Jump to content
Dogomania

akira

Members
  • Posts

    1584
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akira

  1. Gryzoń mały :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. [quote name='NaamahsChild']Ja nie dam rady.. Przyczyny są co niektórym znane, nie będę narażała psiego dziecka:-( Jeśli nic nie znajdzie do jutra rana - prawdopodobnie czeka go schron - coś, przed czym się bronimy jak możemy..![/QUOTE] Biedne psisko :placz: Ja też niestety nie dam rady pomóc :placz:
  3. akira

    Zuza i koty

    [url]http://i40.tinypic.com/2s1vw3r.jpg[/url] ale jęzor wywaliła :D
  4. Właśnie często z nią wychodze. :cool1:
  5. Jej nic nie powstrzyma. zamykana kuweta nic nie da bo ona jest wielkości tego białego kota więc będzie w stanie do niej wejść :diabloti: a lakki nie wyskoczy :D :diabloti: za dobrze go znam :diabloti: bał by sie ;] a jeżeli chodzi o rece to jej robota :diabloti:
  6. jestem :D :)
  7. Jeżeli chcesz to możesz przynieść :) tylko o której dokładnie i gdzie w końcu spotykacie sie ?:)
  8. I nie puszcze Cie :diabloti:
  9. [quote name='Jess']A ja proponuje więcej fotek . :)[/QUOTE] Ja również :diabloti:
  10. [url]http://img231.imageshack.us/img231/2445/dsc01322bv5.jpg[/url] Prześliczny on jest :loveu: gratuluje sukcesów :loveu:
  11. [QUOTE=L'or;11657701]Ja zaniechałam mycia zębów. Gryzie szczoteczkę i generalnie ma mnie w czterech literach. Zęby ładne, wystarczają kości i uszy wołowe. Dam psu być psem :cool1:[/QUOTE] to tak jak moja :lol: dotchnąć się nie da nawet szczotką do czesania z miękkiego włosia :lol:
  12. akira

    Fiodorek.

    [quote name='Izuuus']w najbliższej przyszłości się za to zabiore :lol:[/QUOTE] Postaraj się jak najszybciej :loveu::diabloti:
  13. Ja mogę iść obojętnie kiedy z moim perszingiem ;]
  14. [quote name='Magot'][url]http://i42.tinypic.com/jgphc0.jpg[/url] wytrwały z niej Mikołaj :cool3:[/QUOTE] I to bardzo :loveu:
  15. akira

    Fiodorek.

    [quote name='Izuuus']Jak sie odleniwie :cool3:[/QUOTE] to rób :diabloti: z chęcią pooglądamy :diabloti:
  16. akira

    Zuza i koty

    [quote name='Kasia&Rika']http://i43.tinypic.com/2ecer8i.jpg [/QUOTE] Ale sie słodko patrzy :loveu:
  17. eh ;P :diabloti: już mają mnie dość i moich zwierząt ale cóż :D :diabloti:
  18. Lakki strasznie :lol: aż uczulenia dostaje jak go obcinam bo ma takie futro, bo mu za cieplo w lato jest :loveu: ale kocham go strasznie :loveu: za własne pieniądze go kupiłam xD ostatnio był u babci ale już wrócił :loveu: bo taki egoista z niego :loveu:
  19. To kocica rodziców. ma 4 lata A to jest suka mamy koleżanki:lol: ma 6 lat :lol:
  20. To mój kot Lakki :loveu: w czerwcu skonczy 3 lata :loveu:
×
×
  • Create New...