-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jaaga nawet jakbym Ci wysłała mój aparat to tez by zdjęcia nie wyszły jak ona taka ruchliwa, poczekamy na sesję a może się uda jakos dzięki tym zdjęciom. Dziekuję Zuzka za ogłoszenia. -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzeba szybko ruszyć z ogłoszeniami.Rzeczywiście lepsze zdjęcia sa niezbędne. Jaaga czy możliwa byłaby realizacja mojego pomysłu, zeby ktos zrobił, nawet odpłatnie? Do wrzesnia dużo czasu nie ma, trochę jestem w panice. Ustalone jest, że utrzymanie Roksi u Jaagi to 130 zł. Prosze pomóżcie mi pozbierac deklaracje, bo jeśli będzie trzeba szukać hoteliku to wiadomo, że koszty wzrosną. -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Podrzucam Roksi i proszę o wsparcie dla niej. Jesli zakotwiczy dłużej u Jaagi potrzebne bedą deklaracje... -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
Ania102 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Kaja dobrze zrobiłaś. Znaleźć pewny dom dla szczeniaka, a wcześniej go wyżywić, zaszczepić, odrobaczyć, znaleźć dt...nie jest łatwo. To przykre... ale szczeniąt nie brakuje. A one też były u tego pana bo nie zrozumiałam? -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
Ania102 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Trzymamy. Powodzenia kaja! -
Byłyśmy dzis u Ginn, Tosia oczywiście po nas skakała. Jej bardzo potrzebna jest uwaga,ładuje się nam na kolana. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu. Zapłaciłyśmy za dt i bardzo prosimy deklarujące cioteczki o zaległe wpłaty, bo zbliża się już lipiec a ciągle brakuje za czerwiec. Dziś dostałysmy pieniądze od BożenyG i Pana Arka (za czerwiec i lipiec). Dziękujemy.
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Ania102 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ma Pana Jana ale cudownie byłoby gdyby miała swoj domek na zawsze. -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Roksi może być ciachnięta w ramach akcji sterylizacja. Jaaga zapisz ją w takim razie na zabieg. Ja w poniedziałek wyslę Ci mój aparat, nie jest dobry więc koty jak zepsują to wielkiej straty nie będzie. Zal mi tej Roksi i taki ogromny zawód czuje. -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Ania102 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Również dziękuję! Dzieki tej pomocy skończy się wreszcie bezsensowne wydawanie szczeniąt przez tą sunię. Dziękujemy! -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam maila, nie przysłali zdjęć. A babsko tak się upierało, ze chce dla psa jak najlepiej. Rece mi opadaja- ludzie są nieprzewidywalni choćby nie wiem jak dobre wrażenie sprawiali. -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jaaga poprosiłam tą babę, żeby jej zrobiła- żeby chociaż tyle dla niej zrobiła, zobaczymy czy się wywiązała. Na sterylkę zaraz piszę. Tak jak Ci mówiłam też temu nie dowierzam, ze to dziecko tylko jest powodem... -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dostałam smsa o treści: Musimy oddać Roksi. Zadzwoniłam dziś, dowiedziałam się, że 4-letni synek "nie zgadza się z psem", o byle co kopie Roksi albo bije. Nie wiem dlaczewgo rodzice dostrzegli problem po prawie 4 miesiącach... Roksi wraca do Jaagi. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu. -
Szczeniak husky bardzo pilnie potrzebny dom lub inny dt- MA JUŻ DOM!:)
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dzieki Szami za wieści:) Aria polubiła swojego Pana od pierwszego spojrzenia:) -
Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!
Ania102 replied to milagros's topic in Już w nowym domu
Tymczas dla szczylów rzeczywiście potrzebny, tylko skąd go wyczarowac? -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
Ania102 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[INDENT][quote name='aga38'] [INDENT]Dzisiaj przyjechał do mnie pewien pan,trochę się zdziwiłam bo rejestracja z Warszawy,ale myślę co tam może po pieska. Pan znalazł w lesie przy drodze wyjazdowej z Mirca szczeniaka w kartonie. Objeździł całe Starachowice i Wąchock,szukając jakiegoś przytuliska,bo nie mógł zabrać malucha ze sobą bo mieszka w bloku w centrum Warszawy. Ktoś nakierował go na mnie i przyjechał prosić o pomoc dla malucha. Co było zrobić kiedy wszyscy kazali mu jechać do mnie albo do Nadji. Trzeba pomóc i już dla mnie ważne jest że nie przejechał koło psiaka obojętnie. Piesio ma około 2-3 miesiące i jest w typie owczarka niemieckiego. Jest nawet zadbany i kiedy przeszedł mu strach okazał się małym zadymiarzem. Niestety ma łapy jak Tajson,więc trzeba towarzystwa pilnować bo psiaki szaleją ze sobą a żadne nie zdaje sobie sprawy z różnic wagowych jakie między nimi są[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197632-Jedno-serce-dom-pełen-psów.-Pomóżmy-im-znaleźć-domy/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Najbardziej zadowolony jest Killer w końcu ma cos większego do atakowania. Zuzka proszę Cię ogłaszaj go z opcją dowozu,jak Nadja wróci to zapytam kiedy jedzie albo coś się wymysli,bo mam ich juz 20-ścia [/INDENT][/QUOTE] No ładnie rzeczywiście, że Pan szukał pomocy a nie podrzucił jakby to większość zrobiła. Nieźle Aga, znowu jesteś zapsiona po uszy. [/INDENT]