Ah, dziękować :oops::oops: Marcyś częściowo załapał, o co chodzi w zamykaniu drzwi! :multi: Uczymy się oczywiście klikerowo. Na razie opiera się łapkami o drzwi i próbuje je zamknąć ;) To i tak dobrze, jak na sam początek :multi:
Pozdrawiamy! :loveu: