Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Jaaga nawet jakbym Ci wysłała mój aparat to tez by zdjęcia nie wyszły jak ona taka ruchliwa, poczekamy na sesję a może się uda jakos dzięki tym zdjęciom. Dziekuję Zuzka za ogłoszenia.
  2. W takim razie trzeba szybko ruszyć z ogłoszeniami.Rzeczywiście lepsze zdjęcia sa niezbędne. Jaaga czy możliwa byłaby realizacja mojego pomysłu, zeby ktos zrobił, nawet odpłatnie? Do wrzesnia dużo czasu nie ma, trochę jestem w panice. Ustalone jest, że utrzymanie Roksi u Jaagi to 130 zł. Prosze pomóżcie mi pozbierac deklaracje, bo jeśli będzie trzeba szukać hoteliku to wiadomo, że koszty wzrosną.
  3. Podrzucam Roksi i proszę o wsparcie dla niej. Jesli zakotwiczy dłużej u Jaagi potrzebne bedą deklaracje...
  4. Agata podeslij konto Monice:) Dzięki Monia:) asl witamy u Tosi:)
  5. Dzieki erka. Wakacje to nie jest dobry okres ale może Tosi sie poszczęści w końcu...
  6. I jak ładnie wyglada:) Wczoraj go widziałam, widać te 4 kilo:)
  7. Kaja dobrze zrobiłaś. Znaleźć pewny dom dla szczeniaka, a wcześniej go wyżywić, zaszczepić, odrobaczyć, znaleźć dt...nie jest łatwo. To przykre... ale szczeniąt nie brakuje. A one też były u tego pana bo nie zrozumiałam?
  8. U Shilli wszystko dobrze, o mnie i TZ chyba zapomniała:-( Ma kochajacy dom,jeździ z Państwem na wycieczki, śpi w łóżeczku (czasami w środku), jest kochana:lol: i bardzo kocha swoich właścicieli:) Jutro zadwzonię do M. i spytam jak wyniki tarczycy.
  9. Byłyśmy dzis u Ginn, Tosia oczywiście po nas skakała. Jej bardzo potrzebna jest uwaga,ładuje się nam na kolana. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu. Zapłaciłyśmy za dt i bardzo prosimy deklarujące cioteczki o zaległe wpłaty, bo zbliża się już lipiec a ciągle brakuje za czerwiec. Dziś dostałysmy pieniądze od BożenyG i Pana Arka (za czerwiec i lipiec). Dziękujemy.
  10. Dobrze, że ma Pana Jana ale cudownie byłoby gdyby miała swoj domek na zawsze.
  11. Ja też zaglądam do Bena, a na dniach wybieremy sie do Ginn:)
  12. Roksi może być ciachnięta w ramach akcji sterylizacja. Jaaga zapisz ją w takim razie na zabieg. Ja w poniedziałek wyslę Ci mój aparat, nie jest dobry więc koty jak zepsują to wielkiej straty nie będzie. Zal mi tej Roksi i taki ogromny zawód czuje.
  13. No to fajnie, chyba zaraziłam cię zapominaniem.:)
  14. Również dziękuję! Dzieki tej pomocy skończy się wreszcie bezsensowne wydawanie szczeniąt przez tą sunię. Dziękujemy!
  15. Agata a dzwoniłaś do tego starego pana?
  16. Świetnie Agata:) ale pamiętaj, że za tydz. obrona:)
  17. Sprawdziłam maila, nie przysłali zdjęć. A babsko tak się upierało, ze chce dla psa jak najlepiej. Rece mi opadaja- ludzie są nieprzewidywalni choćby nie wiem jak dobre wrażenie sprawiali.
  18. Jaaga poprosiłam tą babę, żeby jej zrobiła- żeby chociaż tyle dla niej zrobiła, zobaczymy czy się wywiązała. Na sterylkę zaraz piszę. Tak jak Ci mówiłam też temu nie dowierzam, ze to dziecko tylko jest powodem...
  19. Wczoraj dostałam smsa o treści: Musimy oddać Roksi. Zadzwoniłam dziś, dowiedziałam się, że 4-letni synek "nie zgadza się z psem", o byle co kopie Roksi albo bije. Nie wiem dlaczewgo rodzice dostrzegli problem po prawie 4 miesiącach... Roksi wraca do Jaagi. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu.
  20. Dzieki Szami za wieści:) Aria polubiła swojego Pana od pierwszego spojrzenia:)
  21. Tymczas dla szczylów rzeczywiście potrzebny, tylko skąd go wyczarowac?
  22. Agata nawet niezłe te zdjęcia:) Kochani bardzo chciałybyśmy zaszczepić tą suczynę, więc jeśli ktoś miałby chęć ją w tym wspomóc to prosimy.
  23. [INDENT][quote name='aga38'] [INDENT]Dzisiaj przyjechał do mnie pewien pan,trochę się zdziwiłam bo rejestracja z Warszawy,ale myślę co tam może po pieska. Pan znalazł w lesie przy drodze wyjazdowej z Mirca szczeniaka w kartonie. Objeździł całe Starachowice i Wąchock,szukając jakiegoś przytuliska,bo nie mógł zabrać malucha ze sobą bo mieszka w bloku w centrum Warszawy. Ktoś nakierował go na mnie i przyjechał prosić o pomoc dla malucha. Co było zrobić kiedy wszyscy kazali mu jechać do mnie albo do Nadji. Trzeba pomóc i już dla mnie ważne jest że nie przejechał koło psiaka obojętnie. Piesio ma około 2-3 miesiące i jest w typie owczarka niemieckiego. Jest nawet zadbany i kiedy przeszedł mu strach okazał się małym zadymiarzem. Niestety ma łapy jak Tajson,więc trzeba towarzystwa pilnować bo psiaki szaleją ze sobą a żadne nie zdaje sobie sprawy z różnic wagowych jakie między nimi są[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pełen-psów.-Pomóżmy-im-znaleźć-domy/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Najbardziej zadowolony jest Killer w końcu ma cos większego do atakowania. Zuzka proszę Cię ogłaszaj go z opcją dowozu,jak Nadja wróci to zapytam kiedy jedzie albo coś się wymysli,bo mam ich juz 20-ścia [/INDENT][/QUOTE] No ładnie rzeczywiście, że Pan szukał pomocy a nie podrzucił jakby to większość zrobiła. Nieźle Aga, znowu jesteś zapsiona po uszy. [/INDENT]
×
×
  • Create New...