-
Posts
1453 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudysiaczek
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Klaudysiaczek replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Nie mam pojęcia co się dzieje. Ostatnio na swoim osiedlu zauważyłam jakiś nawał kolczatek :-/. A najwięcej jest właśnie szczeniaków, zwłaszcza cockerów...Kilka dni temu jakaś pani zapytała się mnie, dlaczego mój pies nie ma kolczatki; mój piecho szedł grzecznie na smyczy, także szelki. Ciekawa jestem, skąd ludzie biorą te cudowne teorie o niezawodnych kolcach... -
[URL="http://i724.photobucket.com/albums/ww246/dzynks1/zawody%20sopot%202009/x55.jpg"]>>klik<<[/URL] Pięknie :evil_lol: :loveu:
-
[URL="http://img256.imageshack.us/i/resizeofimg2888.jpg/"]>>klik<<[/URL] niesamowicie :loveu:. Udane zdjęcia :).
-
[CENTER]Wiecie, że ja mam chyba jednak jamnika? :evil_lol: [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1192/dsc01198p.jpg[/IMG] Dobra, to byłoby na tyle Dragona. Ostatnio mam nawał obowiązków, jeszcze ćwiczymy intensywnie z psiakiem. Opanowaliśmy w tak krótkim jak dla niego czasie komendę ''siad!'' i ''podaj łapę'' :-o. Może to te pucka i paluszki dla psów? :cool3: Eh, niedługo do szkoły i nie wiem jak wyskrobię czas na Dogo :shake:. Następne fotki za kilka dni... Aparat mi padł, trzeba będzie podładować i jakąś sesję rozpocząć ciekawą :oops:. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9641/dsc01217mko.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][CENTER]Tyryryry... [/CENTER] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/102/dsc01205kup.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3746/dsc01208oda.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4541/dsc01214zor.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6857/dsc01216b.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6342/dsc01215s.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6346/dsc01202lbo.jpg[/IMG] Ok, to dalej wygrzebuję fotki Dragoniastego. :diabloti: [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7940/dsc01199d.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3153/dsc01203m.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5291/dsc01204ugz.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8110/dsc01212h.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER]Teraz moment mniej udanych zdjęć, czyli drapanko. [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1500/dsc01185rtc.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3479/dsc01187x.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9109/dsc01188r.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/111/dsc01184w.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1835/dsc01191r.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='Alba1986']Witamy się:multi: Znam twojego psiaka z widzenia:cool3: bo jestem czasem gościem w TOZie( chodzimy tam do weterynarza) Super, że ma wreszcie dom w którym zostanie na stałe;) Bo napewno na to zasługuje;) Śliczny jest:loveu::loveu:[/quote] O, to super :D. Tyle, że moja mama chodzi z psiakiem do weta... No, ale pies ten sam. :p Na razie Dragon jest u nas szczęśliwy... Mam nadzieję :lol: [quote name='C&B']No nei przesadzaj. Moja hybryda ma 10 m.pix. więc wielkiej różnicy nie ma:evil_lol: A konkretnie jaki model?[/quote] I tak będę przesadzać, bo chciałabym jakieś lustro :evil_lol: Konkretny model podam ci później, bo mój brat śpi na razie, a w jego pokoju jest aparat xd. [CENTER][COLOR=Sienna][B][SIZE=6]C.D.[/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8871/dsc01177p.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4507/dsc01178y.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/17/dsc01179m.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2008/dsc01196p.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1872/dsc01194mdb.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='agus5839']Śliczności jestem:p [URL]http://img198.imageshack.us/img198/186/dsc01169i.jpg[/URL] co za powaga:lol: [URL]http://img38.imageshack.us/img38/461/dsc01180ikd.jpg[/URL] słodziutki misiaczek:loveu:[/quote] Dziękujemy :lol: [quote name='Kaya93'][URL]http://img406.imageshack.us/img406/8337/dsc01181w.jpg[/URL] zjawiskowy:loveu: [URL]http://img198.imageshack.us/img198/186/dsc01169i.jpg[/URL] drapanko za uchem?:razz: ... Moja to uwielbia:loveu::diabloti:[/quote] Dzięki - tak, ulubione drapanko :evil_lol: [quote name='Lucky.']Hej :)) Fotki ładne, jakim aparatem focisz ? A gdzie ten park jest ?[/quote] Hej, hej :p Dzięki, a focę dość słabym, cyfrówką 8.1 m.pix. :roll: A park to Żeromskiego ;) Tzn. właściwie ten ''nasz'' jest mniejszy, należy do pobliskiej parafii, no ale wolimy spacerki w tym dużym :diabloti:. [quote name='LadyK']Dragon jest śliczny :loveu: Jak każdy cocker zresztą :diabloti::loveu:[/quote] Dziękujemy ;) No tak, każdy cockerek jest cudny :oops: Kolejne fotki dam jutro, to tak na marginesie. :diabloti:
-
[URL="http://images41.fotosik.pl/174/a094226cf9d5b5afmed.jpg"]>>klik<<[/URL] Niecodzienne ujęcie :loveu:. My tu pierwszy raz, ale zostajemy na dłużej :D.
-
Moje kochane Kudłacze:) - Galeria Aresa i Saszy
Klaudysiaczek replied to Alba1986's topic in Galeria
[URL="http://zdjecia.cafeanimal.pl/14555x82666x800m800.jpg"]>>klik<<[/URL] Piękne :-) -
Hm, został jeszcze ten nieujawniony as dla Doginki, tak? :diabloti:
-
Prawie galeria prawie mudi i prawdziwego kundla
Klaudysiaczek replied to Bewarka's topic in Foto Blogi
[URL="http://i711.photobucket.com/albums/ww120/Bewarka/5-12.jpg?t=1250252386"]>>klik<<[/URL] Pychol do całowania :D. Filmik - 21 sekund Nikusi :loveu:. -
Witamy się :cool3:.
-
[URL="http://i25.tinypic.com/vyb3go.jpg"]>>klik<<[/URL] Rozbrajający wyraz pyska :evil_lol:. [URL="http://i25.tinypic.com/sg3a13.jpg"]>>klik<<[/URL] A tu już kompletnie dostojnie :loveu:.
-
Zysk zawsze będzie. Na początku takie mixy sprzedaje się tanio, żeby przekonać ludzi. Potem stopniowo, w zależności od chętnych, podwyższa się cenę... Tak zazwyczaj jest. W końcu chodoffca wyjdzie na +...
-
Mój aparat jest słaby, że hoho :roll:. Ale jakoś wytrzymuję mimo, że nie posiadam opcji ''sport'' xd. Oby się udały zdjęcia... :evil_lol:.
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
O, to czekamy na wodniste zdjęcia :diabloti:. Pojawią się wieczorkiem? -
Faktycznie, artystyczne: [URL="http://img14.imageshack.us/img14/9380/s7303287.jpg"]>>klik<<[/URL] . A Tofik jak zwykle piękny :loveu:
-
Właśnie, jak się miewa sprawa fotek?
-
[CENTER] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/186/dsc01169i.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8898/dsc01175m.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/461/dsc01180ikd.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8337/dsc01181w.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2069/dsc01182m.jpg[/IMG] Okej, to byłoby na razie na tyle {c.d.n.} Teraz lecimy na spacerek, a potem do waszych galerii, chociaż nie obiecuję, że zdołam odwiedzić wszystkie :evil_lol: [/CENTER]
-
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny. :lol: No to pora na pierwszą porcję fotek balkonowych, czyli zdjęcia robione w jednym z ulubionych miejsc Dragona - nie przestraszcie się, że jest tam tyle drzew, bo nasz blok osadzony jest w parku. :diabloti: [CENTER][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7613/sdffffff.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1789/dsc01164p.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6660/dsc01165b.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1706/dsc01167a.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7459/dsc01168f.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[URL="http://img33.imageshack.us/img33/5824/p7120021l.jpg"]>>klik<<[/URL] Super :). [SIZE=1]Tak na off'ie, to Dragon jest u nas od krótkiego czasu,a galerię założyliśmy wczoraj {podpis}. Lucky, nie mogę wejść w waszą galerię :roll:.[/SIZE]