-
Posts
4144 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by missiaa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dosercaprzytulpsa']Oto dwie sunie które zostały przez Pana J. zawiezione do Olkusza.. Jeśli ktoś je tam widziła proszę o info [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-14YuU9ebwOQ/URFSV8jQzBI/AAAAAAAAHJQ/G4bYgrhJWOM/s512/DSC02336.JPG[/IMG] [/QUOTE] Są w Olkuszu [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n7J6P-Sm-mY/URlDLWvSbsI/AAAAAAAAJaY/-0wNU-S14ik/s720/DSC04221.JPG[/IMG] -
[quote name='annika']jakieś wieści jak pierwsze chwile Bohunka w nowym domu?:cool3: a on poszedł z ogłoszenia czy to jacyś znajomi?[/QUOTE] Jeszcze dam parę dni na aklimatyzację i będziemy się dowiadywać jak się ma Bohunek. Jak na razie pewnie bardzo wystraszony nową sytuacją, więc chce poczekać aż troszkę się zadomowi. Poszedł z ogłoszenia, ale nie swojego :P
-
[quote name='krakowianka.fr']i Mole juz mam ;) sciagnelam sobie zdjecia a przy okazji oglosilam kilka sun z waszej strony na niektorych portalach z takimi tekstami/opisami, jakie tam sa (czasem tylko cos milego dodalam :) ) , wiec mam nadzieje, ze o nie tez ludzie beda dzwonic[/QUOTE] Strasznie dziękuję Ci za pomoc :) Oby coś ruszyło z adopcjami :)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']czemu chcą ją oddać?[/QUOTE] bo są nieodpowiedzialni:/ pewnie się znudził.. co za ludzie, robią taką krzywdę psu :( -
[quote name='krakowianka.fr'][SIZE=2][B]Napisalas (chyba na OL watku?), ze maly odzew. Jest STRASZNIE duzo ogloszen szczeniakow w sieci. STRASZNIE!!! Dorabiam wlasnie nowe ogloszenia na portalach ponizej, w sumie (wszystkie razem ze Sterka) beda ogloszeni na:[/B] [COLOR=#0000cd][COLOR=#000000] [/COLOR][/COLOR][FONT=comic sans ms][I][B][COLOR=#000080]gumtree.pl tablica.pl adopcje.org adoptujemy.pl przygarnijzwierzaka.pl doadopcji.pl/ morusek.pl olx.pl pajeczyna.pl oglaszamy24.pl pineska.pl krakusik.pl tusprzedaj.pl zwierzeta.i-bazar.pl alegratka.pl najpewniej.pl neeon.pl e-zwierzak.pl tlenek.pl petworld.pl eoferty.com.pl kupsprzedaj.pl owi.pl rozglos.net ogloszenia.com top-ogloszenia.net psy.pl hiperogłoszenia.pl adopcjapsa.pl [/COLOR][URL="http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku_i1053"][COLOR=#000080]do-adopcji.pl/psy/[/COLOR][/URL][COLOR=#000080] [/COLOR][URL="http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6561/name/oddam-do-adopcji-malutka-zuzia-szuka-wesolego-domku-krakow.html"][COLOR=#000080]zwierzaki.a4z.pl[/COLOR][/URL][COLOR=#000080] [I]lento.pl[/I] [/COLOR][URL="http://www.<strong>ogloszenia</strong>"][COLOR=#000080]ogloszenia[/COLOR][/URL][COLOR=#000080][I].[/I][/COLOR][B][COLOR=#000080]krakow.pl/[/COLOR][COLOR=#000080] cafeanimal.pl aukcjezwierzat.pl piesek.org eoferty.pl przygarnijzwierzaka.pl ogloszenia.adverts.pl krakow-ogloszenia.pl [/COLOR][/B][B][URL="http://www.krakusik.pl/"][COLOR=#000080]www.krakusik.pl[/COLOR][/URL][/B][/B][/I][/FONT][B] "Lekko" was zasypie aktywacjami... Sa juz na kilku portalach, dorabiam wszystkie 10 psiakow (9 szczeniakow i Sterka) na 2-3 portalach dziennie (to juz jest 20-30 ogloszen i tak...) [oglaszam nie koniecznie w tej kolejnosci co wyzej....] Jak beda mialy domy, piszcie koniecznie, bo ja spedzam nad tym sporo czasu, wiec bez sensu dublowac itd... Mam nadzieje, ze w ciagu tyg wszystkie od was znikna :0)[/B][/SIZE][/QUOTE] [quote name='krakowianka.fr']Acha, bo widze, ze Bohun adoptowany, to go juz nie bede dokladac Czy ktores inne juz poszly? Moja lista wyglada tak: Mamuska: [B]Sterka[/B] Dziewczynki: [B]Agusia Nutka Baja Brioszka[/B] chlopcy: [B]Bohun - ma dom! Bieluch Olis Fermis Bibis[/B] jesli jakies inne sa do ogloszen, mozesz mi podeslac a meila (ten u gory po prawej tego postu), tylko koniecznie jakis opis, bo z tyloma ogloszeniami nie mam czasu szukac p straonach/watkach internetowych...[/QUOTE] Krakowianko strasznie Ci dziękuję za te ogłoszenia :) I wierzę, że zasypią nas telefony. Jak na razie gdy rozmawiałam z missieek (bo do niej jest kontakt) mówiła właśnie, że "zero telefonów, ani jednego" A Bohun dziś pojechał do nowego domku i będzie miał na imię Toffik:) Wystraszone biedaczysko było jak go zabierali. Po za nim nie ma chętnych na pozostałe psiaki. Ze szczeniaków jest jeszcze Mola, ale jej zdjęć chyba nie masz, ona jest na naszej stronce. Gdyby coś, powiem missieek, żeby przesłała Ci zdjęcia, jeśli nie masz(?)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Tak jak napisała Marta-[B]Till czekam na nr konta[/B] gdzie Barbórkową część przelać:) (jak to zabrzmiało;)) [/QUOTE] Till ma problemy z komputerem( takie info przeczytałam na wątku Amora) ale jeśli pieniążki mają iść do hoteliku gdzie jest Barbórek, to na numer konta missieek. Dane są tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'] i ciesze sie, ze ogloszenia cos daja! [/QUOTE] a u nas zero odzewu z ogłoszeń, nikt nie dzwoni o szczeniaki :( Chyba będę musiała zrobić bazarek i uzbierać pieniążki na wyróżnienia, bo adopcja całkowicie stoi. Jedynie jeden szczeniak będzie miał dom i to z polecenia Iwoniam, bo u nas telefon milczy. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
missiaa replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek w połowie dla Barbórka- kolegi Amora z Hotelu. http://www.dogomania.pl/forum/threads/239002-KSI%C4%84%C5%BBKI-JAK-NOWE-BI%C5%BBUTERIA-i-INNE-1-2Barb%C3%B3rka-i-1-2na-psy-u-mamy-missieek-10-02-g-21 A na nim zadbane książki, biżuteria i psie breloczki i inne drobiazgi:) -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajlii']Proszę bardzo - zdjęcie brzuszka Su sprzed kilku dni. Mam nadzieję że rozwieje to wątpliwości co operacji Suzanki. [/QUOTE] No i o to mi chodziło. Dziękuję bardzo za zdjęcia :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
missiaa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kto jeszcze nie widział, to na wątku Sterki dodałam zdjęcia maluchów i oczywiście Sterki. Jak na razie jakiś zastój w adopcjach u nas:( -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
1.Nie wcięło mi posta, sama postanowiłam go skasować i nie wklejać. Nie zamierzam ciągnąć tej dyskusji po prostu, bo do niczego ona nie prowadzi, poza zaśmiecaniem wątku. 2. rozmowy telefoniczne z moją mamą= jak na ten moment to Ty piszesz, a ona jest pozbawiona głosu. Ona nie siedzi całymi dniami na wątkach i nie udziela się na nich. Dlatego odsyłam do rozmowy telefonicznej, żeby i ona miała głos w tej sprawie. Ktoś czytając co piszesz i rozmawiając z moją mamą sam będzie mógł ocenić sytuacje(znając słowa obu stron). Informacje o Suzance również najlepiej przekazywać jej telefonicznie, bo nie każdy ma czas siedzieć cały czas na forum i czytać. 3.Nie kwestionuje zaufania między Tobą a ajlą, znacie się długo. Ale my nie znamy Was. Moja mama Ci zaufała, ale różnie to bywa z zaufaniem na odległość. 4. U nas stan zdrowia Su się [U]nie pogarszał[/U], gdyby tak było miałaby zrobione badania. Nie przejawiała objawów choroby, była radosna, miała apetyt(sama stwierdziłaś na ostatnim zdjęciu przed wyjazdem, że jest za gruba), więc o jakim pogarszającym się stanie mówisz? Dopiero gdy pojechała do Hotelu, zaczęłaś pisać o złym stanie zdrowia, być może to stres pogorszył jej zdrowie ?Nowe miejsce, nowe psy, nowa hierarchia, nowi ludzie, nowe jedzenie....kompletny chaos w jej życiu. Jeszcze raz powtórzę, nie mówiłam, żeby NIE ROBIĆ badań, a żeby z tym poczekać dać psu się ZAAKLIMATYZOWAĆ, bo za dużo stresu może mieć negatywne skutki. Więc nie przekręcaj proszę. 5. To nie jest koncert życzeń. Na prawdę to za wiele? Jedno zdjęcie? To chyba nie jest problem zrobić jedno zdjęcie i wysłać. Tak "rany"!. Otrzymam zdjęcie i się odczepię. Bo im dłużej muszę się prosić otrzymując po raz któryś pytanie "czemu "rany?" tym bardziej zastanawiam się co stoi na przeszkodzie, żeby zrobić mi to zdjęcie i wysłać. Źle się goi? rozcięta jest na pół? No nie rozumiem, co Cię tak dziwi i dlaczego nie chcecie mi tego zdjęcia wysłać. Możemy skończyć już to naskakiwanie na siebie? Bo ja na prawdę mam dość. Przestań sugerować jak to u nas miała "źle", to i ja nie będę się wtrącać. [B]Ponawiam prośbę o to jedno zdjęcie[/B]. Później będę już tylko czytać i nie będę komentować Twoich opinii i poglądów, bo każda z nas ma swoje przekonania i racje. Nie udzielam się dalej w dyskusji, bo nie chcę żadnych bezsensownych kłótni. [B]PROSZĘ[/B] wyślijcie mi to zdjęcie (dla waszego świętego spokoju, a mojego czystego sumienia), nie musi być tu na forum, wystarczy na maila. I będzie po sprawie. Pozdrawiam -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Ależ ja to doskonale rozumiem. Sama wydaję sporo psów do adopcji i chcę jak najwięcej o nich wiedzieć. Ale Twój ton w wypowiedziach (przynajmniej wg mnie) był jakby wręcz oskarżający. Ja to odczytałam jakbyś coś dziewczynom coś zarzucała. Jakby do mnie ktoś tak napisał to bym się poczuła o coś oskarżana i byłabym oburzona. Za to całkowicie nie rozumiem co do tego ma moderator. Jest to sprawa pomiędzy Wami i wymóg nowych zdjęć i skanu diagnozy (?) jest dla mnie całkowicie niepojęty. Umowa jest pomiędzy Wami i nie wiem na jakiej podstawie miałyby być wyciągnięte konsekwencje na forum (a tak to zabrzmiało). Oczywiście mogę się mylić i moderator może żądać nowych zdjęć psa, diagnozy itp. ale w takim razie chcę wiedzieć na jakiej podstawie. Sama zakładam wątki psom (nieczęsto, ale jednak) i wolę mieć taką wiedzę.[/QUOTE] Co do mojego tonu. Skoro proszę, któryś raz z kolei o coś i zadaję kolejny raz to samo pytanie... a wciąż nie otrzymuje odpowiedzi lub dostaje [U]wymijające[/U] odpowiedzi, to zaczynam się niepokoić. Skoro się mnie zbywa już dłuższy czas, to naturalnym jest, że w końcu człowiek zaczyna się zastanawiać czy może jest coś o czym się nie chce powiedzieć. Być może nie ma, no ale co mam sobie innego pomyśleć, skoro się proszę wciąż bez rezultatu. Stąd mój ton jest taki jaki jest. Z każdym proszeniem się o to samo jestem coraz bardziej zła, bo chyba nie proszę o wiele. Co do moderatora się nie wypowiadam, bo nie wiem. Ale na pewno ma prawo zażądać faktur w celu potwierdzenia rozliczeń. -
I piękna STERKA [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KPO2E5no2dU/UQQeGZxIKYI/AAAAAAAAJUo/YJj4eyIk18k/s512/DSC01245.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Tg8sj30Axcc/UQQeV02_XaI/AAAAAAAAJWM/JuN4kKLzq2c/s640/DSC01260.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_GayHJDMaVw/UQQeWidYQPI/AAAAAAAAJWU/Ay01GUiZWOo/s640/DSC01261.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CwUUtm4huIs/UQQbO_mUQjI/AAAAAAAAI_E/snCGb6RN4mQ/s640/DSC01047.JPG[/IMG]
-
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
missiaa replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Ja jestem w szoku, bo po raz pierwszy się z czymś takim spotkałam. Jest od groma wątków gdzie informacji o psie od miesięcy nie można się doprosić i nikt z tym nic nie robi. Tutaj informacje są codziennie plus ostatnie zdjęcie jest z przed 6 dni. Nie znalazłam w regulaminie obowiązku wstawiania zdjęć rany czy też codziennych zdjęć psa. Dlatego pytam, może czegoś nie zauważyłam.[/QUOTE] Nie ma obowiązku i nie jest to zaznaczone w regulaminie. Ale pies wyjechał od nas i dlatego chyba my (ja i moja mama) możemy mieć szansę zobaczyć zdjęcie rany(chcę wiedzieć jak duże było cięcie i na własne oczy zobaczyć jak się goi). Gdybyśmy miały możliwość odwiedziłybyśmy Su osobiście i nie byłoby prośby o to zdjęcie, ale dzieli nas zbyt dużo kilometrów. Bea100 jest obecnie prawnym właścicielem Su, podpisała umowę adopcyjną i gdyby coś się z psem działo miała nas o tym informować. Więc w tej sytuacji na prawdę za dużo wymagam? Jeśli nie tu na forum, to proszę o zdjęcie na mojego maila. Gdybyście wyadoptowały swojego tymczasa do nowego domu i dowiedziałybyście się, że miał operację to nie chciałybyście wiedzieć jak najwięcej co i jak?Nie interesowałby Was już ten pies? Proszę tylko o spełnienie mojej prośby, może to być poza forum, bo nie zależy mi na awanturze, a na informacjach które mnie interesują.