[quote name='Pestka']Ale slodko ona śpi :loveu:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='Bartiśkowa_']Nareszcie ;)
Ta grzywka jej jest obłędnaa [/QUOTE]
Hah, dzięki :*
Wczoraj, Majkel dzielnie pomagał mi w ubieraniu choinki :loveu:
Najbardziej spodobały jej sie łańcuszki wszelkiego rodzaju :D, które mi kradła i chowała pod łóżko :D, no i oczywiście bańki, które nie okazały sie tak trwałe jak piłeczki i już na starcie mój zdolny pies rozbił aż 3 :D.
Czy ja już mówiłam, że nie lubie zimy? :placz:
Wczoraj wieczorem na termometrach było -21* ;o.
Jak zazwyczaj Majka szaleje na śniegu to wczoraj tylko sie załatwiła i tył zwrot do domku bo dopka zmarzła :lol:
:loveu:
[img]http://images46.fotosik.pl/239/ac9bb8ba495fde50med.jpg[/img]