[quote name='Magda&Bloom']Myślę, że całą tajemnicą tak dobrej formy Tacyta jest ruch.
Teraz w zimie jest go toche mniej, ale i tak na dworze spędzamy okolo 5 do 6 godzin, w lecie praktycznie cały dzień psy się ruszają, biegają po lesie, pływają w jeziorze, wspinają się po górkach, ja jestem cały dzień przy koniach a one mi towarzyszą :loveu: i chyba są szcześliwe :)
Znałam jednego spaniela o miesiąc młodszego od Tacyta ( niezyje od około roku) był zapasiony, ledwo chodził o bieganiu nie było mowy, nawet po schodach musieli go znosić, ale wychodził tylko na 5-10 min. specerki 3 razy dziennie pod blok. :shake:
Pozdrawiam :p[/quote]
wow, on faktycznie mają raj... my tylko tak w wakacje, latem spędzamy całe dnie na dworze ... teraz - szkoła, nauka ... nie ma szans:(