Ja pisałam na wątku Dropsika o nowym hoteliku ,który otwiera cioteczka o nicku,,mariamc,, chyba tak. Ma to byc hotelik dla starszych pieskow oraz takich wycofanych, majacych problemy. Deklarowałam także pieniążki dla Bobika. Deklarację podtrzymuje. Obiecuję także stałą wpłatę dla Kładki jeżeli pojdzie na DT z Bobikiem.
Trzymajcie sie pieseczki:loveu: