Jump to content
Dogomania

luta4

Members
  • Posts

    601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by luta4

  1. hey cioteczki pamiętajcie o mnie mogę zaprosic was na kawę na trawnik bo domu nie mam tylko tymczas
  2. Jest to bardzo smutne mnie też wiele razy po znajomości wykołowano.Kiedy miałam jednego zwierzaka wlepiano mi na'' trochę'' 1 lub 2 nie powiem o calym miocie kociaków które trzeba bylo karmic. I po kilku cdniach zostawalam sama z problemem.Tyle osób się zaangażowało naprawdę szkoda zmarnować.mmd trzymaj się dasz wszystkiemu radę dzielna z ciebie dziewczyna.Z powodu śmierci mamy bardzo współczuję.jakby nie patrzeć matka to najbliższa sercu osoba.TRZYMAJ SIĘ
  3. WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI. Kora ma komplet szczepień.Jest odrobaczona.Gotowa sunia do wzięcia.Jak ktoś zapomniał jest również wysterylizowana.CZEKA NA NOWEGO OPIEKUNA
  4. Też nie wiem poniewaz sunia brała antybiotyk nie wiem czy pani zdążyła tym bardziej że nie jest to zasobna osoba. JAK TYLKO SIĘ DOWIEM ZARAZ DAM ZNAĆ
  5. Trzeba przyznać że chyba uratowała jej życie psinka była wychudzona nie miała podkładki tłuszczowej i zamarzłaby.Pani też nie chciało się wychodzić z ciepłego łóżka.Myślę że każdy z nas /nieważne czy 2 czy 4 nóg/ ma swojego anioła stróża
  6. Kora machając ogonkiem dziękuje cioteczce ewatonieja za fajniutkie banerki
  7. Ja nie umiem robić banerków ani ogłoszeń. Poproszę polubek ale ona jest taka zajęta szkoła praca dom ale może troche znajdzie czasu dzisiaj idę wieczorem do kory to trochę może połazimy.
  8. NIEto sunia ma troche ponad rok u tej pani jest od lutego tego roku nie potrafi sie bawic zabawkami.Ale bardzo lubi być przytulana i głaskana. Kiedy rzucalam jej piłeczkę to patrzyła na mnie jakbymspadła z księżyca
  9. Pani suczkę uratowała od zamarznięcia ponieważ okna jej mieszkania wychodzą na b duży sklep widziała przywiązanego psiaka.Bylo to w lutym .Sklep zamknięto a psiak został po kilku godzinach nie wytrzymała i odcięła sznurek a psa zmarzniętego wzięła do domu. Pani po wyleczeniu sunia dostala zapalenie oskrzeli i odżywieniu jej usiłowała ją oddać. nie udało sie .Miłośnicy zwierząt złożyli się na sterylizację. Ponieważkobieta nie ma warunków ze względu na pracę chce suczke oddać w dobre ręce.TRZYMANIE JEJ W KLATCE przez 12-13 godz to jest znęcanie sie pies musi załatwić swoje potrzeby potrzebny mu kontakt z człowiekiem odrobina ułożenia. Tym bardziej że jest ok 1'5roczny psiak. Klatka rozwiązała by sprawę ale nie na tak długą metę osoba ta mieszka sama i musi pracować.Ona chciała tego psa uratować, a nie go mieć ma ok 20 kotów + bezdomniaki to chyba wystarczy w jednej izbie dlatego prosimy o pomoc w znalezieniu kochających ludzików
  10. Dlaczego nikt nie zagląda do kory jest naprawde bardzo fajnym psiakiem
  11. Znam Korę osobiście jest przemiła sunia,zalizać może człowieka,jest nie wybredna w jedzeniu ma tylko jedną wadę nie lubi długo być sama,kocha koty trafiła do osoby która ma ich kilka.Z jednym z nich śpi.Ma książeczkę zdrowia.Jej tymczasowa opiekunka pracuje po 12 -13 godzin potem sprząta kuwety a dla KORY juz brak czasu. Tak młodziutkiego psa trzeba ułożyć pani nie ma o tym zielonego pojęcia i cierpi na brak czasu.dlatego Korunia szuka nowego domku. Jest mała razem z łebkiem sięga do połowy łydki trochę wydłużona ale bardzo fajna i wesolutka
  12. Tedi jesteś dużym dzielnym pieskiem nie daj się.Zrób hop hop na cztery łapy.
  13. Przecież to nie suczka ale cudo dlaczego nikt jej nie chce pokochać. Nie mogę pomóc bo sama ratuję bezchałupne psiurki i kociki ale życze jej najlepiej
  14. Słuchajcie serce pęka z bolu czy niektórym durnym ludzikom pomieszało się we łbach jak można tak krzywdzic naj kochansze pyski swiata
  15. Jestem zainteresowana losem Kubusia co z nim sie dzieje
  16. Może spróbować zostawić sąsiadki u siebie w mieszkaniu i wyjsc na początku na kilka minut a potem coraz dlużej i zobaczyć jak laki to zniesie
  17. Rozmawialam z panią która adoptowała Julka jest to młody psiak i w tej chwili chodzi w szelkach które mu pomagają na unoszenie tyłu.Jest wesoły jest masowany i ma nadzieję na powrót do zdrowia. mam obiecane przesłanie zdjęć wtedy polubek umieści je na dogo bo ja jeszcze nie umiem.JULEK miał cholernie duzo szcześcia. MYŚLE ŻE JEST TO TEN DOM
  18. ostatni mój wpis właśnie dzisiaj zmarł dziadek moze sięspotkają
  19. gdybym mieszkała bliżej ale mieszkam w ŁODZI PODOBNIE JAK POLUBEK mam nawet leki p/bólowe moja suka prawie nie chodziła a w tej chwili wieżowiec obchodzimy na spacerze dookoła nie róbcie prześwietleń bo biodra i miednice robi sie pod znieczuleniem a tego moze nie przezyc
  20. dlaczego tak długo czekacie pierwszy wpis był 23 03 dzis mamy 27 i nic nie zrobiono żeby mu chociażte kudly przyciąc zdjęcia nie zalatwią niczego trzeba ulżyć zwierzakowi i sprawdzic czy ma możliwość jakiegokolwiek poruszania się
  21. Dajcie mu trochę czasu czy naprawdę nie ma możliwości przetrzymania go zanim się nie przekonasz że nie ma innego wyjścia .wyniki badań działanie leków to wszystko wymaga czasu
  22. mam 13 letnią b dużą suke z podobnym problemem tylko nie zaniedbaną i z chwilą pogorszenia bierze 4 zastrzyki w odstępie 5-7 dni o nazwie ''cartrophen'' dawka od wagi moja waży 45 kg i dostaje1,2cm działa już po12god pozatym glukozamina 500 jedn ktora moze byc w preparacie dla ludzi np. artrostop bede czesto zagladala życzę udanego leczenia
  23. przede wszystkim należy go nie na golasa ale poprzecinać połączone kudły nożyczki z zaokraglonymi czubkami i na początek z daleka od skóry żeby poprostu sie oddzielily, bo bol jest straszny i czasem pies nie chce chodzić zeby nie bolało miałam podobnego psa ktory po przycieciu kudłów uczył się na nowo chodzić znalazlam go mial10 lat u mnie był jeszcze 9 dlaczego weterynarz nie stwierdził co jest powodem jego nie chodzenia czy ma w porządku przewodnictwo nerwowe zrobić badanie krwi czy jest podłoze reumatyczne a moze kręgosłup próbowałas prowadzic go na ręczniku. posmyraj go delikatnie w poduszki czy ma czucie czekam na info
  24. WŁAŚNIE wróciłam od dziadka jest w strasznym stanie nic nie kojarzy jeżeli go szpital przyjmie to tylko aby tam dokonał żywota .Opiekunka mopsu będzie codziennie ale to wszystko co można mu zapewnic .między drzemkami woła psa .Ja sie na takie sceny nie nadaję pobeczałam sie i wyszłam nie wiem dlaczego wyszedł wtedy z psem bo w mieszkaniu pies załatwiał się od wielu tygodni jak on to zrobił. Widocznie tak miało być.
  25. Podejrzewam ze dziadek z zawansowana miażdzyca nie zdając sobie sprawy wszedł na jezdnie a psa miał na smyczy jest to bardzo cicha uliczka.Jutro umowilam sie z opiekunką spol ze o 17 wejde do dziadka moze dowiem sie cos więcej ale nie będę naciskać bo wiem jak to boli ja swoje czworonogi też bardzo kocham mimo że to już któreś z kolej Dziadek i gacek są mi obcy ale siępopłakałam bo starość się PANU BOGU nie udała
×
×
  • Create New...