to samo czułam 4 miesiące temu, myślałam że już nigdy nie będę się śmiać, kiedyś mi pisałaś "czas leczy rany", wszystko jest inne, ale jest ciągle coś nowego :), kochajmy, bo czas szybko mija i wszystko się zmienia.
Co gdzieś jest, nie wiem, wierzę!
Gratuluję!!! Weszko pięknie przygotowałaś Dirki,
ja wyglądałam jak upior, 38,8 i jeszcze Mulinka szalała, jestem zadowolona, mam ładną ocenę, moja ma za duże uszy, poza tym wszystko ok.
Gdzie następna wystawa??;)
Weszko, jak przygotowania do wystawy??
Ty pewnie znasz wszystkie 4 pieprzaki, ja tylko Twoją niunię, spora konkurencja, ciekawe kto wygra?
Jakie będą oceny sędziego???
pozdrawiam, trzymaj się!!!!
teraz parę ostatnich zdjęć
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8254/dsc00680nv6.jpg[/IMG][IMG]http://img523.imageshack.us/my.php?image=dsc00749fa1.jpg[/IMG]
[quote name='ariss']bardzo miło nam Was tu gościć:loveu:
jest taka duuuuuuuuża szansa:oops:mowiłam,że nie jestem zadowolona,ale obiecałam poprawe i dotrzymałam słowa:razz:
Bo ona ma jeszcze facetów w głowie:diabloti:i od 19 dni chodzi na smyczy-Ty byś był szczęśliwy????:eviltong:
[url]http://images41.fotosik.pl/14/f37ac4c2bde5c42a.jpg[/url]
ale mnie powinienesś docenić,fotki robione o tej godzinie o której wstawione!!!!!!!!!!!!A normalnie to ja na drugi bok się przekręcam o tej porze!!!!!!!!![/quote]
częściej będę zaglądać, żeby pooglądać śliczniutką mordkę
Weszka nie jedziesz do Budapesztu??
dlaczego?
Twoja sunia jest śliczna :)
chcesz rywalizacji na "klubówce", pewnie tym razem wygrasz, zaslużylaś,
jutro zadecyduje, czy pojedziemy, jest trochę znaków zapytania :)
szkoda, że nie TY Weszko się zakochalaś!!! ;)
masz fajnie z tym obiadkiem.
biedne te sznaucerki, czemu je ktoś zostawia, są takie kochane.
moja niunia chyba marznie, jutro kupię jej kolderkę, może uda się coś znaleźć :)
masz jakiś kubraczek dla piesków na zimę i deszcz??