Cioteczki, a może w pierwszym poście jeszcze dopisac stałe deklaracje i wpłaty jednorazowe, które wpłyną na Misia ? Będzie czytelniej. Ja ze swej strony na razie mogę wesprzec dt jednorazową wpłatą. Właśnie poszedł przelew na podane w pierwszym poście konto. W przyszłym tygodniu byc moze uda mi sie zrobic jakis bazarek. A jesli jeden z moich podopiecznych pojedzie do ds (na co się szczęsliwie znosi) zadeklaruję jakąs stałą kwotę. Tak strasznie żal mi tego psiaczka....
Ach, i moze jeszcze w pierwszym poście umiescic info, gdzie Misio ma ogloszenia, co ?