no to czekamy na informacje od Agnieszki (sloneczkoswieci) co tam nasz Xantus porabia
a tu kolejna bardzo smutna historia łzy się same cisną do oczu jak widzi się cierpienie tego pieska na tym zdjęciu ;(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108495[/URL]
gdzie Dyziulek się znajduje teraz? i w jakiej miejscowości, bo nie mogę znaleźć na forum?
jeżeli macie dajcie więcej bieżących zdjęć pieseczka, czy wiecie ile może miec lat?
[quote name='KrystynaS']:Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: SUPER, SUPER
A Xantuś, który znalazł Kropkę w lesie, pod tym drzewem też dziś pojechał do swojego Domku w Toruniu[/quote]
nasz bohater Xantuś, uratował Kropkę nie zapominamy!
Tak się cieszę! Widać w oczach tych ludzi, że kochają zwierzęta. Agnieszko dobra decyzja. A Tobie Xantuniu życzę dużo zdrowia i siły na zabawy z nowymi Panciami.
no ja już kończę pracę i nie będę miała dostępu do neta, mam nadzieje że jutro się dowiemy co u Xantusia? Trzymamy kciuki za szczęśliwą podróż jego nowych opiekunów.
to czekamy na dalsze informacje, tylko proszę napisz coś jutro w dzień jak on się czuje, jak zniós podróż i pierwszą noc. Bo ja nie będę miała dostępu do Neta przez weekend i chyba umrę z niecierpliwości.
dodałam LISKA na forum mojego rodzinnego miasta i TOZ Głogów
[URL]http://www.stowarzyszenieamicus**********/psy-znalezione-i-do-adopcji,8/stary-smutek-lisek-szuka-domku-moze-ktos-mnie-przygarnie,765.html[/URL]
Dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty szukając domów dla tych zwierzaków, serdeczny ukłon w ich stronę i Twoją również słoneczkoświeci. Mam nadzieje że nic już nie stanie na przeszkodzie ku adopcji Xantunia.
Kiedy Xantuś będzie miał wizytę u weta?