Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Agnieszka może zrób bazarek albo allegro cegiełkowe?
  2. Jak długo Rudy może być u pani Irenki? Co później? Ja teraz nie mam jak rzucić groszem, 10 mogę wpłacić ale co to:-( bo coraz cieniej a psów przybywa. Powstał już bazarek na Rudego?
  3. A nie ma nikogo z dogo z tamtych okolic? Matko wszędzie wysyp szczeniaków:-(
  4. Mrs.ka zdradz nam tajemnice scesji z prezydentem. Kurde podobno już było w naszej lokalnej tv ale szczółów nie znam, komuś tam w pracy obiło się o uszy.
  5. Doszła wpłata od kleojoanny 10 zł:) Dziękujemy bardzo! To zaległa za sierpień czy za wrzesień napisz jeszcze.
  6. Kolejne wyrzutki starachowicke- sunia z dwoma szczeniakami. Sunia tydzień temu została zauważona na strefie ekonomocznej. Prawdopodobnie została wyrzucona bo pojawiła się nagle z podrośniętymi szczeniaczkami. Sunia malutka, drobniutka, wylękniona. Przez ten tydzień była dokarmiana przez dwie kobiety w firmie, które zorganizowały szybką zbiórkę wśród pracowników i psiaki są zaszczepione:) i już w DT załatwionym przez mrs.kę. Ile tam będą jutro pojadę omawiać szczegóły. Sunia [URL=http://img80.imageshack.us/my.php?image=sta40191.jpg][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7426/sta40191.jpg[/IMG][/URL] i z córeczkami [URL=http://img692.imageshack.us/my.php?image=sta40194.jpg][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3462/sta40194.jpg[/IMG][/URL]
  7. Zaglądam do maluszków. Jak się mają urwisy?
  8. Ares nie jedzie jednak do DT, póki co zostaje na starych śmieciach a my szukamy dalej.
  9. Weronia zadzwonię jutro do Renaty i dowiem się szczegółów, bo wiem że ona już kogoś na kontrolkę wysyła ale świetnie byłoby jakbyś Ty tez poszła, bo znasz sprawę i moze byłoby razniej.
  10. [quote name='andzia69']wlizłam na wątek, a tu może sunia nie szuka domku;)[/QUOTE] Witamy Cię Andziu, szuka szuka- chociaż bardzo bym chciała żeby ją wzieli, bo taki fajny domek się marnuje.
  11. Wiesz Elu urwaliśmy dyskusję bo może ucierpiałby w końcu na tym mój laptop bo miałam ochotę nim rzucić. Masakra z tymi ludźmi wszędzie znajdą interes.
  12. Zadzwonię jutro do Renaty i wezmę nr tel. Reniu jeśli czytasz to wyślij mi mailem a zadzwonić i tak zadzwonię:)
  13. Żeby przyniosły szczęście. Trzymam kciuki za Aresika to takie wartościowe stworzenie.
  14. Nie moja droga ja to załatwiłam Paweł się nie odzywał:)
  15. Załatwiłam Soni nowy- świetny tymczasik- u rodziców mojego TZ, będę modły odprawiać żeby zostawili ją na zawsze. To bardzo dobrzy ludzie, niedawno odszedł ich psiak i trudno im się zdecydować na następnego. Zawsze podrzucam im moją Zuzkę na ,,wakacje,,.Doskonale się nia zajmują. Karma zawsze z wysokiej półki, Zuzia wraca szczęśliwa i wyczesana. Bardzo bym chciała żeby zdecydowali się na psiaka bo mogliby jakąś bidę naprawdę uszczęśliwić- będę nad tym pracować:)
  16. Ares jedzie do domu tymczasowego do Nes2009.
  17. Super Ilona, że się angażujesz. Witamy w gronie psichmaniaków:)
  18. Super, że to właśnie ona sprawdzi domek, bo poznała psiaki osobiście:) Ciotki zapraszam na mój bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193343-Płaszczyk-skórzany-i-kurtki-na-Prado-i-Sonię-do-3.10-g-23[/URL]
  19. Ogłoszenia też uszatka ma zamówione- oby szybciutko domek znalazła bo pani Ewa zakochana a warunków na 3 psa nie ma i trochę mnie to przeraża.
  20. To dzwoń Dominika bo ja jak zawsze puste konto i mogę tylko do Ciebie i Renaty dzwonić, ja wysłałam jej pw.
  21. W Poznaniu? Może Weronia, już wysyłam jej PW
  22. Pokazuj się laluniu cioteczkom.
  23. No właśnie zrob to- a może akurat. Mrs.ka zakładamy Aresowi wątek osobny. W czwartek jesteśmy wstępnie umówione na rtg dla Areska jeśli nic nam nie stanie na drodze, bo z tym różnie bywa.
  24. Oba domki okazały się porażką o babce już wyjaśmniłam a chłopak chciałby żeby mu placić za utrzymanie psa! Bo poczytał na wątku, że w hoteliku więc on weźmie chetnie na stałe za jednorazową opłatą. Tracę siły naprawdę do tych ludzi:placz:
  25. W takim razie dziękuję kleojoanno w imieniu Pradusia... zaraz wpiszę Cię do deklarowiczów. Długo nie odpisywałaś i po prostu myślałam, że zniknęłaś z dogo na zawsze. Ta dzisiejsza wpłata to za sierpień bedzie?
×
×
  • Create New...