Jola..pisalam do Ciebie na gg i czekam wciaz na odpowiedz..
wstawilam ponownie na n-k kotki od Ciebie i porsbe o wsparcie..
Dostalam kilka maili z prosba o podanie adresu,na ktory mozna wysylac dary..prosze wyslij mi adres,na ktory mozna wysylac dary wraz z lista rzeczy,ktore sa Ci potrzebne