[quote name='C&B']Uwierz mi, są :D
Ja też nie mam lustra, a mojego psa często męczy nad aktywność :evil_lol: Daje nie najpiękniejsze i dogo się raduje :evil_lol:[/quote]
Ej no, bo się zaczynam już martwić... :shake::razz:
Hm, to pomyślę, może za kilka dni ujawni się pierwsza odsłona galerii Dragona :diabloti: