Jump to content
Dogomania

Kamila_s

Members
  • Posts

    3104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila_s

  1. Jolu wiem,ze masz duzo na glowie.... powiedz mi prosze jak tam idzie praca nad cegielkami... ja stoje juz w gotowosci by je rozsylac zeby pomoc z finansami;)
  2. a caluski to z checia:evil_lol:
  3. Dotaralam wlasnie na watek,ktory przeczytalam ze lzami... zeby takich drani pielko pochlonelo!!!!!:angryy::angryy:
  4. ;);) Irenko ciesze sie,ze ktos sie odzywa....wczoraj odnowilam ogloszenia i tak jak Ci pisalam beda to robila regularnie co 3-4 dni zeby przynioslo jak najlepsze efekty...;)do mnie rowniez pisalo kilka osob,ale odsylam je zawsze do Ciebie..podajac im oczywiscie numer konta i mail wraz z tel;) mam Irenko nadzieje,ze przyniesie to efekty..trzymam mocno,mocno kciuki!!!!!;)
  5. Tweety bardzo mi smutno z powodu Fiesty....wiem jak strasznie kotki cierpia po stracie bliskich.....moj kotek Emil dwa razy mial depresje po odejsciu najpierw naszego kochanego pieska i potem kotka towarzysza przez 10lat:shake::shake:wiem jak cierpia i ile cierpliwosci i milosci wtedy potrzebuja...dlatego podwojnie mi smutno,ze Fiesta odeszla........ niech bedzie szczesliwa teraz ze swoja Pania...[ * ]
  6. [quote name='xmartix']czekam na info do allegro cegiełkowego, trochę mogę wziąć z 1 strony i z tego allegro, ale wypisz mi Jola na co te cegiełki by szły i dlaczego to takie ważne :cool1: żeby ludzie wiedzili jak beda cegiełkować[/quote] xmatrix..DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK BARDZO LICZYLAM,ZE PRZYJDZIESZ!!! WIELKIE,OGROMNE DZIKUJE Z CALEGO SERCA!!!!:loveu::loveu::loveu: jak tylko beda cegielki rusze w oglaszaniem!! Musimy pomoc Joli z tym dlugiem!!:shake:;)
  7. Prosze Irenko nie dziekuj!:mad: tak jak ci pisalam...jak tylko mi odblokuja konto allegro..rusze z cegielkami...teraz trzymam mocno kciuki za Aresa!!niech to nowe ogloszenie przyniesie wspanialy domek!!;)
  8. Irenko...wczoraj zrobilam wielkie ogloszenia dla Aresa na n-k...pisala tez Pani w sprawie pomocy finansowej..podalam jej konto..;)
  9. Gosiu dokladnie..madra psina i tyle..:loveu:wie,gdzie jest lepiej sama:evil_lol: Renatko czy Ty czasem nie pisalas do mnie na gg w sprawie cegielek???
  10. Nowe ogloszenia dla Aronka...tak z rana trzasnelam....oby ktores przynioslo szczescie!!!!;)kto ma czas i kibicuje naszemu nochalkowi niech zrobi choc jedno,,ogloszonko....plisssssssssss;) http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=57119 http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23640358,Wroclaw_Zwierzaki___Adopcja,144-192.html http://www.eoferty.com.pl/id108284.html http://portal.animalia.pl/
  11. Kochane dziewczyny jak sie macie???;) jak tam Satunka???;)
  12. Witaj Aronku... dodalam jeszcze kilka nowych ogloszen;) http://www.argetto.pl http://www.kokosy.pl/ogloszenie/27050 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ http://www.zoonet.pl/mod/99/t/iP/cID/5/cPath/27_80/iID/1382 Dziewczyny super!!!super,ze robicie ogloszenia!!!!:multi:
  13. zadnego linczu nie bedzie;) mam nazieje,ze dziewczyny przemysla dokladnie sprawe i podejma decyzje jak najlepsza dla Rufalka;);) Pozdrawiam wszytskich!!!;)
  14. z rana zrobilam juz kilka ogloszen dla Aronka;) http://wroclaw.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/261064-aron_wyjatkowy_pies_czeka.html http://czestochowa.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/261073-aron_wyjatkowy_pies_czeka.html http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/261072-aron_wyjatkowy_pies_czeka.html http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/261070-aron_wyjatkowy_pies_czeka.html http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/261075-aron_wyjatkowy_pies_czeka.html http://opole.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/261074-aron_wyjatkowy_pies_czeka.html teraz lece do pracy...wieczorkiem zrobie jeszcze kilka i jutro;) dzeiwczyny to wazne!!OGLOSZENIA BARDZO POTRZEBNE plisssssssssss
  15. mysia...w takim razie ja porobie ogloszenia dla Aronka w ta niedziele..gdyz to jest jedyny dzien, kiedy mam ciut wiecej czasu....;) jezeli zadna dziewczyna nie odpisala apropo allegro to przyjmujemy,ze go nie ma... ja mam zablokowane konto...w tym tygodniu postaram sie tez z tym uporac i zrobie mu allegro.... Jezeli ktoras z Was moze pomoc w zrobieniu choc jednego ogloszenia to byloby cudownie i wierze,ze zwiekszy o ta malutka szanse wiecej dla Aronka;);)
  16. Irenko czy byl jakis odzew z ogloszenia na n-k?? trzymam kciuki za Figla zeby sie nie wyglupial i byl zdrowy jak ryba!!;)
  17. ale Irenko co sie Figlowi dzieje???:shake: czekam wiec na wyniki i mocno,mocno!!!!!!!trzymam kciuki!!!
  18. przeczytalam dopiero teraz wszystkie opisy z domu Budrynia....wspanialy dom i Pan i w dodatk tak pisze,ze sie sama do siebie na glos smialam:lol::lol: zdjecia sa super!!!...niech no Pan nowy tylko Budrynia pilnuje..na jednym zdjeciu spryciarz spoglada w lodowce w kierunku wodeczki:-))):lol::lol: przebojoe zdjecie Budrynia w umywalce:loveu::loveu:sama slodycz:loveu: Nowy Pan oprocz,ze ma dobre serce...ma rowniez talent do pisania;)
  19. doddy..nie chce sie wtracac czy cos takiego,ale mysle,ze byloby lepiej dac wiecej zdjec Nuki na te cegielki:roll: na przyklad te jaka byla bidulka w tym reczniku....wiem z doswiadczenia,ze wtedy cegielki sie lepiej sprzedaja..jak jest wiecej zjdec...;)
  20. co za wiesciiiiiiiiiiiiii:multi::multi: Majka niech bedzie dla ciebie ten domek najwspanialszy pod sloncem!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::multi::multi:
  21. dziewczyny,ktora z Was ma gdzies ogloszonego Aronka??? czy ktoras ma dla niego allegro??? zrobmy porzadek zebysmy wiedzialy gdzie zaatakowac z ogloszeniami...;)
  22. aaa super,ze dostaliscie juz status!!!;) jak zrobicie cegielki,prosze o link..porozsylam gdzie sie da by sprzeadc jak najwiecej!!!;)
  23. dodda napisze do wszystkich ludzi,ktorzy kupili cegielki z zapytaniem czy wplacili....po aukcji wyslalam kazdemu numer konta i podkreslalam,ze musza napisac w tytule przelewu NUKA... w tym tygodniu to ustale;)
  24. Irenko,a co Filipkowi sie stalo??? zle sie czul???? czy juz cos wiadomo????:shake::shake:
×
×
  • Create New...