Jump to content
Dogomania

Luzia15

Members
  • Posts

    493
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia15

  1. Jaka tu cisza zapanowała odkąd wyjechaliśmy! Ale czas rozkręcić temat :razz: Na początek foteczki z wakacji :multi: Konie. Nie mogłam się powstrzymać, żeby ich nie sfotografować! :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/SqzNjlSXAzI/AAAAAAAAAF8/EtZuegrZlDY/Konie%201.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/SqzNj3NOOoI/AAAAAAAAAGA/9vWTtsi8MY8/Konie%202.jpg[/IMG] Motylkowato: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/SqzN_R48Q5I/AAAAAAAAAGc/qRKrfyoyw-E/Motyl%201.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/SqzN_jV-QUI/AAAAAAAAAGo/SQyCj5_c4XY/Motyl%202.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/SqzOnfmQ0vI/AAAAAAAAAGw/8sO7H9Dnpjo/s640/Pszczo%C5%82a%201.jpg[/IMG] CDN... :razz:
  2. Już podsyłam linka do galerii, tylko wstawię nowe fotki psiaka. Uno momento! :eviltong:
  3. Martynka, spokojnie xD Ale zdjęcia fajne ;) Pozdrawiamy ;)
  4. Ja też o niej nie słyszałam o_O [B]tigrunia [/B]- psiak przesłodki! Zakochałam się dosłownie! :D Pozdrowienia od Marcyśkowatego (również yorkasa) :)
  5. Luzia15

    Agility - wymowa

    A u mnie jest wszystko w porządku :hmmmm: A tak poza tym to ja mówię ten wyraz "Adżiliti". Nie wiem, czy dobrze, ale niech tak zostanie :eviltong:
  6. [B]Olusia[/B] zdjęcia są genialne! Żałuję, że mnie nie było (nawet jako widza). Gratuluję wszystkim uczestnikom zawodów świetnych przebiegów! ;) P.S. Czy Ci ludzie z Psiej TV będą kręcić na każdych zawodach agility? ;-)
  7. [quote name='Zuzulka97']:hmmmm:Cześć mam pytanie , czy yorkshire terrier też mogą brać udiał w agility?[/QUOTE] Pewnie, że mogą :) Ja z moim trenuję i muszę powiedzieć, że praca z tym psem to istna przyjemność :)
  8. Ej no świetne :D Jak nas tu dawno nie było o_O Macie coś więcej? :D
  9. Muszę powiedzieć, że Marti już dobrze znosi podróże. Z chęcią wskakuje do auta ;) Dzięki za pomoc! ;)
  10. Hehe dzięki xD Szczurek :)
  11. Zdjęcia boskie! Gratulujemy! :)
  12. Witam się również tutaj, Martynko. :* Nowe fotki Puszka! Nowe fotki Puszka! :)
  13. No i znowu ta cisza :shake: A ja nie pozwolę, żeby tak było! :P Mam foteczki! Wczorajsza kąpiel mojej bestii :eviltong: [img]http://images43.fotosik.pl/150/6523302013010fc4med.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/150/017ee45066dc75famed.jpg[/img] <-- ta mordka jest słodka! :loveu: I z dzisiejszego ścięcia :evil_lol: Marti był grzeczny, jak fryzjerka go obcinała. Ma 0.2 cm sierści (czyt. 2 mm). [img]http://images50.fotosik.pl/150/6f58493e508b0e19med.jpg[/img]<-- tło troszku do kitu, ale... [img]http://images43.fotosik.pl/150/ef3285cf69bf6fa8med.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/150/c194c13c9271166emed.jpg[/img] CDN...
  14. Fantastic! :) Świetne zdjęcia, a film ... brak mi słów czasem xD A w PRT Bono zauważyłam ducha Bibi. Może to się wydawać dziwne, ale jest spore podobieństwo - brat i siostra w końcu. :) Pozdrawiam!
  15. Brawo! Również gratuluję! :) Więcej fotek! Więcej fotek! :D
  16. I co? Biega ktoś na tym torku? :]
  17. Mamy film! [url=http://www.youtube.com/watch?v=6X2OS7_JNdI]YouTube - Marti :)[/url] Miłego oglądania! ;)
  18. A ja muszę powiedzieć, że jak zwykle super filmik! ;) Świetnie sobie biegacie, tylko szkoda, że stref nie było. :( Ale ogólnie jest super! Pozdrawiam! ;)
  19. Hehehe dzięx :) Dodam coś, jak znajdę chwilkę. Bo ja na dogo wpadam tylko przelotnie (póki co). Ale mam nadzieję, że to się zmieni. Na pewno się zmieni po zakończeniu tego roku szkolnego. Dzięki za odwiedziny, pozdrawiamy! :)
  20. Kisses, ten [prawie] Twój "Wombat" jak go wcześniej określiłaś, jest super! Taki słodziak! Zajrzyj do nas w wolnej chwili i czekamy na więcej fotek słodziaka w nowym domku (i nie tylko). Pozdrawiamy! :)
  21. Szkoda, że już koniec. :( Ale mam nadzieję, że po kolejnym treningu będzie więcej zdjęć. Czekamy! :)
  22. My niestety nie będziemy :( Ale w Wawie na zawodach w październiku raczej tak :D
  23. ooo wielkie dzięki :-) Fajnie jest na naszych treningach ]:-> Tylko nie byłam dzisiaj bo bardzo padało a poza tym Marti się źle czuł --> wymiotował :( Jak na razie czuje się lepiej. Mam nadzieję, że na kolejnym treningu będziemy :-) Pozdrawiamy! :-)
×
×
  • Create New...