[quote name='gosiulaa'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/DSC_2875.jpg[/URL] cóż za spojrzenie spode łba :eviltong: hej :loveu:[/QUOTE]
To za to, że nie pozwoliłam jej zjeść śniegu :D :diabloti:
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ej ja tu wczoraj bylam i fotek nie widzialam :mdleje:
[URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/DSC_2834.jpg[/URL]
matko ile sniegu :shock: :loveu:[/QUOTE]
Bo mi się napisało 3 posty i stwierdziłam, że zamiast pisać 4-ego, edytuję :loveu:
Wiem, wiem moja inteligencja nie zna granic :D
No śniegu mamy aż nad to, oby wytrzymał do ferii to się Sara z Basterem wyszaleje :loveu:
Co nie ?
[COLOR=MediumTurquoise]PS[/COLOR][COLOR=MediumTurquoise] Dziewuchy, wiadomo coś już o kweście na wystawie, czy tak jak mi mówiono, kwesty nie będzie ?[/COLOR]