Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. [quote name='Gosiapk']To jakiś transport wiązany? Jadą jeszcze 2 pieski? Ktoś się jeszcze dorzuci do transportu? Zostałoby trochę kaski dla Jedyneczki na weta :roll:[/QUOTE] Jedzie Władzio który też jedzie do Basi, a z powrotem zabieram od Basi sunię, która później jedzie do Katowic.
  2. [quote name='Gosiapk']co słychać u Jedyneczki i Adelki? Czy ktoś dzwonił w sprawie adopcji? :hmmmm:[/QUOTE] A dobrze :) Jedyneczki czasem z podwórka nie mogę dowołać, chyba woli siedzieć na zewnątrz bo jest cieplutko. A Adelka szczeka na wszystko i wszystkich jak zawsze:) W sprawie adopcji nikt nie dzwonił
  3. [quote name='iwoniam']Dobrze słyszeć takie wspaniałe wiadomości Jak masz kopię to poproszę Fiorda na email :) mmd pewnie go zamieści tu zaraz, a ja później wrzucę na 1 stronkę nowe foto, Był telefon i Isię i Biancę, ale pani nie ma transportu do Bukowna, a jest z Krakowa. będzie jeszcze telefonować jak będzie miał ją kto tam zawieźć. To była tylko wstępna rozmowa. Zobaczymy co dalej. [/QUOTE] Ale interesowała się jedną z nich? Czy może obiema na raz?
  4. napisałam w wątku transportowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/224894-OFERUJ%C4%98-Transport-Olkusz-Miech%C3%B3w-J%C4%99drzej%C3%B3w-Tarnobrzeg-24.03?p=18860206#post18860206[/url]
  5. [quote name='mmd']To z tych pakietów proponuję [B] 1. Erysia[/B] oczywiście. [B]2. Fiorda[/B] [B]3. Owczusię?? [/B]- a ona nie ma domu? - coś mi się popitoliło... a mamy tekst? I na kogo namiar? [B]4. Nescę[/B] [B]5.[/B] Któreś z pypci [B]Bianca + Isia[/B] - a może niech sobie idą na jednym ogłoszeniu - i tak będzie wojna :evil_lol: nie ma się co wysilać Sarenkę na razie odpuścimy, liczę na ogłoszenia tatankas. Ktoś normalny musi się odezwać.[/QUOTE] Kto wie może Bianko( formalnie u nas nazwana jest Bianko) i Isia znajdą domek razem. Mało prawdopodobne ale kto wie... One uwielbiają bawić się i spać razem.
  6. [quote name='Malgoska']Missiaa przelałam pieniążki[/QUOTE] Dziękuję, dotarły :)
  7. Będziemy pewnie jechać tak jak pokazuje zumi.pl czyli Bukowno-Olkusz-Miechów-Wodzisław- Jędrzejów- Chmielnik- Staszów-Tarnobrzeg (lub okolice- zależy czy mieszkasz konkretnie w Tarnobrzegu czy okolicach)
  8. Napiszę w wątku transportowym, ale to już jutro... :)
  9. [quote name='Basia1968']Aktualne aktualne oczywiście. Byłam na wsi od środy wieczorem a tam nie mmay internetu bo nie ma zasięgu niestety. Malutka oczywicie niech przyjedzie. Najpierw trafi do naszego doktora. Później będziemy wiedzieli co i jak. Pozdrawiam wszystkich Podaję mój nr telefonu 500 649 910[/QUOTE] czyli przyszła sobota Ci odpowiada?
  10. Chciałam wysłać wiadomość z danymi do Ciebie, ale masz pełną skrzynkę
  11. [quote name='Gosiapk']Czy kwota zebrana przez Malagoska z bazarków wystarczy na transport do Tarnobrzega? No i na pewno nie uda się skontaktować z Basią na odbiór Jedyneczki jutro, tj. dzisiaj 18.03.2012. Może przyszły weekend?[/QUOTE] Pytałam mojego chłopaka, mówi że na pełnym baku robi 400 km... a według zumi.pl jest tam i z powrotem 400 km. Jeśli się oczywiście nie zgubimy. Za pełen bak leje ok 140 zł.... z bazarku wyszło cos koło 130 to postaram się przyoszczędzić w tym tyg... i dołożę tą resztę. Mam nadzieję, ze nie wyjdzie więcej.. W przyszły weekend mój chłopak ma wolne w sobote, w niedziele ma na rano. Wiec sobota lepsza. A ja mam nadzieję ze do tego czasu ozdrowieję bo dopadło mnie śilne przeziębienie.
  12. [quote name='Malgoska']jak chmury gradowe rozwieje wiatr to z nią pogadaj....:):):) szkoda psa a widać, że garnie się do życia, trzeba jej pomóc.[/QUOTE] Chmury gradowe to tu gromadzą się niestety każdego dnia, stąd te niedomówienia. Wiem, że trzeba jej pomóc, dlatego chciałam coś w tym kierunku zrobić, no ale.... Jak będę coś wiedzieć to dam znać.
  13. Szukałam teraz ewentualnego transportu na stronach szczurkowych, świnkowych, na dogo i na miau. Niestety nic nie rzuciło mi się w oczy, ale może coś przeoczyłam.
  14. [quote name='Malgoska']dopiero teraz oglądnęłam ten filmik z Foksią. Ja myslę, że ona ma szanse na chodzenie na wszystkich nóżkach. Tą jedną się wielokrotnie podpiera, a tą drugą, też parę razy tak jakby chciała użyć. Jaką rehabilitację zalecił lekarz? Powiedz mamie, żeby się nie denerwowala, chciałaś pomóc jej i my też chcemy. Pomyłki się zdarzaja, ale to przecież nie jest istotne, stwarzyszeniu też na pewno zależy na pomocy wszystkim pieskom. Im więcej będzie się o niej mówić tym więcej ludzi się dowie i może uda jej się pomóc. Załóż jej osobny wątek.[/QUOTE] Z informacji mamy, ona podobno ma wątek, ale nie wiem już teraz czy faktycznie tak jest. Z mamą teraz nie rozmawiam. Ale jeśli stowarzyszenie czyta ten wątek, to czy mogłoby chociaż potwierdzić albo zaprzeczyć czy Foksia ma ten wątek czy nie? I ewentualnie podać link? Bo z mamą się niestety nie dogadam....
  15. [quote name='Malgoska']Czu ustaliłyście może komu te pieniążki przelać????[/QUOTE] Jeśli mogą być przeznaczone na transport Jedyneczki do drugiego DT to do mnie to ją zawiozę. No chyba, że jednak jakiś inny transport się znajdzie, to wtedy pieniążki powinny popłynąć do nowego DT. Czekamy na decyzję Gosiapk .. :)
  16. A Jedyneczka wygrzewa się dziś w słonku na dworze :)
  17. Chciałam przeprosić Stowarzyszenie "Inni" z Chrzanowa za wprowadzanie w błąd o tym gdzie robiona była operacja Foksi, byłam przekonana, że to Chrzanów a nie Myślenice. Lekarz zalecił rehabilitacje. Niestety nie wiem czy Foksia ma wątek czy nie. Ale mama zrobiła mi taką awanturę, że szukam DT innego i że wprowadziłam was w błąd (a zrobiłam to nieświadomie), że w takim razie, nie poruszam już tematu Foksi. Chciałam pomóc psu, żeby znalazł się ktoś kto poświęci jej czas na rehabilitacje....a czuje się jakbym dostała za to za przeproszeniem w pysk.. Dlatego jeśli chodzi o Foksie to temat kończę. Przepraszam za zamieszanie.
  18. [quote name='fuksowa5']jakie biedne te sunie! Foksia jest po wypadku? jak im mozna pomoc, poza domkiem stalym?[/QUOTE] Domkiem tymczasowym:P:P Tak Foksie potrąciło auto. Uciekła z podwórka wpadając prosto pod koła. Kobieta psa widziała, ale nie raczyła zahamować, a na końcu zrobiła aferę na całą ulicę i wezwała policję. To tak w skrócie.
  19. [quote name='Gosiapk']Rzeczywiście wielkie te legowiska wyszły. :) Dzieki za filmik z Adelką, jest słodka. Czy Jedyneczka także skorzystała z posłania i może jeszcze Muszka? Myślę, że Jedyneczka powinna jechać do Basi. Bambino powiedziała, że ma już jednego niepełnosprawnego psa i nie bardzo może zająć się drugim niepełnosprawnym, a przecież Jedyneczka jest niepełnosprawna. Missiaa, Foksi trzeba założyć oddzielny wątek o poszukiwaniu DT. Ja mogę to zrobić, ale potrzebuję więcej informacji o operacji, zdjęć i/lub filmików. Bo 'coś' trzeba napisać w pierwszym poście :) Napisz proszę o tym jak trafiła do Ciebie Foksia, jakie miała obrażenia, jak powstały, o operacji i konieczności rehabilitacji, która może być tylko w bardziej zindywidualizowanym DT/DS. Chyba, że sama wolisz otworzyć nowy wątek, ok? Czy macie ewentualnie pomysł na transport Jedyneczki?[/QUOTE] Na legowisko zaraz za Adelką wepchnęły się Buba(psina mojej mamy) i Florka. Jedyneczka ma swoje legowisko..ale na razie jej nie kładłam go, ze względu na to, że jeżeli pojechałaby do innego DT no to legowisko pojedzie chyba z nią, bo w końcu jest jej (więc lepiej żeby jechało czyste i nowe). Chyba że Basia nie chce, to wtedy zostanie dla innego bezdomniaczka, który zastąpi miejsce Jedyneczki u mnie. Co do transportu, to myślę że przekonałabym chłopaka, żebyśmy zawieźli Jedyneczkę.. np w niedzielę (w tą) bo wtedy on ma wolne. Musiałabym z nim porozmawiać, no tylko że to jest 200 km w jedną stronę:( Więc koszty będą pewnie duże. No sama nie wiem.. :( Co do Foksi, muszę porozmawiać z mamą co i jak, bo dziś w krótkiej rozmowie, coś napomknęła, że "Inni" z Chrzanowa, którzy zbierają na nią pieniążki już CHYBA założyli wątek dla niej, ale nie wiem czy faktycznie tak jest. Mama miała do nich zadzwonić i się do wiedzieć... ale nie dała mi znać w tej sprawie i pojechała do pracy. Jak jutro wróci to się dowiem. Więc wybadam co z tym wątkiem i dam znać :) Już sama zaczynam sie w tym wszystkim gubić.
  20. Dziewczyny, proszę o pomoc w znalezieniu dt które mogłoby ćwiczyć z Foksią chodzenie po tym jak taks zrobiłaby dla niej uprząż. Bo jeśli miałabym taką uprząż to starałabym się znaleźć czas na ćwiczenia, ale mając dwa psy potrzebujące tych ćwiczeń to mogłoby być trudno. Ja zajęłabym się kudłatką, bo żal mi jej że ciągle leży. Tylko czy jest ktoś, kto zaopiekowałby się Foksią?Ona jest na pewno bardziej adopcyjna niż kudłata sunia. Więc zrehabilitowana i odpowiednio wypromowana myślę że znajdzie stały dom. A tak ...wszystko stoi a w sumie leży :roll:w miejscu.
  21. [video=youtube;oobUa5keR4w]http://www.youtube.com/watch?v=oobUa5keR4w&feature=youtu.be[/video] I obiecany jeszcze jeden filmik
  22. [video=youtube;MokLkd0Xla4]http://www.youtube.com/watch?v=MokLkd0Xla4&feature=youtu.be[/video] Adelka zadowolona z legowiska :) Była u mamy na górze od wczoraj więc zaniosłam jej tam legowisko i położyłam na ławce( bo zawsze śpi na ławce przy grzejniku), ale w końcu musiałam położyć na ziemi bo by spadła. Słyszycie jak się cieszy? Zaraz dodam jeszcze jeden filmik. A te legowiska są ogromne :)
  23. Z tym czasem jest problem, bo za dużo do ogarnięcia. Dlatego fajnie by było jakby ktoś przygarnął ją na dt gdzie jest mniej psiaków i gdzie ktoś poświęciłby jej więcej czasu. Ja jedynie mam czas w weekendy bo w tygodniu całymi dniami jestem na uczelni wracam późno. Wiec jedynie w weekend mogłabym próbować. A ta uprząż jest super! A mam pytanie ile by kosztowała taka uprząż u Ciebie i czy mogłabyś zrobić również taką uprząż dla tej czarnej kudłatej, leżącej obok Foksi na filmiku? Ona nie chodzi w ogóle, a może taka uprząż wzmocniłaby jej przednie łapki i nadawała by się na wózek... bo ona od kilku miesięcy leży :(
  24. [video=youtube;prq30zktJrI]http://www.youtube.com/watch?v=prq30zktJrI&feature=youtu.be[/video] filmik z Foksią :) A ja mam głos jak dziecko:D
  25. W Myślenicach. Podobno zlecił rehabilitacje...Stowarzyszenie Inni z Chrzanowa zbierają na opłacenie operacji którą przeszła..Robi postępy i próbuje chodzić na 3 nogach...Zaraz postaram się umieścić filmik. Poprawki. Przepraszam Stowarzyszenie z Chrzanowa za błędy, byłam niedoinformowana.
×
×
  • Create New...