[quote name='dogg']Witamy się.. ;) Miałam trochę do nadrobienia, ale już wszystko przeczytane :eviltong:
[URL]http://i42.tinypic.com/xaxbv6.jpg[/URL] jakie szaleństwa na lodzie :cool3: :loveu:
[URL]http://i41.tinypic.com/oaas8z.jpg[/URL] skaczę jak Sarna :evil_lol: :loveu:
[URL]http://i40.tinypic.com/2s1vw3r.jpg[/URL] ależ długaśny jęzorr.. :eviltong: :cool3:[/quote]
nareszcie jesteś!:multi: już się stęskniłyśmy:eviltong: