Jump to content
Dogomania

Kamila_s

Members
  • Posts

    3104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila_s

  1. ooo co za wiadomosci od rana:crazyeye::crazyeye:;)
  2. :eviltong::eviltong:..... Dzien Dobry Aronku nasz kochany..... kto tam jeszcze zarzuci jakims ogloszeniem????:lol::cool3:
  3. kolejna reklama..dodalam na profil n-k;) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/15218349/gallery/243]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] prosimy o ogloszenia..tylko tak maluszkom mozemy pomoc!;)
  4. Na dzien dobry zrobilam allegro dla maluchow!!;) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=548574391]Uratowane Piekne SZCZENIAKI Szukaja Domku (548574391) - Aukcje internetowe Allegro[/url] dziewczyny,ktore zagladaja na watek blagam o ogloszenie...smutek i wspolczucie naprawde nic nie pomoze;)lepiej zrobic malutkie ogloszonko..stron w internecie jest mnostwo,gdzie mozna zrobic za darmo;)plisssssssssssssssss;)
  5. Jolu ja nie mam dyplomow...nie wiem jak xmatrix daje nagrode za zakup cegielek??moze po prostu wysyla dyplom tylko poczta elektroniczna??...:roll: pewnie sama napisze...;) dziewczyny jeszcze raz ponawiam prosbe by link do cegielek na kociaczki Joli wkleic na swoje posty...tak jak ja mam w kazdym poscie!! to bardzo pomaga w sprzedazy cegielek!!;)plisssssssssssss
  6. Witaj Aronku;);) mysia..na poprzedniej stronce wkleilam link z info,ze zrobilam allegro dla Aronka;) wklej na pierwsze post,zeby dziewczyny wiedzialy,gdzie jest pooglaszany;) i dalej prosze o chociaz jedno dodatkowe male oglosznko dla Aronka!!!;);):cool3:
  7. soinikowa super tekst!!!:multi: skopiuje stad..jutro trachne allegro i na moj profilek n-k;)
  8. ja moge porobic ogloszenia...zrobie allegro i w sieci i na profilach n-k...;)
  9. [quote name='irenaka']Kamilko! Twoja mama to chyba cudotwórca:multi: Strasznie się cieszę, że Finka robi takie postępy.[/quote] Irenko moja mama zrobila tak jak jej doradzilas:loveu: zrobila sobie legowisko w innej czesci pokoju u kusila ja smakolykami:lol: maluszki juz dziarstko smigaja do niej,,,reaguja jak dzieciaczki..wiec Fionka podaza juz za nimi i zaraz potem hoooooops dostaje smakolyka na przekupienie;):evil_lol:
  10. ok..tel juz mam;) czy maluszki maja juz gdzies jakies ogloszenia????na przyklad allegro lub jakies inne w necie???? czy istnieje jakis tekst,ktory moglabym wykorzystac przy oglaszaniu???;)
  11. Dziewczyny prosze o namiar(numer telefonu)email w sprawie szczeniakow...probie ogloszenia i moze co sie uda!!;)
  12. Cudownie!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  13. :evil_lol:a tam temu kociafkowki tylko oczy swieca:evil_lol:pieeeeeeeeekne to zdjecie!!!:loveu: Satuchna jak zwykle z zaznacza teren i jest tak wlasciwie jak te koty:lol: alez wspaniala para z tym kotkiem:loveu::loveu:
  14. [quote name='Lu_Gosiak']no bo maja ja sama wczoraj o tym zapomniałam:evil_lol::evil_lol:, ale jakby ktos zgodzil sie wziąść Fionke z jednym maluchem to zawsze można zaproponowac innego szczeniaka[/quote] Gosiu co o tym myslisz,zeby zrobic jej to ogloszenie na n-k,z tym jednym maluszkiem??? jezeli by sie udalo to mysle,ze dla Fionki byloby najcudowniejsze;) jezeli nie...nie ma pospiechu i poczekamy,az bedzie czula sie spokojna i gotowa do adopcji;)
  15. Pisala do mnie Pani ze Szczecina,ktora ofiaruje domek tymczasowy na miesiac;)jestescie zainteresowane???;)
  16. Dziewczyny..jak ktoras z Was moze,..prosze o pomoc w rozsylaniu linku do cegielek..plissssssssssss [url=http://www.allegro.pl/item545674631_koty_w_potrzebie_pomoz.html]koty w potrzebie!! POMÓŻ (545674631) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ja rozsylam po profilach na naszej-klasie..umiescie tez w swoich opisach na dogomanii;)
  17. Gosiu wczoraj nie dalam juz rady tak porzadnie porozmawiac z mama:oops: mialam niezle urwanie glowy i zdarzylam zadzwonic pytac jak sie maja psiulki;) Takze psinki maja wilczy apetyt...male gryza wszystko co napotkaja na swojej drodze:evil_lol:lataja juz wszedzie i na jednym miejscu nie wysiedza:evil_lol: Fionka sama juz podchodzi do mojej mamy!!!:lol:nie merda jeszcze ogonem,ale sama podchodzi i ja wacha lub lize..bo mama ja zwabia dobrymi kaskami:evil_lol: Wczoraj bylo mycie lapek,brzuszkow i pupek;) Gosiu ja mysle,ze najlepiej jakby Fionka zostala po adopcji maluchow jeszcze u mojej mamy...samo to,ze maluszki straci,a do tego jeszcze by mial dojsc stres z przeprowadzka:shake:..poza tym Fionka raczej w takim stanie do adopcji sie nie nadaje...ja bym wolala,zeby zostala jeszcze u mojej mamy i wrocila do rownowagi,spokoju.... Marzeniem by bylo,gdyby znalezc domek,gdzie trafila by Fionka wraz z jednym maluszkiem.... moge sprobowac tak oglosic na profilu...a noz widelec...;)
  18. Gosiu...przepiekne zdjecia zrobilas Fionie!!:loveu::loveu:
  19. Gosiu jeszcze dzis do mamy nie dzwonilam..zazwyczaj dzwonie kolo 12-13 i potem kolo 17-18;);) ale juz wczoraj mama dzwonila do mnie w skowronakach,ze byla wielkaaaaaaaaaaaaaaa kupkaaaaa:evil_lol: moja mama sie chichrala,ze jeszcze takiej wielkiej nie widziala i nazwala ja Mont Everest:evil_lol::evil_lol:;) a ja potem sama sie do siebie smialam...bo moja mama dzwonila do mnie jakby z jakas wielka ogormna nowina..na pol dechu z radoscia..sluchaj co sie stalo??!!Zrobila,zrobila..itd;);):lol: zaraz po nowych wiadomosciach bede pisala nowinki o naszej kochanej trojce;);)
  20. dziewczyny,a moze przez skype???;)rozmowy i video za darmo;) trzeba tylko sciagnac program do skype;) Z ranca pozdrawiam Satunke i Renatke!!;)
  21. no to jak kupka juz byla to jest git:lol:;);) enia...jak tam z tym privem???;) ktos jeszcze odezwal sie z tego ogloszenia,ktore wczoraj zrobilam???;);)
  22. [quote name='enia']Kostuś sikaj, sikaj:loveu: Leda terapeutka:loveu: Kamilko dzięki za pw;)[/quote] prosze ;)i daj znac co tam z tego wyszlo;):roll:
  23. Irenko dziekuje ze zadzwonilas;):loveu: ja jeszcze raz potem dzwonilam....mama juz bedzie leciala po siemie;) mowila mi,ze usiadla w drugim kacie pokoju i maluchy smigaja do niej same w te pedy:evil_lol:wskakuja na kolana i gryza rece:evil_lol:szczegolnie ta rozrabiaka Julka:lol:Fionka tak jak pisalam tez juz zaczyna chodzic po pokoju;) Irenko nie wiem dokladnie jak byla wprowadzana Fionka do domu...:roll:
  24. dzieki za rady;)..zaraz dryndam do mamy zeby jej przekazac;)
  25. Justynko robilam ostatnio duzo ogloszen na allegro i cegielek...dostalam taki rachunek,ze myslalam,ze dostane zawalu:evil_lol: musialam troche poczekac na pieniazki zeby zaplacic,dlatego mialam zablokowane konto;)ale juz w zeszlym tygodniu uporalam sie z rachunkiem i ruszam od nowa z ogloszeniami i cegowkami:evil_lol:;)
×
×
  • Create New...