Jump to content
Dogomania

dalia 54

Members
  • Posts

    318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dalia 54

  1. Rybba sorry ze tak pozno ale nie miałam wiecej czasu co do Rexa chciałam wiedziec praktycznie wszystko: jak sie zachowuje w stosunku do psów (psów i suk) czy chce nocowac w domu czy umie spac w swojej budzie, czy moze przeskakiwac przez płot itp.;)
  2. Dalia, co chcesz wiedzieć o Rexie? [/quote] sorry ze tak pozno ale nie miałam wiecej czasu co do Rexa chciałam wiedziec praktycznie wszystko: jak sie zachowuje w stosunku do psów (psów i suk) czy chce nocowac w domu czy umie spac w swojej budzie, czy moze przeskakiwac przez płot itp.;)
  3. wiecie moze czy halti nadaje sie dla husky ?? i czy zapobiega gryzieniu(przedmiotów innych zwierzat np.kura)??
  4. to dobrze ze Dama sie zmieniła:lol: teraz pewnie beda wieksze szanse na znalezienie dla niej DS/ Wiosna mam pytanie (ty pewnie znasz bardziej specyfikę rasy) mam problem:oops: jak oduczyć husky'ego wchodzenia do domu i spania na podworku, a nie w domu plis ten husky (sunia) bardzo chce wejsc do domu, a ja chce zeby ona spała na dworze w swojej budzie:-o i co ja mam zrobic???
  5. hej mam suczke husky i nie wiem jak ja nazwac??? podpowidzcie mi plis;)
  6. hej mam suczke husky jak myslicie jak ja nazwac ??? za nic nie moge wymyslec nowego imienia:roll:
  7. Tosia a ty nie moglaabys wziac jej na pare dni jestem prawie pewna ze ktos ja wezmie a jak nie to do schronu pewnie trafi tak czy inaczej:placz:??
  8. przynajmniej tyle ze ze schronisk psy sa sterelizowane ....:shake:
  9. ma ktos wiecej info na temat Rexa ?? :cool3: oprocz tego co jest na pierwszej stronie watku??
  10. takie zachowania sa karygodne... ja mam pieska takiego nie dosiegajacego kolana i on musi chodzic w kagancu ... a takie bydle jest w lesie puszczone luzem ... teraz to strach chodzic do lasu.... a i jescze jedno z tym ze wszyystkie psy powinny chodzic w kagancu to przesada popieram teorie ze agresywne psy powinny miec kaganiec... jechalam z kolezanka autobusem z psem na kolanach to byl maly piesek nie mial jeszcze pol roku a kanar (kontroler) sie doczepil tego ze pies nie ma kaganca i wlepil kare 52zł... mama kolezanki oczywiscie nie zaplacila mandatu jeden pies , maly pies moze jezdzic na kolanach jako bagaz podreczny dwa do pol roku pies nie musi nosic kaganca
  11. a ja słyszalam ze kiedys w lesie jakis facet mial puszczone psy najprawdopodobniej lodwajlery(nie wiem jak sie pisze) bez kaganca ani smyczy, luzem . te napadły jakies dwie dziwczyny i je pogryzly, dziewczyny trafily do szpitala... a wlasciciel doszedl wzial psy na smycz i poszedl....... oburzylo mnie to:angryy:
  12. aha dzieki a gdybym chciala szkolic go sama , sa poradniki do tego typu zajec mozecie mi jakis sprawdzony polecic???
  13. [quote name='ocelot']Oczywiście, ze można. Zawsze lepiej jak pies ma domek docelowy niż jest na tymczasie do tego płatnym.;)[/quote] aha dzieki:p
  14. moja przyjaciółka pytała czy kiedy ktos wezmie psa na DT płatny i mu sie spodoba piesek to czy moze go zatrzymac na stałe i czy mozna przerwac dostawe karmy/płatnosc??? nie wiedziałam co odpowiedziec:roll: powiedzialam ze spytam Was i dam jej odpowiedz a wiec jak to jest??;)
  15. hej wie ktos moze czy jest cos takiego jak płatny dom tymczasowy??? jak jest to na czym to polega???? powie mi ktos:lol:
  16. mam pytanie do osób ktore sa obeznane w flatach:) chcialabym wziac mix FCR ze schronu w woj. warmińsko-mazurskim ma ok. 2 lat jest w schronie ok m-ce czy mozna go oduczyc pewnych nawyków ? czy po schronie moze uciekac? prosze dajcie mi odpowiedz:lol:
  17. moja ulubiona rasa jest Flat Coated Retriever:lol:
  18. moja kolezanka jakies dwa dni temu rzuciła mi takie pytanie: "lepiej psa zostawic pod sklepem uwiazanego wraz z załozonym kagancem czy bez???" wryło mnie:mad: ... odpowiedziałam: psa w ogole nie powinnas zostawiac pod sklepem samego. Mowila ze wcale nie, bo jak pies jest łagodny to moze sam zostac pod sklepem..... nie skomentowalam....:angryy: a Wy co o tym myslicie???
  19. hej wie ktos co u Damy
  20. i co u Damy nadal nikt sie nie zgłasza??
  21. straszne!!!!! :placz: gdybym mogła to bym go zaadoptowała ale, niestety, mam juz dwa:shake:
  22. [quote name='GrubbaRybba']Reksio jest w schronisku od niedawna. Od około połowy czerwca. Jest dość szczekliwy. Psów innych nie zaczepia. Raczej pozostaje obojętny. Do ludzi jest łagodny, choć z dystansem. Trochę się ich obawia. Może był bity.[/quote] A Reks jest wielkosci psa rasy flat coated retriver ??? Mam do Was prośbę jak ktos byłby w schronie mógłby zrobić zdjęcia Reksowi dla mnie??? Nie trzeba wstawiać na dogo przesłałabym wtedy adres mailowy tej osobie i by mi przesłała, byłabym wdzięczna:loveu:
  23. [quote name='GrubbaRybba'][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred]26.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=darkred][IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Rex%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=darkred][B]REX[/B] - piękny, dostojny mix flat coated retriver. Spokojny i łagodny. Nieśmiało prosi o uwagę i pieszczoty. Nie narzuca się. Na każdy gest przyjaźni reaguje machaniem ogona i zainteresowaniem. Rex musiał mieć ciężkie życie, gdyż ma bliznę na nosie. Być może był bity. Na szczeście teraz jest ufny i szuka wymarzonego domu. Rex ma około 2-3 lat. Jest wykastrowany i zaczipowany.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Franklin Gothic Medium][/FONT][/SIZE] [/quote] ten Rexio to jaki jest w stosunku do innych psów ??? i ile jest w schronie ktoś może wie????
  24. A czy Dama widzi na to jedno oczko i czy uraz głowy jest poważny i zagraza zdrowiu czy życiu suni????:-o
×
×
  • Create New...