Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap- Justyna Klimek jest sprzedawczynia na tym bazarku, ja zajmuję się reklamą. Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/URL] Pisała Pani maila w sprawie Saby ale raczej był drażniący. W związku z tym, że Kundelkowa Skarbonka- Dziękujemy- pokrywa koszty szczepień ja wyróżniam tablicę i allegro:) a aagata oxl.
  2. Przepraszam ale wpadam z reklamą. Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/url]
  3. Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/url]
  4. Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/url]
  5. Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/url]
  6. Kochani Święta się zbliżają, czas pomyśleć o prezentach... a u nas duży wybór. Zapraszam na bazarek. Dochód z niego przeznaczony będzie na Akcję Kastracja Fundacji Przyjaciele Czterech Łap- Justyna Klimek jest sprzedawczynia na tym bazarku, ja zajmuję się reklamą. Liczymy na obecność, zawzięta walkę i udane zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218231-Zapraszamy-po-świąteczne-prezenty-Akcję-Kastracja-do-10.12.11-g-21.?p=18059609#post18059609[/url]
  7. Słyszałam o doktor Olender, dobrze, że mamy tą Jaagę- ona chyba wszystko wie:) Jak nie ona to jej mama. A jakie leki ma brać kotek i jakie ma szanse? Może skontaktuj się w jego sprawie z kocim światem, chyba, że jest pod opieką jakiejś fundacji.
  8. Rozmawiałam z Panią Asią. Wstępnie jesteśmy jutro umówione na odbiór Kowu w Kielcach. Państwu łatwiej będzie tam dojechać i szybciej. Ja i tak wybierałam się z TZ. Ginn będę dziś wieczorem wiedzieć dokładnie, ale tak orientacyjnie przyjadę jutro po Kowu koło 16. Koło 20-21 dopiero spotkamy się w Kilcach, więc może lepiej będzie jak Kowu rano zje malutką porcyjkę suchej karmy.
  9. Przyłączam się do czekania i zaproszenia:)
  10. No tak, Saba nie ma żadnego zaplecza a obie jesteśmy deklarowiczkami więć rzeczywiście można spróbować:) Napiszesz Agata? Wtedy zrobię tą tablicę.
  11. A tak myslę może zorganizować transport, tylko potrzebne pieniądze oczywiście na paliwo. Tu już nie jestem w stanie pomóc bo naprawdę jestem spłukana, jeżdzić zresztą też nie umiem na tyle żeby dojechać do wielkiego miasta i się nie zabić a przy okazji psa. Może poszukamy kierowcy? Nie proponowałam Pani opcji za zwrotem kosztów ale naprawdę myślę że trzeba jakos pomóc. Co o tym myslicie?
  12. Tak zrobię tylko póki co wpadłam do domu dodrukować ogłoszenia i dalej idę rozwieszać. W razie czego będziemy szukać domu. Jak miPaweł podrzucił zdjęcie kota tureckiego to rzeczywiście byłam pewna, że to taki sam, dzięki Jaaga za sprostowanie bo bym Zuzce narzuciła ogłaszanie z taką reklamą.
  13. Jaaga dogadam się z Agatą i prześlę Ci pieniądze, od siebie 50 zł (Pawła mamy) 30 zł uzbieramy. W tym momencie nie mam środków na koncie więc ja ewentualnie mogę jej zrobić dopiero po 5 grudnia wyróżnione ogłoszenie. Jaaga mam takiego kota od soboty. Znalazłam go na swoim podwórku. Widocznie albo w depresji albo bardzo mnie potrzebował, bo do mnie inny gatunek zwierząt niż pies raczej nie zagląda. Kot miał obrożę, jest w trakcie wymiany zębów, ma dt. Mam nadzieję, ze się komuś zgubił. Z mojego osiedla nie jest. Czy według Ciebie taki kot znalazłby dom gdyby nie był w przeszłości kotem wychodzącym? Czy to jest kot turecki? ( Paweł twierdzi, że jest a według koleżanki która ma go na dt to najbrzydszy kot swiata) [URL=http://img694.imageshack.us/i/sta40205.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/544/sta40205.jpg[/IMG][/URL]
  14. No własnie, pomóżcie szukać transportu.
  15. Coś posty przeskakują, to zacytuję siebie z powyższego: [B],,Ginn[/B] w sobotę mąż Pani Asi jest na studiach, w tygodniu pracuje do póżna. Też myslałam nad weekendem. Jestem po rozmowie z Panią Asią. Państwo mogą przyjechać, zreszta bardzo chcieli ale wtedy około 21 byliby na tygodniu. Uważam, że lepiej żeby Kowuś trafił do nich w ciągu dnia. Powiedziałam, że pomożemy zorganizować transport. Pani sama nie pokona takiej trasy. Może akurat ktoś będzie jechał do Krakowa. ,, Albo zorganizujemy transport? Moim zdaniem lepiej żeby Kowuś trafił w dzień, żeby mogli sie wszyscy poznać,pooglądać itd:)
  16. [B]Ginn[/B] w sobotę mąż Pani Asi jest na studiach, w tygodniu pracuje do póżna. Też myslałam nad weekendem. Jestem po rozmowie z Panią Asią. Państwo mogą przyjechać, zreszta bardzo chcieli ale wtedy około 21 byliby na tygodniu. Uważam, że lepiej żeby Kowuś trafił do nich w ciągu dnia. Powiedziałam, że pomożemy zorganizować transport. Pani sama nie pokona takiej trasy. Może akurat ktoś będzie jechał do Krakowa. Albo zorganizujemy transport?
  17. O [URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] :) Wyróznie jej na weekend Zrobiłam kilka ogłoszeń [URL]http://tablica.pl/oferta/saba-piekna-kochajaca-ludzi-suczka-prosi-o-dobry-dom-IDwfQz.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,43254,Lw==.html[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Saba-cudowna-piekna-suczka-prosi-o-kochajacy-dom-W0QQAdIdZ332467868[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/165785.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Saba--cudowna-suczka,-przyjaciel-dzieci-prosi-o-kochajacy-dom-id31550.html"][COLOR=purple]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Saba--cudowna-suczka,-przyjaciel-dzieci-prosi-o-kochajacy-dom-id31550.html[/COLOR][/URL] [URL="http://katowice.olx.pl/saba-cudowna-suczka-przyjaciel-dzieci-prosi-o-kochajacy-dom-iid-282668968"][COLOR=#0000cc]http://katowice.olx.pl/saba-cudowna-suczka-przyjaciel-dzieci-prosi-o-kochajacy-dom-iid-282668968[/COLOR][/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SABA-urocza-kochajaca-dzieci-prosi-o-dom,52571[/URL] [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1951277559"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=1951277559[/COLOR][/B][/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL]
  18. Ja myslę, że on się zgubił i nie moze trafić do domu, ogromny z niego pieszczoch. W dodatku humorzasty. A poza tym to prawdopodobnie kot turecki.Mój tz znalazł taka informacje w necie i chyba sie nie myli. Moze3 jest młodziutki i pierwszy raz uciekł z domu. W razie czego Zuzka bedę prosiła o ogłoszeniową pomoc:) Kot ma 5-6 miesiący(jeszcze u weta nie byłam) a wygląda gabarytowo na dorosłego.
  19. [B]dzieki wtarara[/B]:) Nie mogło byc inaczej, Pani Asia moim zdaniem jest własnie TA SZANSĄ KOWU:) Ja jestem w pracy i dlatego nie zadzwoniłam ani do Ciebie ani do niej. dziekujemy ogromnie za wizyte. Mam tylko obawę,musimy wziąć pod uwage, że psy moga się nie polubić ...ale musza:) Z Pania Asia dogadam się co do odbioru Kowusia:) [B]Ginn[/B] jej mąż z tego co wiem do późna pracuje, czy moga podjechać po Kowu wieczorem?(późnym) Ja tez koniecznie więc tak sie dogadamy wszyscy żebym tez mogła.
  20. [B]W dniu 19 listopada na ulicy Lipowej (na moim podwórku) znaleziono kocura, miał na sobie czerwoną obrożę, zdezorientowany, głodny i bardzo miałczący. Siedział u mnie kilka godzin.[/B] [B]Czeka na właściciela. Ma około 5-6 miesięcy. Na dzień dobry wskoczył mi na ręce. [/B] [B]Tak wygląda[/B] [URL="http://img27.imageshack.us/i/sta402042.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5929/sta402042.jpg[/IMG][/URL] Będę rozklejać ogłoszenia, nie wiem skąd się wziął. Akurat u mnie.
  21. Może Wy bedziecie miały zgłoszenie, że komus zginął: W dniu 19 listopada na ulicy Lipowej (na moim podwórku) znaleziono kocura, miał na sobie czerwoną obrożę, zdezorientowany, głodny i bardzo miałczący. Siedział u mnie kilka godzin. Czeka na właściciela. Ma około 5-6 miesięcy. Tak wygląda (to chyba kot turecki) [URL="http://img27.imageshack.us/i/sta402042.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5929/sta402042.jpg[/IMG][/URL]
  22. Też rozmawiałam z Panem Wojtekiem i tak Sara rzeczywiście nie wie które legowisko wybrac, ma za małe gabaryty żeby zająć oba a tak by jej było najbardziej na ręke:) Mnie tez na początku dziwiła nazwa kojec na legowisko ale sama teraz tak czasami mówie:)
  23. [B]Megi345[/B] zmień proszę tytuł: Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim. Ja jeszcze chciałam podziękować [B]Savanie i Zuzce2[/B] za ogłoszeniową pomoc i [B]erce[/B] za możliwość robienia ogłoszeń na nią:) Szczególnie [B]Panu Wojtkowi[/B] za znalezienie domku! Wszystkim którzy byli na wątku. Warto było czekać tak długo, tak panikować. Lilka jest tam gdzie powinna, wiem, ze będzie szczęśliwa.
  24. Zrobię jej tablicę wyróżnioną. Jaaga mogę Ci przesłać 50 zł na te szczepienia? (bo w końcu wydam) Agata dośle Ci deklaracje.
×
×
  • Create New...