Jump to content
Dogomania

Klaudysiaczek

Members
  • Posts

    1453
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klaudysiaczek

  1. A, no tak, niedługo 100! ^^
  2. Papa! xD Bez fotek nie wracaj :P
  3. Mnie pies przynajmniej zawsze wysłucha, nie tak jak człowiek czasami... :roll: xd
  4. Najlepiej to przyjedź po mnie! :D Będę jechać rowerkiem, a z boku mój wierny pies... Mam nadzieję, że się szybko nie męczy xD.
  5. Od czego jest APAP :diabloti:
  6. Do Poznania busikiem? Lepiej rowerkiem! :evil_lol: U nas w nocy padało, oj padało.
  7. Klaudysiaczek

    Ares...

    [URL="http://photos.nasza-klasa.pl/5622995/150/main/675a67ab73.jpeg"]>>klik<<[/URL] Super składanka! :loveu:
  8. Może niedługo w busika wsiądę i pojadę hen dalekoo :diabloti:.
  9. A, to życzę miłej zabawy :cool3:
  10. A, skoro wczoraj było spoko to już się nie boję... W końcu wszyscy żyją, kit, że z kacem... :evil_lol:
  11. Można ich namawiać, ale i tak nic nie działa. Najchętniej to by w domu siedzieli. Dobrze, że pies czasami ich zaciągnie na spacer :)
  12. Już się boję tych facetów, skoro ty ich przyprowadzasz XD
  13. A co takiego robisz, jeśli można spytać? :D No to do 16! :evil_lol:
  14. Pojechałabym, ale prawa jazdy nie mam :diabloti:. A rodzicom tylko praca w głowie i odpoczynek. :(
  15. Trudno, będę dzielna! :D
  16. Ja % mogę przynieść, ale gorzej z podzieleniem się przez monitor ;O. XD
  17. Klaudysiaczek

    Tofik ;)

    Tofik pływak :loveu:. A tak w ogóle to cześć :)
  18. O 21 to ja na spacerku jestem :D. Ale jak przyjdę to zrobię wielkie wejście najwyżej xd.
  19. Ale wyście tu nagadały :evil_lol:. I fotki jakie ładne :loveu:. (już nie czarne kleksy :D)
  20. Hhaha, zbieramy siły, co nie? xdd Odpowie mi ktoś na którą jutro? Czy mnie nie chcecie? :(
  21. Aż mi się zachciało nad morze pojechać :)
  22. O, a o której? Mogę wpaść jak dam radę się wyrobić? :D
  23. Ogarnij skarpety i już na spacerek, a jak! :diabloti:.
  24. [quote name='łapeczek']Skarpetki nie ma :P szykuje sie na spaceroska z nami xD[/quote] To bierz przykład i też się szykuj, bo się nie wyszykujesz i co :diabloti:
  25. Czuję w sobie zwierzę... Ale to chyba leniwiec xD. Spacer mnie czeka za 3 godziny dopiero :D.
×
×
  • Create New...