Jump to content
Dogomania

anett

Members
  • Posts

    8488
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by anett

  1. jednorazowo dla Nika na dobry start 100zł a potem miesięcznie 30zł
  2. Niko się przypomina i prosi o pomoc:-(:-(
  3. Rozmawiałam dzisiaj z P. Magdą - niestety DT na dziś niemożliwy; ewentualny termin trudny do określenia z uwagi na obecnych tymczasowiczów więc SZUKAJMY PILNIE dalej!!! Amik prosi o szansę na życie!!!!! Co z tym tytułem ??
  4. Pani zdecydowała się przygarnąć inną biedę; mam nadzieję, że Inka również szybko znajdzie dom - trzymam mocno kciuki za malutką! W weekend mogę zrobić Ince plakat i porozwieszać w Katowicach;)
  5. gdzie Twój prawdziwy domek Dianko....:shake:
  6. SZOK:shock: Kamilko:loveu::loveu: dziękujemy:calus::calus:!!!!! SUPEERRR:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: Fiona w domku:loveu: też nie zasnę... i chyba żadnego winka nie mam...:drinka:
  7. dziewczyny dodałam Inkę do profilu na n-k; Wiosna namiary podałam na Ciebie;) dzwoniła dzisiaj Pani w sprawie adopcji suni, która już znalazła domek - sunia bardzo podobnie umaszczona do Inki tylko mniejsza więc może Pani zabije mocno serduszko dla Inki:lol:
  8. [quote name='Klaudus__'][I]Ale niestety Lolcia już spakowana... [/I][/quote] Na szczęście Klaudus:lol::lol::multi: A Pani samej nie zostawimy - domek jest super więc się marnować nie może;) a na profilu mamy trochę bied (Miki jest od początku i stale Go przypominam)
  9. Piękne zdjęcia !!! Fiona:loveu::loveu: taka biedna sunia po przejściach, oby jak najszybciej zaznała troski i miłości swojego człowieka...
  10. SUPER:multi::multi::multi: Ja umieściłam dzisiaj Lolcię na profilu n-k i też już miałam chętną Panią:lol: niepocieszona, że się spóźniła.. oby więcej psiaków miało tyle szczęścia!!!
  11. [SIZE=4]Błagamy o deklaracje stałych wpłat !!![/SIZE] albo jakąkolwiek pomoc jednorazową -[SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]Niko ma szanse po 6ciu latach wyrwać się z ciasnej, ciemnej klatki! [/SIZE] Pokonał nowotwór; dzięki wielomiesięcznej pracy Gosi przełamał się, otworzył i zaufał człowiekowi - przecież nie po to aby teraz się okazało, że i tak nie ma ani żadnego człowieka ani szansy na wyjście ze schronu:shake::shake: Prosimy pięknie:modla::modla: Potrzebne 450 zł miesięcznie - liczy się każda złotówka !!
  12. [B][B][/B][/B]Pozwolę sobie przypomnieć konto jeżeli ktoś zechciałby wesprzeć Diankę grosikiem na jedzenie [B] Fundacja Przyjaciele dla Zwierząt [/B] Bank Millennium S.A. Konto: [B]29 1160 2202 0000 0001 2125 5423 [/B] z dopiskiem "[B]na leczenie i opiekę dla Diany"[/B]
  13. nie mam nadal żadnych konkretnych informacji - a raczej wiem o komplikacjach potencjalnego DT - więc poszukiwania DT dla Amika cały czas aktualne i PILNEEE!!!
  14. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: CUDA!!:loveu::loveu: po prostu CUUUUDNE wielkie, grubaśne niedźwiadki!!!:loveu::loveu:
  15. Luka nie ustalałam jeszcze szczegółów finansowych; zobowiązałam się jedynie na razie, że będziemy pokrywać koszty weta co jest dla mnie oczywiste. Dla Amika DT to kwestia życia i to w dodatku kwestia na już:-( O pomoc finansową będziemy prosić wszędzie:modla::modla: Oczywiście wszystko musi być z głową... Aga wielkie dzięki za allegro; dla mnie super! Luka mogłabyś napisać do Kasi o zmianę tytułu DT NA CITO - ONek UMIERA w SCHRONISKOWEJ BUDZIE!!! czy coś w tym stylu i jeszcze o aktualizację pierwszego postu, że Amik od 1,5 roku praktycznie żyje w budzie, jest zobojętniały, wycofany i konieczny jest natychmiastowy DT; że potrzebuje kawałka ogrodu i ciepłą budę i błagamy o deklaracje wpłat na utrzymanie i weta
  16. [SIZE=3]Fiona z dziećmi prosi o pomoc!!! [/SIZE] Ta sunia musiała przeżyć koszmar:-( - dopiero uczy się ufać człowiekowi i bardzo powoli przełamuje paraliżujący ją strach:shake: Potrzebuje pilnie DT a maluchy potrzebują szansy na normalne życie!
  17. Biedna Diana:-( Eruane a nie wiesz czy oferta tego pana, który deklarował się wsiąść Dianę w lutym-marcu jest jeszcze aktualna? To wydawało się tak długo...:shake:
  18. mam nadzieję, że nie:shake:; tylko wyciąganie go ze stanu apatii i zobojętnienia trochę potrwa. DT na cito!!!
  19. Psiak jest fantastyczny:loveu::loveu: - młodziutki, żywiołowy i spragniony kontaktu z człowiekiem. Musi strasznie cierpieć w ciemnym i ciasnym boksie:-( Bardzo, BARDZO potrzebuje swojego domku!! Cudowny wulkan energii i radości:loveu:
  20. w górę maluszki:loveu:
  21. ja po raz kolejny zapytam czy Kajtek będzie u Murki w domu? z tego co Murka pisze o swoim hoteliku do domu może przyjąć pieska małego i niekłopotliwego - dziewczyny pisałyście Murce o problemach Kajtka? i jak długo Kajtek musi oczekiwać na miejsce?
  22. trzeba ściągnąć ludzi, zebrać deklaracje wpłat, zrobić allegro cegiełkowe... i przede wszystkim znaleźć kawałek ogrodu ;) z dobrym człowiekiem czy Amik ma jakiś banerek? bo nie doszukałam się a był ogłaszany na forum owczarków?
  23. A maluszki przesłodkie:loveu: grubaśne dupki:cool3: Nescca czy ten DT jest pewny i możliwy od zaraz, tylko kasa potrzebna?
  24. Sorry ale muszę:diabloti: [quote name='żabusia']Wiesz, jak mam do wyboru humanitarnie uśpić jednodniowe szczenię poprzez zrobienie mu zastrzyku, po którym ono spokojnie zaśnie, to wolę to niż jak potem to szczenię urośnie i trafi w ręce sadysty. Sory ale ja z kolei nie potrafię znieść cierpienia zwierzęcia, po prostu nie potrafię. Bo prawdopodobieństwo, że w tym niecywilizowanym kraju tak właśnie się stanie jest zbyt duże. Mało to smalcowni w Polce i innych zwyrodnialców, w XXI wieku w środku Europy?[/quote] KAŻDY pies może trafić w ręce sadysty!! Rozumiem problem bezdomności i cierpienia zwierząt ale nie można "walczyć" z problemem kosztem zwierząt. Zabijanie szczeniaków jako ograniczenie populacji i akt "miłosierdzia" ? to czemu nie usypianie psów starych, chorych, kalekich, siedzących w schronach kilka lat ? agresywnych, lękliwych, nie w typie rasy ? itd. aż do całkowitego rozwiązania PROBLEMU !! A co z fundowaniem takiego stresu matce? też usprawiedliwiony koszt tej "walki" ?
  25. no to d..a:shake: szczególnie dla Amika:-( pozostaje pilnie DT bo stały dla psa w takim stanie to byłby raczej cud; chociaż cuda się zdarzają:roll: Amik spokojnie może mieszkać w budzie?; może nigdy nawet nie mieszkał w domu:shake:
×
×
  • Create New...