-
Posts
3104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kamila_s
-
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
ooo co za wiadomosci od rana:crazyeye::crazyeye:;) -
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
kolejna reklama..dodalam na profil n-k;) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/15218349/gallery/243]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] prosimy o ogloszenia..tylko tak maluszkom mozemy pomoc!;) -
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Na dzien dobry zrobilam allegro dla maluchow!!;) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=548574391]Uratowane Piekne SZCZENIAKI Szukaja Domku (548574391) - Aukcje internetowe Allegro[/url] dziewczyny,ktore zagladaja na watek blagam o ogloszenie...smutek i wspolczucie naprawde nic nie pomoze;)lepiej zrobic malutkie ogloszonko..stron w internecie jest mnostwo,gdzie mozna zrobic za darmo;)plisssssssssssssssss;) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Kamila_s replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Jolu ja nie mam dyplomow...nie wiem jak xmatrix daje nagrode za zakup cegielek??moze po prostu wysyla dyplom tylko poczta elektroniczna??...:roll: pewnie sama napisze...;) dziewczyny jeszcze raz ponawiam prosbe by link do cegielek na kociaczki Joli wkleic na swoje posty...tak jak ja mam w kazdym poscie!! to bardzo pomaga w sprzedazy cegielek!!;)plisssssssssssss -
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
soinikowa super tekst!!!:multi: skopiuje stad..jutro trachne allegro i na moj profilek n-k;) -
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
ja moge porobic ogloszenia...zrobie allegro i w sieci i na profilach n-k...;) -
[quote name='irenaka']Kamilko! Twoja mama to chyba cudotwórca:multi: Strasznie się cieszę, że Finka robi takie postępy.[/quote] Irenko moja mama zrobila tak jak jej doradzilas:loveu: zrobila sobie legowisko w innej czesci pokoju u kusila ja smakolykami:lol: maluszki juz dziarstko smigaja do niej,,,reaguja jak dzieciaczki..wiec Fionka podaza juz za nimi i zaraz potem hoooooops dostaje smakolyka na przekupienie;):evil_lol:
-
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
ok..tel juz mam;) czy maluszki maja juz gdzies jakies ogloszenia????na przyklad allegro lub jakies inne w necie???? czy istnieje jakis tekst,ktory moglabym wykorzystac przy oglaszaniu???;) -
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
Kamila_s replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny prosze o namiar(numer telefonu)email w sprawie szczeniakow...probie ogloszenia i moze co sie uda!!;) -
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
Kamila_s replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Cudownie!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: -
:evil_lol:a tam temu kociafkowki tylko oczy swieca:evil_lol:pieeeeeeeeekne to zdjecie!!!:loveu: Satuchna jak zwykle z zaznacza teren i jest tak wlasciwie jak te koty:lol: alez wspaniala para z tym kotkiem:loveu::loveu:
-
[quote name='Lu_Gosiak']no bo maja ja sama wczoraj o tym zapomniałam:evil_lol::evil_lol:, ale jakby ktos zgodzil sie wziąść Fionke z jednym maluchem to zawsze można zaproponowac innego szczeniaka[/quote] Gosiu co o tym myslisz,zeby zrobic jej to ogloszenie na n-k,z tym jednym maluszkiem??? jezeli by sie udalo to mysle,ze dla Fionki byloby najcudowniejsze;) jezeli nie...nie ma pospiechu i poczekamy,az bedzie czula sie spokojna i gotowa do adopcji;)
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
Kamila_s replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
Pisala do mnie Pani ze Szczecina,ktora ofiaruje domek tymczasowy na miesiac;)jestescie zainteresowane???;) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Kamila_s replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Dziewczyny..jak ktoras z Was moze,..prosze o pomoc w rozsylaniu linku do cegielek..plissssssssssss [url=http://www.allegro.pl/item545674631_koty_w_potrzebie_pomoz.html]koty w potrzebie!! POMÓŻ (545674631) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ja rozsylam po profilach na naszej-klasie..umiescie tez w swoich opisach na dogomanii;) -
Gosiu wczoraj nie dalam juz rady tak porzadnie porozmawiac z mama:oops: mialam niezle urwanie glowy i zdarzylam zadzwonic pytac jak sie maja psiulki;) Takze psinki maja wilczy apetyt...male gryza wszystko co napotkaja na swojej drodze:evil_lol:lataja juz wszedzie i na jednym miejscu nie wysiedza:evil_lol: Fionka sama juz podchodzi do mojej mamy!!!:lol:nie merda jeszcze ogonem,ale sama podchodzi i ja wacha lub lize..bo mama ja zwabia dobrymi kaskami:evil_lol: Wczoraj bylo mycie lapek,brzuszkow i pupek;) Gosiu ja mysle,ze najlepiej jakby Fionka zostala po adopcji maluchow jeszcze u mojej mamy...samo to,ze maluszki straci,a do tego jeszcze by mial dojsc stres z przeprowadzka:shake:..poza tym Fionka raczej w takim stanie do adopcji sie nie nadaje...ja bym wolala,zeby zostala jeszcze u mojej mamy i wrocila do rownowagi,spokoju.... Marzeniem by bylo,gdyby znalezc domek,gdzie trafila by Fionka wraz z jednym maluszkiem.... moge sprobowac tak oglosic na profilu...a noz widelec...;)
-
Gosiu...przepiekne zdjecia zrobilas Fionie!!:loveu::loveu:
-
Gosiu jeszcze dzis do mamy nie dzwonilam..zazwyczaj dzwonie kolo 12-13 i potem kolo 17-18;);) ale juz wczoraj mama dzwonila do mnie w skowronakach,ze byla wielkaaaaaaaaaaaaaaa kupkaaaaa:evil_lol: moja mama sie chichrala,ze jeszcze takiej wielkiej nie widziala i nazwala ja Mont Everest:evil_lol::evil_lol:;) a ja potem sama sie do siebie smialam...bo moja mama dzwonila do mnie jakby z jakas wielka ogormna nowina..na pol dechu z radoscia..sluchaj co sie stalo??!!Zrobila,zrobila..itd;);):lol: zaraz po nowych wiadomosciach bede pisala nowinki o naszej kochanej trojce;);)
-
dziewczyny,a moze przez skype???;)rozmowy i video za darmo;) trzeba tylko sciagnac program do skype;) Z ranca pozdrawiam Satunke i Renatke!!;)
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
Kamila_s replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
no to jak kupka juz byla to jest git:lol:;);) enia...jak tam z tym privem???;) ktos jeszcze odezwal sie z tego ogloszenia,ktore wczoraj zrobilam???;);) -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
Kamila_s replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Kostuś sikaj, sikaj:loveu: Leda terapeutka:loveu: Kamilko dzięki za pw;)[/quote] prosze ;)i daj znac co tam z tego wyszlo;):roll: -
Irenko dziekuje ze zadzwonilas;):loveu: ja jeszcze raz potem dzwonilam....mama juz bedzie leciala po siemie;) mowila mi,ze usiadla w drugim kacie pokoju i maluchy smigaja do niej same w te pedy:evil_lol:wskakuja na kolana i gryza rece:evil_lol:szczegolnie ta rozrabiaka Julka:lol:Fionka tak jak pisalam tez juz zaczyna chodzic po pokoju;) Irenko nie wiem dokladnie jak byla wprowadzana Fionka do domu...:roll:
-
dzieki za rady;)..zaraz dryndam do mamy zeby jej przekazac;)
-
Justynko robilam ostatnio duzo ogloszen na allegro i cegielek...dostalam taki rachunek,ze myslalam,ze dostane zawalu:evil_lol: musialam troche poczekac na pieniazki zeby zaplacic,dlatego mialam zablokowane konto;)ale juz w zeszlym tygodniu uporalam sie z rachunkiem i ruszam od nowa z ogloszeniami i cegowkami:evil_lol:;)