Jump to content
Dogomania

Patisa

Members
  • Posts

    2484
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patisa

  1. [quote name='kamilka91']Cudo. Jeszcze raz - gratuluję ;) I powodzenia na kolejnych wystawach :kciuki:[/quote] Oby były kolejne... wiecie, mimo dobrego stratu, po powrocie z wystawy miałam niesmak w ustach. Nie podobało mi się. Ale...dziś, gdy wróciłam do domu z nowym nabytkiem, popatrzyłam sobie na te moje złote kropki to pomyślałam,z ę on naprawde jest cudny i najkochańszy :loveu: Zarz Wam anpiszę o nabytku - Jadze :-o [quote name='Iwa-R']Gratuluje udanej wystawy! Prezetuje po prostu pieknie :) [URL]http://img168.imageshack.us/img168/8003/1001806.jpg[/URL] Pozdrawiam Iwa[/quote] Dzięki Iwa W ustach wystawcy to brzmi naprawde prawdziwie... chyba coś w tym musi być :cool3: [quote name='Izuuus']Hej, co u was? :cool3:[/quote] No to słuchaj :cool3: [quote name='sandrulka']hej:multi: Witamy się pierwszy raz! Ja tez jestem posiadaczka Frodzia ale nie dalmatyńczyka :) Śliczny ten Twój Frodo!! pozdrawiamy!![/quote] W takim razie witam wsółimienników :cool3: Patrzcie co się dzisiaj wydarzyło! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/biala-bokserka-znaleziona-135243/#post12104562[/URL] :-o Ja zawsze sie w coś wpakuje... ale to mój pierwszy pies, ktorego próbuję ratować. W dodatku bokserka...
  2. [quote name='aneczka23']ooo, to wspaniale:loveu: pięknie się prezentowaliście, super masz strój handlerski :loveu: odrobinkę Wam pomogliśmy :p ale Frodek zasłużył na pyszne kąski teraz. :cool3::cool3:[/quote] Zasłużył, jest wspaniały. Fajny strój? A ja się zastanawiałam, czy za bardzo się nie wystroiłam, bo niektórzy to w jeansach paradowali...:roll: [quote name='Marta_Ares']witaam:cool3: gratuluje debiutu:loveu: [URL]http://img168.imageshack.us/img168/8003/1001806.jpg[/URL] pieknie sie prezentuje:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dzięki Marta ;) [quote name='Moniek193']Jam tu chyba jeszcze nie gratulowala:oops: A wiec gartuluje:multi: :loveu::loveu:[/quote] Dzięki Moniek ;) No myślałam, że już się nie zjawisz :razz: [quote name='Au Clair de la Lune']Gratulacje :cool2: Pozdrawiam Darek[/quote] Dziękuję serdecznie Panie Darku ;) Yana, dzięki serdeczne za fotę!!!:Rose: A wiecie jakie to dziwne, gdy wchodzi się na własną galerię a tam jakies nie Twoje zdjęcia :lol: [quote name='Marlenuś91']Jaki ten twój pan dostojny... Taki poważny, a jednocześnie pełen wdzięku[/quote] Pełen pełen... :lol: Prytek marny, teraz świruje, zaraz napisze dlaczego:-o [quote name='Impresja']piękne kropeczki!![/quote] Dziękuję ;)
  3. Dzięki Majqa za szybki odzew ;) [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3895/1002022s.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/637/1002030.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7816/1002005.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/436/1001965.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/856/1001964.jpg[/IMG]
  4. Mała jest u mnie na DT. Nie może być nieskończenie, powiem więcej, musi szybko znaleźć dom. Sama w domu mam dwa psy, Frodo ja akceptuje, napastuje, bo suczka ładnie mu pachnie. Sarze jeszcze nie pokazywałam Jagi. I w sumie - nie wiem jak to zrobię:placz: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5595/1002019b.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3936/1002020i.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3931/1002023.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4425/1002024o.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1716/1002021q.jpg[/IMG]
  5. [SIZE=5][COLOR=red]Jaga ma dom![/COLOR][/SIZE]:multi: .............................................********.................................................................................. [COLOR=seagreen][SIZE=4]Zbieramy na sterylizację Jagi. Na chwilę obecną tylko takie koszty nas czekają. Fundacja SOS bokserom zaoferowała swoją pomoc w tej sprawie. [/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Ale jak wiadomo, wszystkie fundacje, a więc i SOS bokserom, utrzymują się głównie z datków dobrych ludzi.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Bokserów, które potrzebują pomocy jest cała masa, niestety.:placz:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Gdybym była wstanie zasponsorować Jadze sterylizację, na pewno nie naciągałabym na kolejne wydatki fundacji.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Ale jest inaczej...:-([/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Dlatego apeluje do wszystkich, którzy to czytają:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Proszę o wsparcie. Wpłacajcie chociażby po 5zł na konto Fundacji SOS bokserom, z dopiskiem "JAGA". [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Liczy się każda pomoc.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen][COLOR=red]Koto Fundacji:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=seagreen] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=red]Fundacja "SOS bokserom" [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]ul. Mrówcza 77a [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]04-857 Warszawa [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]KRS: 0000318908[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]REGON: 141669113[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]NIP: 952-206-26-60 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]nr konta:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]nr konta w standardzie IBAN : [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]kod SWIFT: KRDBPLPW[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Dopisek: Jaga[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Z góry dziękuję![/COLOR][/SIZE]:Rose: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/165/1002053mbn.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5995/1002062.jpg[/IMG] Idę dzisiaj rano do szkoły, zdążyłam przejść z 100 m i przy szkole, obok której przechodziłam, zobaczyłam małą, wystraszoną, trzęsąca się białą boksereczkę. Śpieszyło mi się, więc poszłam dalej. Jednak w szkole byłam w stanie usiedzieć tylko dwie godz., zerwała się i poszłam pod tamtą szkołę. Małej nie było. Zaczęłamją szukać, znalazłam za barem. Nie dała mi do siebie podejść, bo warczała. Niewiele myśląc pobiegłam po Beatę ( zarejestrowana jako bea :p ). Bea tylko jęknęła " a miał być taki piękny dzień", po czym obie pobiegłyśmy po suczkę. Bea, mimo powarkiwać bokserki, zaczęła ją obmacywać, co zaowocowało tym, ze po 5 min. mała już wszystkim sama lizała twarze :cool3: Kupiłam jej smycz i obrożę, przekoczowałyśmy u Beaty na na sklepie z 6h, teraz mała jest u mnie. Ma nie więcej niż rok. Niewielka, do kolan. Chyba ma grzyba na skórze. Nie ma chipa. Jest albo tuż po albo tuż przed cieczką, także konieczna szybka sterylizacja. Zna komendy : siad, waruj, łapa, daj głos. Charakter: wesoła, bardzo żywa - wręcz z ADHD, uwielbia dzieci, na ich widok aż popiskuje, ponieważ nie może usiedzieć w miejscu, przydałby się dom z ogrodem, bo w mieszkaniu może być ciężko. Gdyby nie te komendy, byłabym pewna, ze wywalił ją jakiś pseudo hodowca, bo suczka była brudna, wyglądała jakby stała w kojcu pełnym gówna:-o Raczej nie była trzymana w domu, bo chodzi i mi dom posikuje :placz: Tak więc porozgłaszamy po Płocku, ze znaleziono suczkę, ale na chwilę obecna [SIZE=6][COLOR=red]szukamy domu dla Jagi[/COLOR][/SIZE] ( imie od Lo im. Jaggielońskiego, bo tam ją znalazłam;) ) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2023/1002016a.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/25/1002017y.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3804/1002018q.jpg[/IMG]
  6. [quote name=':: FiGa ::'] [URL="http://i42.tinypic.com/x6inar.jpghttp://i40.tinypic.com/jzb2mh.jpg"]http://i42.tinypic.com/x6inar.jpg[/URL] [/quote] Piekna Figusia:loveu: A skąd wiesz, ze biedronka to pan?:cool3:
  7. Widzę, ze sobie spacerkowaliście :p Fajne foty :cool3:
  8. Patisa

    NDM 2009

    a jak cotonowym poszło wczoraj w NDM? Nie mogłam do Was podejść, bo byłam ograniczona czasowo,a dalmaty skończyły jeszcze przed 12:-(
  9. A tak, Magda wspomniała, my też dostaliśmy CWC i wygraliśmy złoto w swojej klasie - jak na debiut to chyba nie jest źle :lol: Nasze zdjęcia z wystawy( więcej w naszej galerii :cool3: ) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3158/1001808.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6480/1001815v.jpg[/IMG] Pozwoliłam sobie też wkleić zdjęcie z dożką należącą do Megnum [img]http://img27.imageshack.us/img27/5581/1001823m.jpg[/img] i wstawić zdjęcie przecudnej boksereczki Yany, która także dostała złoto i CWC!:loveu: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5958/1001825.jpg[/IMG]
  10. [quote name='MEGNUM']My dostałysmy po co pojechałyśmy czyli CWC i rozpoczęliśmy dorosły championat.[/quote] Extra!!! Gratuluję! :laola: [QUOTE]Poznałyśmy Patisię (super ze podeszłaś:) ), której dalmatynek też dostał CWC.[/QUOTE] Mi tez było równie miło Cię poznać! Kurczę, nie wiedziałam, że na wystawie jest się tak zmotanym...może to tylko ja taka byłam? Mam nadzieję, że z czasem i ja się oswoję z tą atmosferą, bo wczoraj chwilami nie wiedziałam co się dzieje :lol: i z zamotania nie spytałam o imię Twojej cudnej niufy - [SIZE=2][U][URL="http://www.balao.pl/michelle.html"][FONT=Verdana][COLOR=#000000]MICHELLE MA BELLE[/COLOR][/FONT][/URL][/U][/SIZE], tak?:cool3: [QUOTE]Wystawa koszmarna, znaczy koszmarny upał na sali. Pogoda taka piekna a na dworzu zaledwie 3 ringi. Za to w sali tłok, zaduch i ogólnie nieprzyjemnie.[/QUOTE] Też tego nie mogłam pojąć. W hali było tak duszno, ze aż ciężko było oddychać, wszyscy zmęczeni i mokrzy... a na dworze, wielgachny stadion i tylko w jednym końcu kilkanaście psów i w drugim kilkanaście. Cały środek pusty :???: Mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze kiedyś okazję się spotkać, hehe, mam nadzieję, że będę wtedy mniej zestresowana i niezalezna czasowo ;) Pozdrawiam
  11. [quote name='Yana']Yana dostała ocenę doskonałą i CWC, szczególy i zdjęcia wieczorkiem, bo teraz lecimy na spacerek :lol:[/quote] O! :multi: A tak się czaiłaś, ze myślałam, że coś poszło nie tak...:razz: Czyli debiut udał Wam się tak samo jak nam, złoto i CWC!:beerchug::laola:
  12. Patisa

    bichon frise

    [quote name='EwaEK']My wczoraj byliśmy ;) Mimi Zw.Mł., NJwR i BOB :lol:[/quote] Ooo...moje gratulacje!!:multi: Wy byliście jakoś o 10, co nie? Mnie wtedy jeszcze nie było..:-( szkoda, bo chciałam sobie bichonka pomacać...:cool3: Ewa, Wasza Enjoy też była bezkonkurencyjna?:cool3: i to w całej rasie...:lol: Ale i tak uważam Wasze tytuły za sukces,w końcu nikt nie musiał im Wam przyznawać, na pewno sunia sobie w pełni na nie zasłużyła;) Daj jakieś foteczki Ślicznotki:loveu: My byliśmy bezkonkurencyjni, ale tylko w swojej klasie. ;) Pozdrawiam Pati
  13. aneczka cudo! [URL]http://images37.fotosik.pl/93/8377ce4fbc319ca9med.jpg[/URL] Wy tam na wyspach inaczej wystawiacie boksie niż w Polsce, co nie? tak, jak mniej więcej dalmatyńczyki ... ja nie wiem jak się wystawia boksery w Polsce i w Europie w ogóle, tak jakoś inaczej... ale widziałam tyle tylko, co na zdjęciach, nigdy na żywo. Musze kiedyś się przejść i zobaczyć sobie boksie w akcji :cool3: [quote name='Agata_Roki']Ciągle jestem zdania że mój Rokisław coś z prawdziwych boksiów ma. Skarpetki identyczne jak Kenzo,długość ogonka i mordziel :lol: Prześliczne fafluchy !! :loveu::loveu: Piękną ma sierść ;)[/quote] No coś ma na pewno, ale tyle to i moja prawie boksia ma;) Fakt faktem, prawdziwymi bokserami to one nie są. Do kochania nadają się tak samo, do rozmnażania w ogóle. Ach...kiedyś muszę sobie takiego prawdziwka sprawić:loveu: Pozdrawiam:cool3:
  14. [quote name='Yana']Jeszcze raz gratulujemy Frodkowi tak udanego debiutu !!! Niestety nie zdążyliśmy na występy dalmatów, bo w tym czasie wchodziliśmy na wystawę, a jeszcze trzeba było zatargać klatkę Yany i się rozłozyć z gratami :roll: [/quote] Nie no, jasne, rozumiem ;) Ale ja chyba następnym razem klatki nie biorę - rozłożyłyśmy ją, ale Frodek nawet do niej nie wlazł. Położył się na ziemi i już :lol:. Tylko targać ja trzeba było( dobrze, ze miałyśmy tragarza :evil_lol: ) [quote]Patisa to był naprawdę super debiut, złoto, CWC a do tego widzę na zdjęciach, że Frodo bardzo ładnie się zachowywał, czego niestety nie można było powiedzieć o Yanie :oops:. Potwierdziły się moje przypuszczenia, Yana ani nie chciała kłusować ani pokazać zębów, na szczęście bardzo ładnie się wystawiła :razz: no cóż czeka mnie jeszcze dużo pracy :evil_lol: o szczegółach napiszę wieczorem na wątku Yany.[/quote]No, nam ten debiut naprawdę się udał ( pewnie tak podziałał kop od Veronowo-Kenzowych :cool3: - chwała im za to! :loveu:). Ale mówię Ci, Yana jest wspaniałą suczką, jest młoda i jets [B]bokserem[/B], więc trudno się dziwić by zachowywała się inaczej :lol: Wg mnie maleńka ma cudowny charakter, przynajmniej tyle wyczułam przez kraty. Ja osobiście, 1000 razy bardziej wolałabym mieć boksera, który zbytnio kocha cały świat niż takiego, który jest agresywny ;) Poćwiczycie jeszcze trochę i dojdziecie do wprawy;) A poza tym, to był przecież Wasz debiut! Ja po samym zachowaniu Froda mogę spokojnie wywnioskować jak wiele psu daje samo obcowanie z wystawową atmosferą - no aj miałam to szczęście, ze Frodek szybko załapał klimat, bo po pół godz. już nie stawiał oporów i chodził grzecznie. Ale na początku było tragicznie. I tak sobie myślę, ze chyba już na kolejnej wystawie powinno być jeszcze lepiej, jeżeli chodzi o jego zachowanie. No zobaczymy :lol: tak czy siak, trzymam za Was kciuki, sama chciałabym mieć kiedyś właśnie takiego boksera jak Yana, wspaniała sunia, na pewno zdobędzie nie jedno złoto :thumbs:
  15. Jakie cudne prosie, prosie, prosie, PROSIAKI!!!:loveu::loveu::loveu: Wycałowałabym to miękkie, wilgotne cudeńko:loveu:
  16. Patisa

    Fiodorek.

    Izuś, gdzie foty pięknego:cool3:?
  17. [quote name='Izuuus']Szkoda,że do Opola nie przyjedziecie :placz: Bym ci tego kropkacza ukradła :cool3::evil_lol:[/quote] Izuuuś, może się kiedyś przejadę, tylko po prostu muszę poczekać aż zdam prawko:p czyli rok jakiś :shake:
  18. [quote name='Izuuus']Po pierwsze to [B]GRATULACJE [/B] :multi: Fotki świetne :loveu: To kiedy kolejna wystawa? :razz:[/quote] Dzięki :lol: Udał nam się w sumie debiut :lol: Kolejna...no nie wiem jeszcze na 100%, bo dojazdy to ja mam utrudnione cholernie z braku prawa jazdy ( dziś zawiózł nas brat mojej mamy :evil_lol: ) ale jak się uda... to do Płocka pojedziemy w czerwcu :p [quote name='Kaja10014']Gratulacje:multi: Cudne fotki. [URL]http://img13.imageshack.us/img13/5964/1001795g.jpg:loveu:[/URL][/quote] Dzieki Kaja ;)
  19. P.S. Już po występie... spotkanie z Dożką Megnum ;) Frodziskiemu taka duża panna jakoś się nie spodobała :lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5581/1001823m.jpg[/IMG] I piękna boksereczka Yana. Cudeńko, które też odwiedziliśmy po naszym występie. Jak większość bokserów za punkt honoru postawiła sobie zalizać cały świat - Niufka, że do rany przyłóż:loveu: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5958/1001825.jpg[/IMG] P.P.S. Frodo niszczący konkurencję :evil_lol: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5269/1001792.jpg[/IMG] Obgryzający kość... [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7387/1001785.jpg[/IMG] Troszkę Sarci [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5730/1001756q.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3246/1001776.jpg[/IMG]
  20. Pierwsze koty za płoty i pierwsza wystawa w życiu Froda i moim za nami :D Uff...byłam tak zamotana, że gdyby nie to, że Pani z hodowli Anusi Marzenie ostrzegła mnie, że zostaliśmy wywołani to w ogóle bym tego nie zauważyła :lol: Pragnę bardzo jej za to podziękować, a także za rady jakich nam udzieliła na chwilę przed wejściem :) Ostatecznie Frodo zdobył [COLOR=orange][SIZE=18]złoty medal[/SIZE][/COLOR] w swojej klasie ( otwarta) i pierwszy wniosek[SIZE=18] CWC[/SIZE]!!!:D Jeżeli chodzi o klasę, był bezkonkurencyjny ;) W swoim opisie sędzia Jadwiga Niciewicz napisała: " Doskonale zbudowany, bardzo ładna samcza głowa, doskonale osadzone uszy, prawidłowa górna i dolna linia, prawidłowo kontowane kończyny, wydajny ruch, bardzo ładne umaszczenie" :D Trochę nas 8-) Ojej, to dziś jedziemy na wystawę? [url]http://img13.imageshack.us/img13/5964/1001795g.jpg[/url] Próba generalna [url]http://img168.imageshack.us/img168/8003/1001806.jpg[/url] Przed wejściem na ring [url]http://img149.imageshack.us/img149/3158/1001808.jpg[/url] Na ringu :) [url]http://img13.imageshack.us/img13/5222/1001813w.jpg[/url] [url]http://img83.imageshack.us/img83/5617/1001814.jpg[/url] [url]http://img16.imageshack.us/img16/6480/1001815v.jpg[/url] [url]http://img15.imageshack.us/img15/9346/1001816m.jpg[/url] W ruchu ;) [url]http://img24.imageshack.us/img24/9736/1001817h.jpg[/url] Werdykt ( pierwszy plan - puppa Batorego :D ) [url]http://img14.imageshack.us/img14/346/1001819sie.jpg[/url] [url]http://img21.imageshack.us/img21/1494/1001820s.jpg[/url] [url]http://img13.imageshack.us/img13/8715/1001821.jpg[/url] Bardzo miło czekało nam się na swoja kolej w towarzystwie dalmatyńczykomaniaków :) Pozdrawiam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f36/announcements.html"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3338/zdjeciamz2.png[/IMG][/URL]
  21. Yanusia jest cudowna!:loveu: Jak się cieszę,z ę mogłam pomacać te boksiowe fafelki:multi: Suczka jest przepiękna, ma naprawdę cudny pyniol, ale poza tym, ma fenomenalny charakterek!:loveu: Tak słodziak, kombinowała bidulka "jakby tu przez te kraty zalizać cały świat?":evil_lol: Wspaniała boksia!:loveu::loveu::loveu: Opowiadajcie jak Wam poszło?:cool3: Sędzia musiał docenić tego dziobaska:loveu: Mogę spytać, jak nazywali się rodzice tej fafelki? jest naprawdę fenomenalna:loveu: Ja nosze sie z zakupem prawdziwego boksia, ale to niestety odległe plany, przede mną jeszcze 2 lata liceum, studia...:shake: Ale chciałabym być mniej więcej zorientowana co za cudaki chodzą po polskich ringach :cool3: Pozdrawiamy! P.S. Mam jedno zdjęcie cudaczki tej twojej u siebie w galerii :evil_lol:
  22. Nelson to mój faworyt, jeśli chodzi o polskie samce!:loveu: Nie wiem dlaczego ja tu wcześniej nie trafiłam??! Nikitka tez jest przecudna:cool3: Więcej zdjęć proszę!
  23. A więc to było tak... Froda ogarnęła wielka panika, gdy tylko wysiadł z samochodu. Mi na jego widok też serce stanęło w gardle. Weszliśmy do hali i musieliśmy przejść obok dogów, musiałam go przewlec. Przywitaliśmy się z 3 dalmatyńczykami, które były na wystawie obok nas i rozłożyliśmy swoje gadżety obok. Frodek trochę się trząsł, pierwszy raz w życiu widział tyle psów i ludzi an raz. Chciałam go zachęcić do chodzenia chrupkami,a le dał mi do zrozumienia, że mogę sobie je wsadzić w ... .ehm. Ukucnęłam ziewnełam mu dwa razy w pyniol, trochę sie uspokoił. Zaczełam podłazić z nim do inym psów, zeby rochę się wyluzowałam. Po pół godz. Frodek był już dużo mniej zestresowany, chodził całkiem dobrze na ringówce, stał tez nieźle.;) Za to ja byłam na tyle zamotana, że nie usłyszałam nawet, że jesteśmy wywoływani. Na szczęście pani z hodowli Anusi Marzenie( z której pochodzi matka Froda) powiedziała nam, żebyśmy w chodzili:p Dostaliśmy też od niej kilak na pewno cennych rad co do wystawiania. Frodo ładnie spisał się na ringu, trochę się ociągał, ale nie było źle. Ząbki ładnie pokazywał. Pani sędzia Niciewicz jest bardzo miła osobą, schwaliłą nam Frodka, powiedziała, że jest bardzo piękny, tylko musi jeszcze zmężnieć :cool3:( w końcu ma dopiero 18 m-cy) Przyznała nam złoty medal oraz wniosek CWC!!!:multi: Ja byłam tak oszołomiona, działo się to wszystko tak szybko, ze nawet nie wiedziałam, czy ten medal to złoty jest, czy wniosek mamy, czy idziemy dalej czy spadamy na chatę? Ale dla nas to był już koniec wrażeń na pierwszy raz. Zw. rasy została brązowa suczka z Biało-Czarnych;) W sumie, to znaleźliśmy się w takim domowym gronie Froda, z hodowli Biało-Czarni pochodzi ojciec Froda, a matka z Anusi Marzenie :cool3: Widziałam na własne oczy Yanę! Co za cudna bokserka! Nie dość, ze naprawdę przecudnej urody to dodatkowo ma tak przymilny charakter, że tylko do wycałowania!:loveu: Zdjęcia lada chwila( ale niestety, siostra też wprawy jeszcze w fotografowaniu nie ma, zdjęcia nie są za fajne :shake:)
  24. Patisa

    bichon frise

    Gratuluję i ja!:multi: A czy jakiś bichon wybiera sie jutro do NDM? Wiem, że jakiś młodziak chyba, ma być:cool3:
  25. oj, chyba nikogo nie pociesze mówiąc, ze Sara przed sterylką jeszcze, gdy miała cieczki to i 2 tyg. trwały :shake:
×
×
  • Create New...