Witamy!Jestem tu nowa więc na początku się przedstawie.Mam na imię Gosia i od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką pięknej suni,którą dostałam w prezencie od męża.A oto nasza dziewczyneczka
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5814/obraz019xu4.jpg[/IMG][/URL]