Jump to content
Dogomania

Beata19

Members
  • Posts

    910
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Beata19

  1. dOPIERO TU TRAFIŁAM BIEDACTWO...:-(
  2. Sunia ma jednego obserwatora na allegro...:roll: Może ktoś dzwonił...????
  3. proszę o link do aukcji cegiełkowej dla słodziaka..,
  4. Karma dla kotów też potrzebna???? są tam wogóle koty????
  5. proszę o numer konta do przelewów zagranicznych...
  6. Jeju...jak szybko...jak cudnie...:lol:
  7. http://www.allegro.pl/item432141687_roma_odejdz_odejdz_czlowieku_nie_krzywdz_mnie.html
  8. To ja może zrobię allegro...??! jest więcej zdjęc czy tylko to co na watku??!
  9. czy roma ma allegro??
  10. oki to poproszę ten adres
  11. a adres na jakimożna to wysłać to ten na 1 stronie tak??!?
  12. Wiedziałam, że się uda...on zasługuje na domek:multi::multi::multi:
  13. [quote name='Delph'][B]Beata19:[/B] Super, dopiero teraz zobaczyłam aukcję, bardzo dziękuję :Rose: Można by zmienić przesyłkę pocztową ;) i płeć, ale to małe szczegóły i tak w opisie jest wyraźnie zaznaczone, że to suczka. Jeszcze raz wielkie dzięki, może w ten sposób sunia znajdzie swoje miejsce na ziemi :-( ...[/quote] Faktycznie ale ze mnie gapa:oops: dziękuję za uwagi... Już zmienione...;)
  14. Jak będzie potrzebne allegro to ja chętnie!
  15. na PW podaje numer tel. do tej Pani mam nadzieję, że Widmo trafi do niej i odzyska chęć do życiai wiarę w ludzi!!
×
×
  • Create New...