Jump to content
Dogomania

Jagoodkaxd

Members
  • Posts

    251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoodkaxd

  1. Zapraszam do Chłopów ;]] Między Mielnem a Sarbinowem. Na plaży nie ma zakazów jeśli chodzi o psy , no chyba ,że się coś zmieniło ,byłam tam w czerwcu. I jak ktoś luubi warunki polowe ;d to zapraszam do nas na Campingi , wszelakiego rodzaju zwierzęta mile widziane.:p Działka ogrodzona . Więcej info na PW.
  2. Ja mam to szczęście ,że mój pies luubi baaaaaaaaaaardzo dłuuuuuuuuuuugo spać :multi::multi: . Przeważnie do 13-14.00 ;]] ,ale czasem zdarza się ,ze zacznie wcześnie rano piszczeć , to wtedy idziemy na chwilkę na podwórko i spowrotem doo łóżka ;d;d
  3. [quote name='Arwilla']Też bym Cię tak nazwała.....:angryy: Wybacz, ale rodzicom powinnaś zwrócic uwagę (lub zrobic awanturę) a nie dziecko bic.....:roll:[/quote] A jeśli rodziców śmieszy taka dziecięca "zabawa" . Dziecku od delikatnego uderzenia po ręce nic się nie stanie , ale psu morze takie zachowanie nie wychowanego dzieciaka nieźle zepsuć charakter.
  4. [quote name='ewtos']To chyba przeciw kleszczom ma na stałe? czy wyprowadzasz w obroży (np skórzanej czy parcianej ) i w szelkach ? A jak tak to po co?[/quote] Ma normalną parcianą obrożę cały czas , a na spacerze jest w szelkach i przypięty do szelek.
  5. [quote name='ewtos']Ale czemu pies ma obrożę 24 h na dobę? To tak jakbyśmy spali w trampkach i dziwili się ,że mamy grzybicę :shake:.[/quote] Mój pies też na okrągło chodzi w obroży .. I jakoś nie widzę ,żeby to mu się jemu nie podobało :roll: Natomiast szelki ma tylko i wyłącznie na spacer.
  6. [quote name='grosik1983']Tak się zastanawiam dlaczego od wejścia jestem atakowany. Nie jestem hodowca czy kimś takim. Na psa mogę sobie pozwolić ponieważ w miejscu którym pracuje mam warunki. Szef nie ma nic przeciwko wiec... A że praca jest niemal w puszczy wiec luzik...;-) A pełna nazwa psa którego posiadam to American Staffordshire Terrier.[/quote] Nikt Cię nie atakuje . Tylko każdy jest zdziwiony "rasą" Twoje psa. [B]American Staffordshire Terrier[/B] [B]= AMSTAFF [/B],a nie jakiś [B]Amstfford [/B]
  7. [quote name='grosik1983']Witam. Jestem zainteresowany zakupem psa rasy cane corso. Wcześniej posiadałem [B]Amstfforda[/B]. Możecie mi Państwo polecić jakaś godna uwagi hodowle ? Mieszkam w domku jednorodzinnym z bardzo dużym ogrodem , pracuje w domu wiec piesek będzie miał jak w niebie. Pozdrawiam ;-)[/quote] Może chodzi o Amstaff + stafford (amierican staffordshire terrier , albo angielski) Co w sumie daje ,[B]że [COLOR=Black]Amstaf i amierican staffordshire terrier to to samo[/COLOR] [/B], tylko jakiś pseudohodowca o tym nie wiedział. :roll:
  8. [quote name='jesien222']A jeszcze niech mi ktos wytlumaczy skad 9 miesieczna suczka moze miec szczeniaki???? [/quote] Masz synów ,a nie wiesz skąd u suki szczeniaki ? :crazyeye: :roflt::roflt::roflt::roflt:[URL="http://goldenretrievery.50webs.com/akt.html"]Golden retrievery[/URL] ( Tak wiem , jest to strona o goldenach .. ale w końcu krycie , to krycie. ) Poczytaj , a moze się dowiesz skąd się biorą szczeniaki. Poczytaj , a moze się dowiesz skąd się biorą szczeniaki. Ja np.: nie wiem , czy twoja suka nie jest po cieczce ..
  9. Chciałabym zacząć swoją "karierę" z lustrzanką. Głównie zastanawiam się nad Nikonem D60. I chciałabym się dowiedzieć co o nim sądzicie? Może moglibyście mi polecić jakąś lustrzankę dla typowego laika? I mam taką prośbę , znacie jakąś stronę internetową , gdzie jest coś niecoś o obiektywach?
  10. [quote name='Phate25']Witam. Aha i jeszcze jedno, nie wiem czy tak powinno byc ale piesek jest strasznie do mnie przywiazany. W domu praktycznie nie odstepuje mnie na krok, gdy ide do kuchni on za mna, ide do lazienki on siedzi na korytarzu i czeka az wyjde, jak kladzie sie spac/odpoczywac to zawsze na moich stopach lub obok nich . Czy to normalne ?? Piesek ma ok 5 miesiecy i jest to york ( samiec )[/quote] To jest bardzo normalne .... Mój pies robi tak od samego początku.Jest jeden wyjątek : na spacerze jak go wołam ... to udaje ,ze mnie nie zna . :roll: A jeśli chodzi o zostawanie w domu to nie mam problemu.
  11. [quote name='aina155']No wlasnie flatego poleca sie obroze: bo pies sie poddusza i oducza ciagniecia, a na szelkach ma wieksza mozliwosc pociagniecia[/quote] Ja gdzieś czytałam , że właśnie pies w obroży , który się dusi ciągnie jeszcze bardziej ... Zmieniłam obroże na szelki i szczerze o niebo lepiej! W szelkach można bardziej zapanować nad psem.
  12. [quote name='Toller']noo, taki jakby krzywy, czasem sie zwiesza koniec pod dziwnym katem, w każdym razie nie jest noszony tak jak być powinien i widać że na jakimś odcinku jest lipa :p[/quote] Dziękuuje ! :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='rufus295']Dobrze że flexi nie robią 50m, bo właściciel mógłby się pogubić gdzie psa ma:evil_lol:[/quote] :-D:-D:-D Fajnie to by wyglądało xD , ale i tak większość nie umie sobie poradzić z 5 m ,a co dopiero z 8m:crazyeye: ( Oczywiście nie obrażając nikogo)
  14. [quote name='rufus295']Jak bym mógł kolczatkę dla yorka?!?:lol:[/quote] Masz yorka? :crazyeye::crazyeye: Pierwszy raz się spotykam ,aby ktoś uczył yorka chodzenia przy nodze. Zawsze yorki na flexi , max rozciągniętej . :roll: GRATULUJE I ŻYCZE SUKCESÓW !:loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Tak weszłam z ciekawości zobaczyć ... I mam takie pytanie :Ten załomek , to czyli ,że pies/kot ma ogon hmmm.. "złamany" "załamany" ? :oops::oops:
  16. [quote name='sonia&me']akodirka masz absolutną rację:roflt::roflt::roflt:[/quote] Dołączam się xD :roflt::roflt::roflt:
  17. Śliczniutki! :loveu::loveu::loveu::loveu: A gdzie się znajduję ta Góra?(miejscowość) No bo niedaleko Śremu też jest Góra ;p
  18. A teraz Chester i Santa :cool3::cool3::loveu::loveu: : [URL="http://img505.imageshack.us/i/img0677q.jpg/"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8880/img0677q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/img0678q.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2981/img0678q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img99/img0680q.jpg/1/"][URL=http://img99.imageshack.us/i/img0680q.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8284/img0680q.th.jpg[/IMG][/URL][/URL] Jutro wrzucę reszte fot ;]]
  19. Mam Cudowne Spacerkowe footy!;]] :loveu::loveu::loveu::loveu: : [URL="http://img413.imageshack.us/i/img0661t.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6058/img0661t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/img0663d.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6497/img0663d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/i/img0664w.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6567/img0664w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img70.imageshack.us/i/img0666.jpg/"][URL=http://img70.imageshack.us/i/img0666.jpg/][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9346/img0666.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  20. [quote name='metaxa']:D:D:D :diabloti:Nie tylko Ty.. Vivuchę wszyscy przechodznie pożerają... :mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie dziwię im się ;p xD
  21. Czytając to ,co napisałaś wydaje mi się , że pies raczej uciekła. zgubił się , niż ktoś go wyrzucił .. ale nigdy nic nie wiadomo.
  22. Ahh..Do LO słyszałam ,ze będzie sześciu chłopaków xD A teraz gdzie chodzisz do szkooły? ;d
  23. [quote name='evl'] a poza tym, Wy się nie znacie, bo w tytule nie jest, że york ani yorkshire terrier tylko YORKASHIRE :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: nie zauważyłam xD
  24. O Boże! Śliczność!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::mdleje::mdleje::mdleje: Jak bym gdzieś spotkała na swojej drodze taką słodkość, to bym bez chwili zwątpienie ją zjadła. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:
  25. Co tam u was ciekawego? :p A tak w ogóle , to gdzie ty chodzisz do szkoły? ;d
×
×
  • Create New...