Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Niedobrze :( Miejmy nadzieję, że Pan nie pozbędzie się Stasia.
  2. Zapisuję... Z pewnością jakos będę chciała pomóc, choc na razie nie jestem w stanie powiedziec czy jednorazowo czy miesiecznie...
  3. Rzeczywiscie, słodko sobie śpi :) A czy macie jakies wiesci z nowego domku ? Jak Staś się zaaklimatyzował ?
  4. [quote name='Qti']I pozostałych gremlinków?[/quote] No właśnie. Ciekawam bardzo jak tam markiz Koksik się miewa :razz:
  5. [quote name='Freya73']Jezu, tylko tyle i zadnych jednorazowek???:crazyeye:[/quote] Ja niestety w tej chwili kaski dorzucic nie mogę, ale z bazarków - tak na oko - powinno byc nieco ponad 350 zł :multi: A bazarki jeszcze trwają... Ach, i jeszcze z bazarku cioteczki papuni co nieco dla Majeczki skapnie :)
  6. Bądźmy dobrej myśli... Najważniejsze, że jest dobry domek :)
  7. Dzis bylismy na kontroli. Gulka nadal jest :( Zaproponowałm, by zostawic to tak jak jest, skoro nic sie z tym nie dzieje. Wetka przyznała mi rację. Dała tylko suni zastrzyk przeciwzapalny i na razie obserwujemy co dalej. Troche mi ulżyło, bo już się martwiłam, ze bedzie trzeba wycinac
  8. Wlasnie zrobiłam przelew. I oczywiscie podtrzymuje swa comiesieczna deklaracje. Ciesze sie, ze Jurand bedzie mial takie dobre warunki :)
  9. Co możemy zrobic dla biedactwa ? Może zaczniemy od ogłoszeń chociaż ?
  10. [quote name='coronaaj'] *mamy małe dziecko, które dopiero uczy się chodzić i małe mieszkanie w bloku (34m2). Nasza córka już nie raz miała problemy z połkniętą sierścią pieska. Prodzę mi uwierzyć,że przy każdym psie który choć tochę się leni można sprzątać kilka razy dziennie a i tak sie zawsze znajdzie jakaś sierść, którą później dziecko na rączkach przenosi do buzi[/quote] Ja całe swoje dzieciństwo spędziłam z psinką, która się leniła i jakoś żyję. Tak trudno zabrac psiaka ze sobą na wczasy ??? A przed urodzeniem dziecka pani z mężem nie pracowała ? W niejednym domu psina pozostaje sama podczas, gdy domownicy są w pracy/w szkole. Jak dla mnie te wszystkie powody są zbyt wydumane. Trzęsie mną. Jak słowo daje, trzęsie...
  11. Ogromnie się cieszę :multi: :) :multi: :) Bądź szczęśliwy Stasieńku :loveu:
  12. Zaglądam do naszego Liptonika kochanego :)
  13. Oby więcej takich szczesliwych zakonczen :)
  14. Co z psinką ? Ślicznotka z niej. Może jakies ogłoszenia porobimy ?
  15. Dziś otrzymałam dwie ostatnie wpłaty za bazarki, o których pisałam w poście 89. Przelew na kwotę [B]33 [/B]zł wyślę jutro na konto red. Z radością stwierdzam, ze łącznie zebraliśmy z bazarków [B]482 zł[/B] :multi: Jeszcze raz ślicznie dziękuje wszystkim cioteczkom za zakupy :loveu: Ogromne podziękowania przesyłam również dla cioteczki Selengi za organizację bazarków :loveu: A teraz trzymajmy kciuki, by Piracik szybko wydobrzał i szukajmy mu dobrego domku :)
  16. [quote name='Maszaberla'] Jak dzwonilam to Kris mowil ze siedzi w otoczeniu 4 kotow;)[/quote] A te koty ? Jesli nie polubią Stasia ? :-(
  17. Aż mowe mi odjęło z radości :multi: I mam łzy w oczach... ze szczęścia :) CUDOWNIE !!!
  18. U nas zrobił sie po wyjęciu kleszczora
  19. [quote name='sota36']Fakt - kuleczka dosc dlugo jest, ale jest twarda taka jakbyzrogowaciala i ma kolor cielisty. Potem znika.[/quote] Dokładnie tak. Twarda, w kolorze skóry (u nas brazowa, bo to przy oczku). W niczym nie przeszkadza, nie utrudnia widzenia...
×
×
  • Create New...