ogłoszenia prosiłam Dinkę:loveu:, która mu zamieściła w kupiepsa.pl kokosy.pl pajeczyna.pl pineska.pl adopcje.org.pl gumtree.pl Tekst był taki raczej sucho-informacyjny, przydałoby się coś więcej:razz: Pisałam do takich "swoich" gazet (fragment post 100), które wprawdzie nie zamieszczają żadnych ogłoszeń ale skupiają ludzi szczególnie wrażliwych na krzywdę zwierząt (wydrukowali m.in. list o Mozarcie z dogo) i miałam odzew samego naczelnego - może coś się uda zamieścić Jasne, że chcemy do galerii:lol:; Max przebywa w toruńskim schronie Miejskie schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu 87-100 Toruń, ul. Przybyszewskiego 3 tel.: (0-56) 622-48-87 ale kontakt najlepiej bezpośrednio do Leny tel. 695220138 -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='w-lenka']...wrzystko co moge to tylko pracowac z nim:razz:[/quote] [B]tylko[/B]:crazyeye:?? Lenka Ty mu życie uratowałaś i chwała Ci za to!!! Gdyby nie Twoja codzienna praca z Maxem już pewnie by go uśpili!!! A na wątku cisza..:mad: -
***Krężel*** a ja ciągle tam czekam, Nadia traci nadzieje!! MA DOM!
anett replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki!!! Przecudna, oczy i ten uśmiech:loveu: A ten siwy pyszczek - to taka uroda; mój Pono też ma taką:lol: -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
a tu taka pustka i cisza Maksiu u Ciebie:placz: Max nadal potrzebuje pomocy!! NIE MA DOMU:-( Nic nie wyszło z tej adopcji, nikt nie chce psa z problemami -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']super, bardzo obiecujace P.S. pewnie nie ma szans na jakies swieze zdjecia Maxia?[/quote] może Lenka mu zrobi jakąś fotkę na spacerze:lol: -
Owczarek niemiecki -MAX- MRÓWKI ZJADAŁY GO ŻYWCEM!!! Max ma dom.
anett replied to akcja_proanimal's topic in Już w nowym domu
Max dalej czeka.. Facet się nie odezwał ale w niedzielę była u Maxa rodzina, zobaczymy, mają spotkać się i porozmawiać z Darkiem żeby mieć świadomość jakiej pracy Max wymaga