[quote name='dragonek100']Bono jest wczoraj zabrany z schroniska, miał katar i temperaturę, dziś jest nadal źle , niestety jest w bardzo kiepskim stanie, jest zagłodzony i chory, byłam z nim dziś rano u lekarza i dostał antybiotyki, lekarz powiedział że stan jest b poważny i rokowania sa nie najlepsze - mam nadzieję że malutki będzie sie starał z tego wyjść! musi się bardzo starać!! prosimy o mocne trzymanie kciuków za niego![/quote]
bardzo mocno trzymam kciuki, chlopak zasluguje na szanse
ze tez nie wiedzielismy wczesniej, ze jest z nim tak zle :-(