[quote name='Anka_ZG']Co u Spajkiego? W sumie juz chyba ok, dziś zrobił mi taką awanture o pestki z dyni że szok! Zachowywał się jakbym miała nie wiem, kawał szynki:-o Nie nadanrzałam mu ich skubać, nie mówiąc o tym, że sama mało co ich zjadłam:razz: Zabierał mi z ręki złodziejaszek mały. A karmy suchej i puszki dalej nie rusza:shake: Nie wiem co mu odbiło, mam nadziej, że chociaż tą suchą karme zacznie jeść spowrotem. spajki to jest nieprzewidywalny zwierz, czasami ma takie strzały że szok:evil_lol:[/quote]
każdy ma odchyły:cool3: