My z Riką byliśmy na strzyżeniu włosów pod uszkami i lapek i bylam zachwycona, Rika była taka uległa fryzjerowi:crazyeye: ale widać ze miał podejście, najpierw się z nią pobawil, nawet mu buzi i łapkę dała, a potem to już tylko jego była, ja na to patrzyłam tylko z otwartą buzią jak grzecznie stała na stole i dala sobie uszko golić:crazyeye: