Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Bamboo ma ok 15 lat więc szybko się męczy. Megii1 czekamy na zdjęcia z niecierpliwością:)
  2. Może ktoś jest na dogo z okolic Lipska i mógłby sprawdzić czy psiaki są nadal? Jeżeli bedzie potrzebne wsparcie to ja mogę się przyłączyć w poniedziałek prawdopodobnie.
  3. Cioteczki sąsiedzi potrzebują wsparcia. Zajrzyjcie na wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193615-PMOCY-BABESZJA!!!-5-maluszk%C3%B3w-b%C5%82aga-o-wspatrcie-na-leczenie!!-Jeden-ju%C5%BC-za-TM-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/193615-PMOCY-BABESZJA!!!-5-maluszk%C3%B3w-b%C5%82aga-o-wspatrcie-na-leczenie!!-Jeden-ju%C5%BC-za-TM-%28[/URL]
  4. Dzisiaj potwierdził lekarz wet. z Wąchocka zlecenie na sterylizację kocic :) Będę je prawdopodobnie osobiście dowozić Paulina78 rozmawiałam w końcu z Panią ale nic nie ustaliłyśmy,po sterylkach będę miała więcej info o kotach a przynajmniej bedę wiedziała, który to kot a która kotka bo z tym mam nawet problemy. Podeślę Ci zdjęcia to wstaw na miau. Ok? Majaa ale osoba w połowie odpowiedzialna za sytuację psów na martenowskiej nie żyję a ta druga po prostu ma inne metody działania a chyba nie można jej zarzucić, że się nie stara
  5. Mrs.ka może w piątek weźmiemy go na to rtg jak się uda? A Ty działaj bo dobry plan.
  6. My też mamy fontannę i nowy basan a dzisiaj w tygodniku wyczytałam, że jesteśmy gminą dbającą o finanse mieszkańców. Szkoda, że niektórzy są pominięci w tym dbaniu...bo to my odwalamy kawał roboty za gmine i my płacimy z własnej kieszeni- za coś na co mają przeznaczone pieniądze (mam na myśli bezdomniaki).
  7. Za wrzesień przelew poszedł. W tym miesiącu póki co niewiele się uzbierało z bazarków. Ciężko jest ogólnie i najgorsze, że nikt nie dzwoni:-( Zapraszam na bazarek naszej dogo-artystki moniki083 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194114-Obraz-z-kotem-oraz-naszyjniki-hand-made-.-na-Gaje-i-Prado.-20.10[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194142-psie-ksiazki-na-Prado-i-Gaje.20.10.22.00[/URL] Ja ruszę z następną ciuchownią jak troszkę czasu będzie
  8. Mrs.ka dzwonił ktoś? Chyba z ogłoszenia Zuzki2 zadzwonił do mnie pan w sprawie czekoladek, przekierunkowałam do Ciebie i czekam na wieści. Mam nadzieję że soboie nic nie zrobisz jak się zaczną tel:)
  9. [quote name='megi345']Żabka kochana została jeszcze na łańcuchu :([/QUOTE] Megi345 masz może czas na spacerek w piątek?
  10. Ja też czekam na efekty i akurat jestem optymistycznie do tego nastawiona, bo jak nie zrobią tego, żeby ograniczyć ilość kotów to po to żeby nie mieć więcej takich nalotów jak dzisiejszy. Majaa w przypadku bernardynki trzeba było ,,nagle i już,, jej pomóc. Nie wiem kogo nazywasz oszołomami ale kilka osób ,,nie oszołomów,, pojawiło się na miejscu żeby pomóc jak mogą i to zrobili. 2 koty, szczeniak i bernardynka bezpieczne- moim zdaniem to dużo.
  11. Takie dziecko nadzieją narodu! Oby tak dalej mała
  12. Właśnie ja też myślę, Lipsko niedaleko ale trzeba byłoby się grupką wybrać
  13. Zapomniałabym Dziękujemy Abrakadabrze za transport suniek z Radomia do Megii1 i Bożenie ze Starachowic do Radomia:Rose:
  14. Już przepraszałam...tylko czy wybaczy?:lol:
  15. Dramatyczna sytuacja! Jak takiemu wieśniakowi zabrać te psiaki?
  16. Ciotki może któraś chciałaby kota na ścianie? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194114-Obraz-z-kotem-oraz-naszyjniki-hand-made-.-na-Gaje-i-Prado.-20.10[/URL]
  17. Byłam dzisiaj na rozmowie u burmistrza- obiecał wysterylizować kocice:)
  18. Przecież to przytulanki kanapowce. Jakie ,,pole,,:angryy:
  19. Taki podrostek już z niego i jak pozuje do zdjęcia:lol: Malutki tak się wycierpiał...ale jakich za to znalazł cudownych opiekunów. Jestem pełna podziwu Ilona_:lol:
  20. aagataa8 w naszym mieście jest garstka osób, która pomaga bezdomniakom i robimy to we własnym zakresie, za własne pieniądze- miasto nic do tego nie dokłada. Oficjalnie mamy hycla!a nieoficjalnie mordownię stworzona przez miasto dla wygody. Sunia z cieczką to ogromny problem bo za jakiś czas pojawią się bezdomne szczeniaki. Może porób suni zdjęcia i porozgłaszaj ja trochę. Może jakiś Twój znajomy weźmie ją pod opiekę a Ty mogłabyś szukać jej domku, ktoś na pewno pomoże w ogłoszeniach. I sorki wielkie allegro zrobiła Zuzka2
  21. Śliczniutni jest Praduś. Jamor jemu po kastacji przybyło?
  22. [quote name='megii1']Kolezanki jeszcze nie było ale ja dzwoniłam. Cały dom jest zakochany w Tosi - pierwszej nocy chciała spać z Panem w łóżku ale pokazano jej nówkę sztukę pontonik - zrozumiała i śpi już tylko tam, ma parę długich spacerów dziennie bo każdy chce z nią chodzić i generalnie jest pupilką całej rodziny. Jak dla mnie lepiej trafić nie mogła:)[/QUOTE] Jak dla mnie też nie:) Oby teraz Tym się poszczęściło. [B]Podziękowania dla Renaty- 5 suń z piekła wyciągnęła:lol:[/B]
  23. Zbiorowe allegro od Zuzki2 [URL]http://allegro.pl/psy-ze-starachowic-piekne-i-kochane-i1267352392.html[/URL] Dziękujemy
  24. Cichutko u psiaków...Ja też nie byłam u nich i żadne nowe wieści do mnie nie dotarły. Anettta wysłałam Ci pw- doszło bo czekam na odpowiedz:)
×
×
  • Create New...